OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum január 15, 2022, 12:50:43Nem illik semmi rosszat mondani másnak a gondjára, ezért csak kommentár nélkül leteszem ide a "közösbe":
https://index.hu/fomo/2022/01/14/kulcsar-edina-szabo-andras-csuti-valas/

Ezek kik?

Idézetet írta: Admin Dátum január 15, 2022, 13:03:26Ezek kik?

#álompár #kulcsárnécsuti

Csuti felkapaszkodott Edina "karrierjén", így most mind a ketten "ismertek", nagyon boldogok voltak, gyerekeikkel reklámoztak mindent (még több pénzük legyen), szóval tipikus modern és divatos házasság, ami a közösségi médiába kívánkozik.

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 15, 2022, 13:13:26#álompár #kulcsárnécsuti

Csuti felkapaszkodott Edina "karrierjén", így most mind a ketten "ismertek", nagyon boldogok voltak, gyerekeikkel reklámoztak mindent (még több pénzük legyen), szóval tipikus modern és divatos házasság, ami a közösségi médiába kívánkozik.

A magyar Kardashians, csak kicsi seggekkel?  ;D

Ez a Csuti egy név vagy ez is arról a településről származik?

Idézetet írta: Admin Dátum január 15, 2022, 15:04:17A magyar Kardashians, csak kicsi seggekkel?  ;D

Olyasmi csak Edina egy picit jobb nő mint a 3 Kardashian együtt..

Egyébként a legszánalmasabb celebpár, akik azt hiszik mert ők csinálták a gyereket, bármit megtehetnek vele. Pl anyagi haszonszerzés miatt folyamatosan posztolgattak róluk. Ami önmagában nem baj, nekem is sok ismerősöm oszt meg cuki képeket a gyerekeikről, de nem reklámoznak célzottan semmit a posztban vagy sztoriban.
Sokat elárul róluk, hogy tavaly valamikor valamilyen temetésen volt az Edina, naaaaaagyon szomorú volt, majd beült a kocsiba és kirakott egy reklám posztot, miközben a poszt eleje arról szólt hogy milyen szomorú..

Annyira nem ismerem őket, de Edina szerintem naív, befolyásolható nő, nem érzi a közösségi média súlyát ugyan, de nincsenek rossz szándékai. Csuti céltudatos férfi, kicsi prosztó, de határozott, viszont nála én látok negatívat bőven, szerintem a gyerekekből való haszonszerzés is az ő ötlete lehetett, és nem zárnám ki azt sem, hogy néha túl agresszív a négy fal között.

#4506 január 16, 2022, 14:43:27, tsabigo
IdézetHúsgolyó barátunknak vannak/bár inkább voltak jó ötletei, de többnyire a Premier League-ben és esetleg a kupákban használható. Például az angol alsóbb osztályokban pocsék statisztikái vannak.

Nagyon erőszakosan be akar kerülni a fizetős tippadók közé, ezért erőteljesen promózza magát, amiben viszont első osztályú, baromi jó marketinget tol.

Megtörtént.

"Bizony, Kulcsár Edina énekesnőként próbálja ki magát, ráadásul a napokban már a klip is készül. Mi már nagyon várjuk!"

Jajj, váratlan fordulat :laugh:  Csuti vajon miként születik újjá? ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum január 17, 2022, 10:19:26Csuti vajon miként születik újjá? ;D

Remélem Pokémonként.  ;D  Amúgy a Csuti név nálunk anno lányra utalt...

zbkingnél meg a gazvezír volt a csuti  :D csuti csuti felcsúti

A Kulcsár-Csuti saga folytatódik:

Kulcsár Edina megtalálta a nagy szerelmet az ismeretemben egy suttyó, roma rapper személyében, G.w.M:
A romával nem degradálni szerettem volna, de azért na..

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Gáspár Győző reakciója ;D  ;D  ;D

Kedves Edina! Gratulàlok Neked, nincs is jobb a cigány kolbásznál!Én azt mondom, hogy megérdemled a boldogságot, mert egy királynőnek jár a boldogság!Világbéke♥️


#4512 január 17, 2022, 17:26:25, TiB
Szimpatikus fiatalember, olyan mint egy Wishről rendelt AK26-os Hiro tesója.

Ha a magyar celebeknél feltűnik valami fertőző nemi betegség, még Magdi anyus is elkapja ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum január 17, 2022, 16:50:56Kulcsár Edina megtalálta a nagy szerelmet az ismeretemben egy suttyó, roma rapper személyében, G.w.M:
A romával nem degradálni szerettem volna, de azért na..

Tudtommal Edina is roma származású.  ;D Miután Csuti ezt mondta:
https://index.hu/mindekozben/poszt/2022/01/16/megszolalt-a-valasrol-kulcsar-edina-ferje-nincs-harmadik-fel-/

Akkor, már lehetett sejteni, hogy van harmadik fél.  ;D

IdézetTudtommal Edina is roma származású.  ;D

Kis netes szörfözésem útja :D

Google: Kulcsár Edina roma

navigál --> gyakorikérdések

ahol a kérdés: Ördög Nóra, Kulcsár Edina és Rubint Réka cigányok?

Már ez a kérdés se rossz, de itt az egyik komment: Rubint Réka felmenői nem cigányok, hanem lovak.

Itt kiégtem ;D