dAVixx tippei.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Kézi VB-n ilyet még nem láttam.. ;D ;D

Amugy Maccabi + Tottenham ment még 2 rugóval + ugye a Románok ellenünk.. Ha nyernek akkor pénz ha meg nem akkor örülök hogy nyertünk :) De sajna én nagyon érzem a romcsikat most.. bár tegnap is éreztem az 1.6 os oddsom, majdnem meg is tettem 10 rugóval erre mi lett a vége..

Románok pipa, Maccabi is. Már csak Tottenham kell. Bár azért nem teljes az öröm mivel ha Maccabi lő még egy gólt akkor +5k még..

Nehogy essen az odds megraktam még most őket. Joóéjt :cya:

Srácok! van a nordicbeten 100% os bónusz 100€-ig. Milyen iroda? megbízható? mert a poker része meg maga a fogadási részlege is fasza.
Játszik ott valaki? megéri felregiznem?

Előre is köszi a válaszokat! :beerchug:


Idézetet írta: davixxx Dátum december 13, 2013, 13:56:52
Srácok! van a nordicbeten 100% os bónusz 100€-ig. Milyen iroda? megbízható? mert a poker része meg maga a fogadási részlege is fasza.
Játszik ott valaki? megéri felregiznem?

Előre is köszi a válaszokat! :beerchug:


Saját tapasztalatom nincs az irodával, de egy barátom szereti, nincs semmi panasz rá, de jobb utána járni. Viszont ránéznék énis erre a bónuszra  :laugh: csak nemtudom lesz-e pályánk jövöre is fogadni?! Erről nincs vmi infod? Lehet már tudni vmi biztosat?

Grat a játék legjobbjának  :beerchug: sok sikert erre a hétre is  :great:

Idézetet írta: davixxx Dátum december 13, 2013, 13:56:52
Srácok! van a nordicbeten 100% os bónusz 100€-ig. Milyen iroda? megbízható? mert a poker része meg maga a fogadási részlege is fasza.
Játszik ott valaki? megéri felregiznem?

Előre is köszi a válaszokat! :beerchug:

Magyaroknak nincs ez a bónusz! Csak a skandi országoknak úgy tudom.

Köszi a válaszokat, utánna már én is észrevettem hogy csak svédeknek meg asszem finneknek van a bónusz, szóval így már hanyagolom a dolgot.

Idézetet írta: MoncheZsolti8 Dátum december 16, 2013, 09:40:43

csak nemtudom lesz-e pályánk jövöre is fogadni?! Erről nincs vmi infod? Lehet már tudni vmi biztosat?

Grat a játék legjobbjának  :beerchug: sok sikert erre a hétre is  :great:

Nem tudok erről semmit. Reméljük a legjobbakat!:)

Kis érdekesség:
Tavaly az EB-n ugyan ilyen oddsok mellet, egy gólos győzelmet tudtunk aratni, az Olimpiai 2. Spanyolok ellen. Ma is kiegyeznék egy ilyen eredménnyel..
17:30: Magyarország - Spanyolország Kézilabda VB nyolcaddöntő!

http://www.eredmenyek.com/merkozes/lIhdJBY7/#osszefoglalas

16.12.2013 17:30
Kézilabda VB, Szerbia, Nyolcaddöntő
Magyarország - Spanyolország
Tipp: +3.5 HC Magyarok
Odds: 1.38

Idézetet írta: davixxx Dátum december 13, 2013, 13:56:52
Srácok! van a nordicbeten 100% os bónusz 100€-ig. Milyen iroda? megbízható? mert a poker része meg maga a fogadási részlege is fasza.
Játszik ott valaki? megéri felregiznem?

Előre is köszi a válaszokat! :beerchug:


Én régen (2éve) pokereztem itt. Asszem az Ipokerhez tartozik (ahogyan a bet365 is). Pár hónapot húztam le, nem volt gond kifizetéssel skrillen volt pár órán belül az összeg. Sportfogadás részét nem ismerem, de szerintem korrekt kis iroda. :)

Sztem meg micro-sok mint az Unibet.

Én is úgy tudom, hogy azóta már Microgamingesek lettek :)

Idézetet írta: davixxx Dátum december 16, 2013, 10:11:04
Kis érdekesség:
Tavaly az EB-n ugyan ilyen oddsok mellet, egy gólos győzelmet tudtunk aratni, az Olimpiai 2. Spanyolok ellen. Ma is kiegyeznék egy ilyen eredménnyel..
17:30: Magyarország - Spanyolország Kézilabda VB nyolcaddöntő!

http://www.eredmenyek.com/merkozes/lIhdJBY7/#osszefoglalas

16.12.2013 17:30
Kézilabda VB, Szerbia, Nyolcaddöntő
Magyarország - Spanyolország
Tipp: +3.5 HC Magyarok
Odds: 1.38


Női kézilabda VB, Szerbia, Elődöntő
2013.12.18 20:15
Szerbia - Norvégia
Tipp: 2
Odds: 1.40

Aki tutira megy annak az X2 1.28 ért ajándék, na de a lényeg: Norvégia eddig lazán vert mindenkit, teljesen kipihenten készülhetnek a negyeddöntőre. Ez a Norvég csapat jelenleg a világ legerősebb csapata. Minden posztra van két kb. ugyan olyan tudású játékosuk. Szerbek Dél Korea ellen végig vezettek, ám mégis az utolsó 5 percben 4 gólról vissza engedték őket, és ugy nézett ki hogy hosszabítás jön, ám az utolsó pillanatban mégis nyerni tudtak. Ez a Norvégok ellen nem fog beleférni. 60 percig kell 110% on játszaniuk ami ebben a szerb csapatban szerintem nincs benne, és még akkor se biztos h sikerül a bravúr nekik. Egy szó mint száz, hazai pálya ide-vagy oda itt sima Norvég siker lesz, és még most kell tenni amíg ''magas az odds rájuk''

Mára:

Sunderland - Chelsea
Tipp: +2.5 HC Sunderland


1.20

Hétvégi kombik
Man Utd felett 1.5 @ 1.44
Felett 1.5 @ 1.40 (St. Ettiene meccs)
feyenoord felett 1.5 @ 1.36
Roma felett 1.5 @ 1.33
Real Madrid felett 1.5 @ 1.44

Real Betis felett 1.5 @ 1.72
Athletic Bilbao felett 1.5 @ 1.53
Igen @ 1.66 (Wolfsburg meccs gól-gól)
West Brom felett 1.5 @ 2.00

Charleroi felett 1.5 @ 1.90
Brighton felett 1.5 @ 2.00
Reading felett 1.5 @ 2.25
Sheff Wed felett 1.5 @ 2.00
Spezia felett 1.5 @ 2.25
Cesena felett 1.5 @ 2.20

Crystal Palace felett 1.5 @ 3.00
West Brom felett 1.5 @ 2.00
Southampton felett 1.5 @ 2.50
St Etienne felett 1.5 @ 2.00
Real Madrid felett 2.5 @ 2.50
Villarreal felett 1.5 @ 1.83

GL! :beerchug: