TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 07, 2014, 11:06:51
Fel kell jelenteni a picsába! Bár ezeket nem tudom hol lehet. A fogyasztóvédelemnél?

Elvileg ott, de nem ér annyit az egész. Ha komolyabb összegről lenne szó biztos megtenném de így rátudok.

Idézetet írta: Wezli Dátum december 07, 2014, 11:36:44
Elvileg ott, de nem ér annyit az egész. Ha komolyabb összegről lenne szó biztos megtenném de így rátudok.
Nem csak a pénzről van itt szó, hanem a módszerről.. Legközelebb előfordulhat akkor ez mással is, jobb összegnél. :(

Idézetet írta: Wezli Dátum december 07, 2014, 11:36:44
Elvileg ott, de nem ér annyit az egész. Ha komolyabb összegről lenne szó biztos megtenném de így rátudok.
Az összeg teljesen mindegy. Ott volt a fogadási történetedben aztán eltűnt ez lehet hiba is amit jó lenne ha javítanának, és kárpótolnának. Ők meg jönnek ezzel a hülye dumával ha 100 forint lenne is meg kéne csinálni.

Persze, külföldi irodánál ha ők hibáztak adtak mindig egy kis ajándékot, sőt volt olyan ,hogy én voltam a hülye de mégis kárpótoltak. Na itt ilyen szerintem sosem lesz, csak a kimagyarázás, meg a hülyének nézés.

Idézetet írta: Wezli Dátum december 07, 2014, 10:43:01
Nem, meccs előtti. Ügyfélszolgálatos felhívott és kimagyarázta a dolgot, hogy a szelvény legyártása elkezdődött, de valahol valami hiba folytán pl. elment közben a netem, vagy más adatátviteli hiba miatt nem érkezett már meg. Vicces.

Ha ők már generáltak egy szelvényszámot, azaz érzékelték a fogadás megtételét, akkor illene vállalniuk  a felelősséget...

Tegnap részt vettem egy közvélemény-kutatásban,mely szerint felmérik van-igén egy új játék bevezetésére. Neve :tippmix plusz
Kultúrált fogadóiroda, kivetítővel, kb. 5 ezer esemény, élő fogadás biztosítása. Kíváncsi leszek lesz-e belőle valami.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum december 07, 2014, 16:17:10
Tegnap részt vettem egy közvélemény-kutatásban,mely szerint felmérik van-igén egy új játék bevezetésére. Neve :tippmix plusz
Kultúrált fogadóiroda, kivetítővel, kb. 5 ezer esemény, élő fogadás biztosítása. Kíváncsi leszek lesz-e belőle valami.

Jobb lenne, ha a jelenlegit fejlesztenék, meg csinálnák meg normálisan, mielőtt újakat vezetnek be.... Alapvetően jó ötlet lenne, de a Tippmixpro-val kapcsolatban is volt/van jó néhány felmérés, facebook-on is kapják a kéréseket, igényeket, ezekből mégis alig több, mint semmi látszik meg.

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 07, 2014, 11:06:51
Fel kell jelenteni a picsába! Bár ezeket nem tudom hol lehet. A fogyasztóvédelemnél?

NAV-SZEF a felügyeleti szerv

Kellemes meglepetés a tippmixpro-tól
A legutóbbi promócióban mindkét lehetőséggel nyertem :)
Az angol ill. a hazai nb1 fogadással is
Így most 10000ft feltöltést kaptam

Idézetet írta: prigioni1 Dátum december 07, 2014, 16:17:10
Tegnap részt vettem egy közvélemény-kutatásban,mely szerint felmérik van-igén egy új játék bevezetésére. Neve :tippmix plusz
Kultúrált fogadóiroda, kivetítővel, kb. 5 ezer esemény, élő fogadás biztosítása. Kíváncsi leszek lesz-e belőle valami.

Gondolom valami hasonlón gondolkodnak,mint ausztriában az admiral,vagy angliában a williamhill kihelyezett fogadóirodái....ilyen szorzókkal és ennyire gyatra élő kínálattal....pontosabban meccskínálattal is lehúzhatják a rolót,csak a csőcselék fog oda bejárni,értelmes fogadó nem

Idézetet írta: Molnar Tamas Dátum december 10, 2014, 11:39:45
Kellemes meglepetés a tippmixpro-tól
A legutóbbi promócióban mindkét lehetőséggel nyertem :)
Az angol ill. a hazai nb1 fogadással is
Így most 10000ft feltöltést kaptam

Emailt kaptál róla vagy csak megkaptad a pénzt?

Idézetet írta: Knapp Dátum december 10, 2014, 12:24:36
Emailt kaptál róla vagy csak megkaptad a pénzt?

Igen jött email mindkét nyereményről.

Idézetet írta: Molnar Tamas Dátum december 10, 2014, 12:44:23
Igen jött email mindkét nyereményről.

Gratulálok!
Én meg megint nem nyertem akkor.

Délelőtt 1x5K érkezett (NB1).

Én sem kaptam lófaszt sem. Most sem  :noway:

Persze nem vagyok meglepve  ;D

Úgy tűnik, ismét farokra kell húznom a tippmixprót! Hamarosan nyílik a tippmixPro gyilkos II. napló  :P