Román,Szerb papír alapú fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv mindenkinek!
Jelenleg Tippmixen fogadok csak,mivel megjártam már az összes online irodával.
Legbosszantóbb esetek közé  tartozik a nyereség utáni tét korlátozás... 100.000 tétekről is szó lehet.
Betfairt letiltja a NAV...pénzem beragad stb..

Jelenleg Horváth és Szlovák oldalakat nézeget,mivel tippmixen kívül leghamarabb ott találtam papír alapú fogadást.
SOKKAL jobb oddsokat kínálnak és olyan fogadási lehetőségeket ami itthon szóba sem jöhet tippmixen.

Kérdésem az lenne fogadó társaimhoz,hogy tud-e esetleg valaki ajánlani papír alapú fogadási lehetőséget Romániában vagy Szerbiában.  Őszintén ezek kedveznének számomra a legjobban az utazás miatt.
Válaszotokat előre is köszönöm.
B.Ú.É.K. !!!

Idézetet írta: külföldifogadás Dátum január 02, 2020, 14:15:13
Üdv mindenkinek!
Jelenleg Tippmixen fogadok csak,mivel megjártam már az összes online irodával.
Legbosszantóbb esetek közé  tartozik a nyereség utáni tét korlátozás... 100.000 tétekről is szó lehet.
Betfairt letiltja a NAV...pénzem beragad stb..

Jelenleg Horváth és Szlovák oldalakat nézeget,mivel tippmixen kívül leghamarabb ott találtam papír alapú fogadást.
SOKKAL jobb oddsokat kínálnak és olyan fogadási lehetőségeket ami itthon szóba sem jöhet tippmixen.

Kérdésem az lenne fogadó társaimhoz,hogy tud-e esetleg valaki ajánlani papír alapú fogadási lehetőséget Romániában vagy Szerbiában.  Őszintén ezek kedveznének számomra a legjobban az utazás miatt.
Válaszotokat előre is köszönöm.
B.Ú.É.K. !!!

Romániaban tart karokkal várnak , már a tétedből lefargnak adóként , majd a nyereményed után is adózol mikor bevaltod a nyertes szelvényt . Ja és mindez nyomott odszon. Hajrá


Idézetet írta: külföldifogadás Dátum január 02, 2020, 14:15:13
Üdv mindenkinek!
Jelenleg Tippmixen fogadok csak,mivel megjártam már az összes online irodával.
Legbosszantóbb esetek közé  tartozik a nyereség utáni tét korlátozás... 100.000 tétekről is szó lehet.
Betfairt letiltja a NAV...pénzem beragad stb..

Jelenleg Horváth és Szlovák oldalakat nézeget,mivel tippmixen kívül leghamarabb ott találtam papír alapú fogadást.
SOKKAL jobb oddsokat kínálnak és olyan fogadási lehetőségeket ami itthon szóba sem jöhet tippmixen.

Kérdésem az lenne fogadó társaimhoz,hogy tud-e esetleg valaki ajánlani papír alapú fogadási lehetőséget Romániában vagy Szerbiában.  Őszintén ezek kedveznének számomra a legjobban az utazás miatt.
Válaszotokat előre is köszönöm.
B.Ú.É.K. !!!
tippmix is javul, a nyeremenybol meg lehet utazgatni