OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 30, 2020, 17:23:11
Meg is van a piaci rés. Pozzato, vágjunk bele. Nyissunk egy lángosost Wuhanban.  :ok:

Az most tuti üzlet  ;D

#3886 január 30, 2020, 23:05:53, SPF Előzetes
Lesz pénze védőoltásra a petőfibányai tippmixelőnek

200 forintos szelvényekkel közel 9 millió forintot nyert. Tovább


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum január 30, 2020, 21:37:23
Lesz pénzre védőoltásra a petőfibányai tippmixelőnek

200 forintos szelvényekkel közel 9 millió forintot nyert. Tovább


Ez nem de Capri bogyó a kétszázassal?  :D

Nem akarok túl gonosz lenni, de mikor egy vírus főleg a legyengült, idősebb embereket tizedeli, akkor azt nem mindenhol tekintik akkora tragédiának...
És nem csak nálunk, a passzív euthanázia országában, hanem bárhol, ahol fellélegezhetne a nyugdíjbiztosító.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 30, 2020, 21:57:05
Nem akarok túl gonosz lenni, de mikor egy vírus főleg a legyengült, idősebb embereket tizedeli, akkor azt nem mindenhol tekintik akkora tragédiának...
És nem csak nálunk, a passzív euthanázia országában, hanem bárhol, ahol fellélegezhetne a nyugdíjbiztosító.

Nekem 2Milllós bukta, hogy benyelték a magánnyugdíjtagsági pénzem  :noway:
Pedig abból mennyi Sportfogadást lehetett volna tenni...

Hozd meg az okos döntést a világjárvány előtt!

Ha gyűjtenél előre gyógyszerekre, hátha elkapod a vírust, akkor érdemes lehet részt venned a február havi tippjátékunkban. Játék ITT!

Ingyenes, és angol tudósok szerint az ingyen pénznek jobb szaga van, mint a sima pénznek. Részt veszek!

Nyeremények

1.hely: 15 000 Forint
2.hely: 10 000 Forint
3.hely: 5 000 Forint

#3891 január 30, 2020, 23:47:15, TiB
Találtam egy ilyen oldalt: https://www.worldometers.info/hu/

Érdekes látni, hogy fel-le ugrálva, de hogy nő a világ népessége. Plusz naponta durván sok pénz megy el videójátékra, a kövér emberek száma is másodpercekként nő (khm sobi Norbi lehet ezt a számot látva kattant meg), ja és közel 30 ezren haltak ma éhen. Ez a szám is nő folyamatosan.

De amiért rátaláltam az oldalra, az a vírus által okozott eddigi halálesetek száma, amiről több adat is van, de vegyük a 40 ezret. Csak idén eddig 110 852 haltak meg közúti balesetben, szóval lehet kellene valami ellenszer a közúti közlekedésre is.

Továbbá csak idén
- 41 524 346 halál AIDS miatt
- 674 455 rák okán
- 80 551 emberrel végzett a malária
- 410 528 halt meg azért mert dohányzott
- 205 394 emberrel pedig az alkohol végzett

Persze rémisztő lehet a terjedése az új vírusnak, de a média amit felkap, abból lesz népfélelem, néptéma, népbeszéd. Kár, hogy a dohányzás, alkohol, AIDS annyira nem szenzációhajhász téma manapság már :( Csak az alkohol kicsinált idén egy Debrecent, vagyis ahányan ott élnek.



Cristina szerint bár itt lebeg felettünk a halál, a világvége, de őrizzük meg a hidegvérünk és szánjunk pár percet táncra, örömre.


A lakhelyemhez közeli baleset kapcsán a police.hu oldalán olvasgattam, és belebotlottam Dezső és Laci sztorijába. Szóval ők nem vetik meg a bort, de sajnos 2015 február elején elfogyott a sajátjuk. Inni meg kell ugye, ezért gondoltak egy merészet, és betörtek egy pincébe. Két hét alatt 170 liter bort loptak el, mindezt két alkalom során hozták össze. Áprilisban buktak le. Képek alapján elsőre talán még elszórakoztak egy vasfűrésszel, de másodjára már csak szimplán betörték az ablakot. :D

http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/nemesdedi-pincefeltores#2

Három esemény, amire 2020-ban figyelni fog a világ!

Ha túléljük a koronavírust, akkor két sportesemény mellett egy választás fogja uralni a fogadási piacot. A foci Eb-n alig esik majd ki valaki, miközben fél Európa ott lesz, az olimpia miatt hetekig megzavarodik a biológiai óránk az időeltolódás miatt, az év végén pedig tippelhetünk rá, hogy ki vezeti majd a leghangosabb országot a Földön. Feltétlenül olvasd tovább


Ha a Youtube-on nézek egy videót, tehát a Youtube oldalán vagyok, akkor mi értelme nekem feldobni egy Youtube reklámot a Youtube oldalán nézett Youtube videó elején?

Ez egy nagyon érdekes kérdés. Én sem értettem ezt soha.

Egyébként javaslom mindenkinek a Youtube Prémiumot. Úgy érzem, amióta használom, nyugodtabb az életem.  ;D

Egyébként van Google Chrome-hoz az Adblock for YouTube bővítmény, az totál kiszűri a hirdetéseket YouTube-ról!  ;)