SPF Klub, a hűségprogramunk

Indította Admin, július 03, 2020, 09:18:17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

oldsmuggler

**** Tősgyökeres
Hi!
@Admin a Klub jutalékomat a karácsonyi adományba ajánlom fel.

Latzka

****** Veterán
Ahogyan már jeleztem; szintén szeretném felajánlani a novemberi jutalékomat :cya:

sipull

**** Tősgyökeres
Én is szeretném a karácsonyi alapba betenni. Köszönöm

zsobak

**** Tősgyökeres
@Admin a klub jutalékomat a karácsonyi adományba ajánlom fel,és a SPF Race nyereményemből 8000ft-ot szintén!

Admin

***** Veterán senki

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: zsobak Dátum december 09, 2021, 09:28:11
@Admin a klub jutalékomat a karácsonyi adományba ajánlom fel,és a SPF Race nyereményemből 8000ft-ot szintén!

@zsobak

Előbb ezt meg kellene nyerni, nem?

Köszönjük az adományt.

zsobak

**** Tősgyökeres
@Admin a 45. SPF Race-re gondoltam,amit nyertem.

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: zsobak Dátum december 09, 2021, 18:08:06
@Admin a 45. SPF Race-re gondoltam,amit nyertem.

Elnézést kérek, ez kimaradt, de most pótolva.  :ok:

zsobak

**** Tősgyökeres

mityuka

**** Tősgyökeres
Valami rossz fát tehettem a tűzre,mivel már második napja nem vagyok az Spf Klub decemberi havi listáján.Tisztelettel
mityuka.

Latzka

****** Veterán
Idézetet írta: mityuka Dátum december 10, 2021, 07:49:37
Valami rossz fát tehettem a tűzre,mivel már második napja nem vagyok az Spf Klub decemberi havi listáján.Tisztelettel
mityuka.

"November lerendezve + pár személy elmegy egy kis pihenőre (szóltunk, hogy értékeljük a természetességet!). Három hónap múlva szóljanak, ha szeretnének újra bekerülni a hűségprogramunkba.  :ok:"

Ha jól értelemezem, akkor a fentiek alapján csak olyan 80 nap múlva fogod magad újra a listán találni.

Szeretem, ha a játékokban betartjuk a szabályokat (emiatt néha csipkelődőnek tűnök - volt már 1-2 emberrel kisebb szóváltásom ::) -, de így tartom helyesnek) viszont ez még nálam is kissé szigorú döntésnek számít :) Azt gondolom mityuka inkább a korából fakadó eltérő netes szokásai miatt került bajba és ő végülis a maga módján természetes volt; így az ünnepvárás keretében szeretnék javaslatot tenni, hogy a büntetése mérséklődjön! :cya:
(egy volt Liverpool játékos nevére hajazó fórumtaggal már nem lennék ilyen elnéző, ott támogatom a gondolkozásra adott hosszabb pihenőidőt)

Admin

***** Veterán senki

mityuka

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: Latzka Dátum december 10, 2021, 08:30:47
"November lerendezve + pár személy elmegy egy kis pihenőre (szóltunk, hogy értékeljük a természetességet!). Három hónap múlva szóljanak, ha szeretnének újra bekerülni a hűségprogramunkba.  :ok:"

Ha jól értelemezem, akkor a fentiek alapján csak olyan 80 nap múlva fogod magad újra a listán találni.

Szeretem, ha a játékokban betartjuk a szabályokat (emiatt néha csipkelődőnek tűnök - volt már 1-2 emberrel kisebb szóváltásom ::) -, de így tartom helyesnek) viszont ez még nálam is kissé szigorú döntésnek számít :) Azt gondolom mityuka inkább a korából fakadó eltérő netes szokásai miatt került bajba és ő végülis a maga módján természetes volt; így az ünnepvárás keretében szeretnék javaslatot tenni, hogy a büntetése mérséklődjön! :cya:
(egy volt Liverpool játékos nevére hajazó fórumtaggal már nem lennék ilyen elnéző, ott támogatom a gondolkozásra adott hosszabb pihenőidőt)
Köszönöm a semmiből semmit nem értek magyarázatot.Kellemes karácsonyi ünnepet és boldog Újévet kívánok  MINDENKINEK.

TiB

****** Veterán
Szerintem nem a korosztálybeli különbség a gond, illetve az ebből fakadó másfajta hozzászólások, hanem a gyakoriság a feltűnő. Például 2 perc alatt 3 különböző cikkhez hozzászólni vagy 3 különböző fórumtémára reagálni percek alatt, tűnhet természetellenesnek, hogy a szabályzat szóhasználatával éljek. Főleg, ha hónap végén történik, mondjuk a listát nézve. Ilyenkor a kizárás alatt jöhet a végső bebizonyodás a döntés helyességéről.

Az oldal üzelmetetői azt hiszem jobban átlátják ezt nálunk.

mityuka

**** Tősgyökeres
december 12, 2021, 11:24:10 #374 december 12, 2021, 11:27:05, mityuka
Idézetet írta: TiB Dátum december 11, 2021, 20:40:24
Szerintem nem a korosztálybeli különbség a gond, illetve az ebből fakadó másfajta hozzászólások, hanem a gyakoriság a feltűnő. Például 2 perc alatt 3 különböző cikkhez hozzászólni vagy 3 különböző fórumtémára reagálni percek alatt, tűnhet természetellenesnek, hogy a szabályzat szóhasználatával éljek. Főleg, ha hónap végén történik, mondjuk a listát nézve. Ilyenkor a kizárás alatt jöhet a végső bebizonyodás a döntés helyességéről.

Az oldal üzelmetetői azt hiszem jobban átlátják ezt nálunk.
Ha szabadna valamit mondanom ha lehet.Amikor leülök a sz.géphez és végig zongorázom a fórumot s ahol nekem tetszik ott hozzászólok és ha ez perceken belül történik akkor úgy látom baj,de sajnos Én ilyen ember vagyok,régi Módi Ki öregedet ezekben a témákba.S ha netalán egy pár krajcállal akarná ki egészíteni azt a nyomorúságos nyugdíját, akkor ahol lehet tegyünk keresztbe neki.Köszönöm a megértésüket már aki megértett.Még egyszer BOLDOG ÜNNEPEKET kivánok.mityuka
P.S.Csak hozzáteszem ettől természetesbb ember már nem lehetek.