Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


na, senki sem találta fel a spanyol viaszt?  ;D :laugh:

Jelentem elolvastam mind a 162 oldalt. Ha új vagy itt a fórumon , megírom: senki nem találta fel a spanyol viaszt. VISZONT!: nagyon sok jó tanács, ötlet, tapasztalat felhalmozódott a topicban, szóval érdemes napokat szánni a topic elolvasására. Én sem bántam meg.

Idézetet írta: DeedPool Dátum november 26, 2021, 20:40:49
Jelentem elolvastam mind a 162 oldalt. Ha új vagy itt a fórumon , megírom: senki nem találta fel a spanyol viaszt. VISZONT!: nagyon sok jó tanács, ötlet, tapasztalat felhalmozódott a topicban, szóval érdemes napokat szánni a topic elolvasására. Én sem bántam meg.

Kemény vagy én 60 oldalig jutottam érdemes tovább olvasnom? Úgy érzem már eddig le van írva minden.

Idézetet írta: Ravemaster02 Dátum augusztus 18, 2021, 19:15:23
Ez a topik (akárcsak sok hasonló) pont arról szól hogy a tapasztalatok megosztásán keresztül egy össznépi "brainstorming" keretében megpróbáljuk "megtalálni a szivárvány végét"...Ugye nem akarsz bennünket teljesen elkeseriteni, hogy azt mondod, tuti módszer nincs, totál feleslegesen erőlködünk, és fogjuk fel a sportfogadást pusztán csak játéknak, szórakozásnak? ???
Csakis szórakozásnak,mert ha nagyon belemélyedsz rámehet a gatyád is.

Sziasztok!
Holnaptól szeretnék elkezdeni egy olyan taktikát hogy x összeggel ami az esetemben 5000 forint lesz fogadok meg korulbelul egy kettes oddsos szelvenyt,amit ket esemenybol szeretnek osszehozni. Amennyiben ez a fogadas sikeres a teljes osszeget (10 ezer) felrakom egy ugyanilyen szelvenyre es szamoljunk a legjobb eshetoseggel hogy 15ezer forint tiszta profit keletkezik.
Napi egy ilyet szeretnek vegig vinni, buko es nyeres eseten is. Valaki esetleg probalkozott mar hasonloval? Szivesen varom a talasztalatokat, velemenyeket és par otletet hogy szerintetek milyen fogadasi tipusok a legalkalmasabbak a fogadasi szisztemamra? Mindekeppen 2 eselyes fogadasokban gondolkozok tehat merkozesek vegeredmenye kizarva, inkabb keteselyek vagy golok, egyeni sportagak.😀

A 4es kötést 2 részre osztani van értelme ? Az ossz szorzót le fojtani 2 vagy 4es szorzóra van értelme ? Back test van mögötte ? Ha még az sincs meg hogy melyik piacon akarsz sikeres lenni van értelme 15000 Ft / napi plusz célról beszélni? Csinálj egy minimum téten egy 400 meccses mintát . Amiből min 10 et nyersz és sikerül mindig a 4es ossz odds  :beerchug: felett fogadni akkor pluszban vagy , és emelheted a tétet ahogy akarod. Mert legalább van valami alapja amit csinálsz . Én egy ilyen tanácsot tudok adni , aminek én kimondottan örültem volna sok évvel ezelőtt.  :beerchug:

Oszd meg itt az oldalon a gondolataidat, és akkor nem minősül reklámnak. Amúgy meg az. Reklám.  :)

November elején összeírtam az eddigi tapasztalataimat így a 2020 nyarán elkezdett fogadói-karrieremben gyűjtött dolgokról és ez alapján arra kellett rájönnöm, hogy nem is feltétlenül a taktika a lényeg hanem a türelem és a fegyelmezett játék vezet a hosszútávú profithoz, ezt pedig ki kell egészíteni azzal hogy jártasnak kell lennünk minél több sportban.

Szóval a tudás + tapasztalat + türelem + fegyelmezett fogadás = valószínűsíthető hosszútávú profit.
Nyilván ez a mondat már közhely-kategóriába sorolandó, de nekem eddig tartott mire rájöttem.

Mindezek után a "sok kicsi sokra megy" alapon kitaláltam azt hogy 1,5-2,1 közötti oddsra fogok fogadni (single-fogadás) 5.000Ft-os téttel, illetve csak akkor amikor egyértelműnek tartom a mérkőzés kimenetelét. Alapvetően úgy gondoltam hogy naponta fogok fogadni 5.000Ft-os tétekkel, de hamar elvetettem az ötletet mert egyszer már kipróbáltam és valahol -30.000Ft környékén jöttem ki az adott hónap végére.

Szóval az új taktikát a görgetésre alapoztam, tehát:
  • Nem fogadok mindennap csak akkor amikor a kínálat indokolja, illetve egyértelműnek találom a kimenetelt.
  • A nyereményt, vagy a nyeremény egy részét a következő fogadás során visszaforgatom.
  • A taktika célja hogy egy sorozatban 5 egymást követő nyertes fogadás legyen majd ezt követően kiutalás következik és elölről kezdődik a görgetés.

Novemberben 16.-án így sikerült első alkalommal 70.000Ft-ig felmennem mindössze 9 nap alatt 5.000Ft-ból, amit ki is utaltam. Ezután újabb 5.000Ft-tal próbálkoztam, de pár napig egyszerűen nem tudtam 3 fogadásnál feljebb menni, így 3-szor volt vesztes szériám (-15.000Ft), ezek után elkezdtem szórakozni és eltértem a taktikámtól, jöttek ismét a 3-as kötések egészen december közepéig ahol már gyakorlatilag a kiutalt 70.000Ft-ot régen visszabuktam, így a fogadásra fordított kasszát majdnem kiürítettem...
Ebből tanultam meg már olyan tizedszerre, hogy mekkora fegyelmet igényel az hogy egy nagyobb nyeremény esetén kiszálljunk és ne növeljük a tétet.

Szóval nálam általában amikor közel nullán van a kasszám jönnek a legjobb ötletek, mert sokkal jobban odatudok figyelni az elemzésekre, ilyenkor nincs bennem az hogy ha elmegy hát elmegy, hanem az van bennem hogy muszáj visszahoznom. Ilyen esetekben képes vagyok 4-5 órát is rászánni az elemzésre csak hogy összetudjak hozni akár egy 1,5-ös oddsot.
Na most aznap (csatolom a képeket), a kínálat abszolút indokolta hogy bátorkodjak.

5.000Ft-ból a hajnali NBA meccsekkel csináltam 20.000Ft-ot, amit továbbforgattam még aznap délután 56.000Ft-ig. Az NBA esetében az utolsó meccsnél érdemes megnézni hogy 106,5 pont fölé tettem a hazai csapat pontszámát és 102:102 döntetlennel ért véget a mérkőzés, így a végső eredmény 107:111 pont lett, tehát éppen hogy nyertes lett.
Ezután 2 nap múlva már 95.000Ft volt az egyenlegemen, amit az azt követő napon 410.000Ft-ra sikerült feltornásznom pár ezer forintból.

És hát persze nem ezek voltak az egyetlen fogadásaim, csatoltam pár veszteset ami nem sokon múlott, illetve egy képet úgy mi rejlik egy ilyen nagy nyeremény mögött.

Az összegből 370.000Ft-ot kiutaltam és befektettem.
Viszont itt kezdődik a pénzszórás művészete:

A január borzalmasra sikerült és meg is mondom miért, december 24.-én le volt árazva az egyik nagytétes tippadóoldal amivel ekkor elkezdtem szemezni egy barátom ajánlása végett, be is fizettem, 64.000Ft volt összesen, úgy 12 nap elteltével 180.000Ft-ot buktam a tippjeik következtében és habár jónak tűnő tippek voltak egyszerűen nem láttam a tippek mögé, tehát hiába bíztam hogy jönni fognak, az ilyen indoklás nélküli tippekbe vetett naivitás lett a vesztem.

Összegezve azt tudom mondani az elmúlt 30 nap után, hogy a saját megérzéseiteket tartsátok mások megérzései előtt, ha pedig többen is azonos véleményen vannak az adott kimenetellel, azt érdemes megfontolni. Nem titok hogy amikor elemzek én először Excel táblázatba kiírom a kínálatot, amit jónak gondolok leválogatom, összeállítok egy szelvényt majd feljövök ide, a sportfogadas.org-ra ahol összetudom hasonlítani a meglátásaimat másokéval, ezt kiegészítve két külföldi oldalon is körülnézek + facebook-os csoportokban, habár ezt a metódust csak akkor tudom megengedni magamnak amikor rátudom fordítani az időmet.

Mindenesetre ne legyetek telhetetlenek, ha netán bejön egy nagy nyeremény szálljatok ki (ahogy amúgy én is tettem és habár befektettem az összeget a nagyobb része el lett szórva).

Ui.: Nem tudtam csatolni a vesztes szelvényeket mert korlátozva van a feltölthető "csatolmányméret".
Alapvetően pedig ezek olyan szelvények amik olyan napokon születtek amikor nagy volt a kínálat + túl sok jó megérzésem volt, így volt miből leválogatni a tutikat.

Idézetet írta: BetTitán Dátum január 18, 2022, 09:27:12A január borzalmasra sikerült és meg is mondom miért, december 24.-én le volt árazva az egyik nagytétes tippadóoldal amivel ekkor elkezdtem szemezni egy barátom ajánlása végett, be is fizettem, 64.000Ft volt összesen, úgy 12 nap elteltével 180.000Ft-ot buktam a tippjeik következtében és habár jónak tűnő tippek voltak egyszerűen nem láttam a tippek mögé, tehát hiába bíztam hogy jönni fognak, az ilyen indoklás nélküli tippekbe vetett naivitás lett a vesztem.

Összegezve azt tudom mondani az elmúlt 30 nap után, hogy a saját megérzéseiteket tartsátok mások megérzései előtt, ha pedig többen is azonos véleményen vannak az adott kimenetellel, azt érdemes megfontolni. Nem titok hogy amikor elemzek én először Excel táblázatba kiírom a kínálatot, amit jónak gondolok leválogatom, összeállítok egy szelvényt majd feljövök ide, a sportfogadas.org-ra ahol összetudom hasonlítani a meglátásaimat másokéval, ezt kiegészítve két külföldi oldalon is körülnézek + facebook-os csoportokban, habár ezt a metódust csak akkor tudom megengedni magamnak amikor rátudom fordítani az időmet.

Talán ezt érdemes külön kiemelni.

Idézetet írta: BetTitán Dátum január 18, 2022, 09:27:12Ui.: Nem tudtam csatolni a vesztes szelvényeket mert korlátozva van a feltölthető "csatolmányméret".
Alapvetően pedig ezek olyan szelvények amik olyan napokon születtek amikor nagy volt a kínálat + túl sok jó megérzésem volt, így volt miből leválogatni a tutikat.

Próbáld meg egy újabb bejegyzésben. Elméletileg bejegyzésenként van limitálva.

S hogy miért érdemes a megérzésre hallgatni?

Most játszik Ausztrál Openen az olasz Musetti az ausztrál De Minaur ellen. Első szett brékelőny De Minaurnak (3-1 game arány), adogat Musetti, és az ausztrálnak esélye van újra brékelni. Mondja a kommentátor, hogy jó lenne számára a dupla brékelőny, mert egyébként szarul adogat, s veszélyben lehet. Nem jön össze neki (egy hosszabb game után), s ilyenkor kell cselekedni: élőben fogadni, hogy Musetti brékelni fog. Mi történt? Musetti nem csak, hogy brékelt, de meg is nyerte a szettet 6-3-ra. Nem figyeltem az oddsokat, de 3-1 ausztrál vezetésnél volt benne érték.  ;)

#2426 január 18, 2022, 10:23:59, Admin
Most megint aktuális: 4-2 Minaurnak. Ő adogat, Musetti meg brékelhet.

És brék.  :cya:

* A vesztes szelvények közül a legérdekesebbek:


Illetve hogy mi rejlik egy ilyen nagyobb nyeremény mögött:
(Decemberi napló-részlet)

Fogadási stratégiák melyik változata a leg nyereségesebb ?  :D  vagy nem létezik ?