Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 24, 2013, 16:27:37
Nem szokta zavarni a skrillt, hogy mikor milyen ipről vagy gépről lépsz be különböző accountokra.

Persze, csak gyakran előfordult, hogy küldtem át pénzt, aztán fél percre rá már utazott is tovább az összeg ugyanarról a gépről. Vissza ugyanez.

Megerősíthetem nem gond.. Én is hasonló helzyetben voltam, beletelt 10napba mire használni tudtam a számlám.. Először belépni sem engedett, majd pár nap múlba belépni már betudtam, csak pénzt küldeni nem tudtam, majd egyszer csak szó nélkül működött. És egy nappal később jött a levél, hogy minden rendben. Pedig több számla / IP

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 24, 2013, 17:19:33
Megerősíthetem nem gond.. Én is hasonló helzyetben voltam, beletelt 10napba mire használni tudtam a számlám.. Először belépni sem engedett, majd pár nap múlba belépni már betudtam, csak pénzt küldeni nem tudtam, majd egyszer csak szó nélkül működött. És egy nappal később jött a levél, hogy minden rendben. Pedig több számla / IP
IP-vel nálam sincs gond a régi számláknál, újaknál azért figyelek. Most már könnyebb, átálltam t-online-ról digikábelre, így csak ki kell húzni 3 másodpercre, és más IP-t ad.

Megosztanám felfedezésemet.
Az új felületen is sajnos bevezették a biztonsági ellenörzést,hogy meg kell adni két szót belépéskor.Na most ha csak a hosszú számot adom meg a másikat nem akkor is beléptet,így egy kicsit kevésbé idegesítő.

Idézetet írta: pukk Dátum szeptember 28, 2013, 11:04:58
Megosztanám felfedezésemet.
Az új felületen is sajnos bevezették a biztonsági ellenörzést,hogy meg kell adni két szót belépéskor.Na most ha csak a hosszú számot adom meg a másikat nem akkor is beléptet,így egy kicsit kevésbé idegesítő.

Nálam ha mobilnetről lépnék be, akkor kéri a biztonsági karaktersort, ha a vezetékes netről, akkor nem...
Mondjuk ebben van logika.

Most komolyan, hány napig tart míg megnézik ezek a marhák a dokumentumokat, és feloldják a pénz mozgatás tiltását? Kezdenek az agyamra menni, ezzel a tetű lassúsággal..

Nekem 2 hete nem írnak a kérdéseimre, de még azt se, hogy rögzítették xy számon. :-X :crazy:

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 02, 2013, 11:52:36
Most komolyan, hány napig tart míg megnézik ezek a marhák a dokumentumokat, és feloldják a pénz mozgatás tiltását? Kezdenek az agyamra menni, ezzel a tetű lassúsággal..

Nekem szeptember 23-án vagy 24-én zárolták az egyik számlám ugyanígy, és 26-a délutánra feloldották.

Lehet két skrilles számlám? Vagyis az egyik forint alapú a másik amit most csinálnék az euros lenne? Ilyet lehet?

Ha VIP vagy akkor lehet egy számlád két pénznemmel. Minden más esetben csak egy lehet. Azonban ha kiüríted a régi számlád, majd bezáratod, akkor nyithatsz egy újat, egy új email címmel, egy másik pénznemben.

Elmennek a kurva anyjukba de tényleg.. Idebasznak 2nap után egy Ticket ID-t de választ meg feloldást nem..már facen is írtam nekik,de hát csak pazaroltam az időm..

Bezzeg az éves kártyadíjat egyből levonták..

VIP-ek látják a termékeket? Ráklikkelek a redeem pointsra és nem látok semmit.

Idézetet írta: Latzka Dátum október 05, 2013, 16:47:53
VIP-ek látják a termékeket? Ráklikkelek a redeem pointsra és nem látok semmit.

Nekem is volt ilyen...torold a cookie-kat es valoszinuleg megoldodik a problema

Idézetet írta: Latzka Dátum október 05, 2013, 16:47:53
VIP-ek látják a termékeket? Ráklikkelek a redeem pointsra és nem látok semmit.
Most nekem is előjött a probléma.Itt lépj be számlaszámmal és email-el:
https://skrill.loyaltypointstore.com/index.php?&reloaded=true

Sziasztok lenne 1 kérdésem??
Ma elutalnák banki utalással pénzt kb. mennyi idő még jóváírják a skrill számlámon???
Kinek mi a tapasztalata???