Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Pinnacle - 20 ingyen porgetes - Cat Wilde and the Lost Chapter nyerogepen.

bet365 Kaszinó: Soccer Spinner

Tippelje meg a helyes eredményt és játsszon ingyen pörgetésekért. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

bet365 Kaszinó: Szombati Fogadjon ingyen pörgetésekért

Játsszon válogatott Kaszinó nyerőgépeken és szerezzen ingyen pörgetéseket. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Nem tudom hogy miért de kaptam 20 ingyenpörgetést a bwin kaszinóban.Lejátszható a Book of Dead -on.Több mint félóra keresgetés után feladtam,nem találtam ilyen játékot.Kapott esetleg más is hasonló ajánlatot?

Korabban kaptam hasonlot. Nekunk a slot nem elerheto valamiert. Chaten jelezd, nekem starburstre attettek.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 12, 2022, 21:25:44Korabban kaptam hasonlot. Nekunk a slot nem elerheto valamiert. Chaten jelezd, nekem starburstre attettek.

Igaz, hogy én emailt írtam, de nekem ezt válaszolták arra, hogy nem találom a játékot:

Tisztelt Uram!

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Tájékoztatjuk, hogy ahhoz, hogy az ingyenes pörgetéseket fel tudja használni, be kell jelentkeznie a fogadási számlájára, majd válassza a "Kaszinó" részt, és a jobb oldalon a "Játék keresése" opciót, és adja meg a játék nevét, "Book of dead".

Az ingyenes pörgetéseket azonban nem tudjuk átvinni egy másik játékban való felhasználásra. Kérjük, kövesse a fent említett lépéseket.

Köszönjük megértésüket.

Chaten nekem is a keresest javasoltak eloszor de megmondtam hogy nincs talalat. Igy jovairtak helyette starburst freespinst.

Pinnacle ingyen porgetes Court of Hearts sloton.

Pinnacle ingyen porgetes Agent of Hearts sloton

To claim your 10 Freespins (worth $0.10 each) simply open Agent of Hearts between 00:00 and 23:59 (EDT) on Sunday, April 17, 2022.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 17, 2022, 13:38:32Pinnacle ingyen porgetes Agent of Hearts sloton

To claim your 10 Freespins (worth $0.10 each) simply open Agent of Hearts between 00:00 and 23:59 (EDT) on Sunday, April 17, 2022.

Simply open...

Ez is kihívás mert nem lehet megtalálni a játékot.  ;D

én se találtam még meg pedig már szerintem volt is rajta ingyen pöri :laugh:

Valakinek sikerült megtalálnia? :'(   @RedMunchen @csatarid

Nem. Feladtam.

Nálatok bejött a pini??? Nekem be se tölti az oldalt! Mi a sz@r lehet??

Próbáld törölni a sütiket.nekem gond nélkül betölt