OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Sound Dátum december 27, 2021, 21:56:24Azt nem feledem, hogy négy éve a 2018-as választások előtt 2017 karácsonyán, Pécsett az Uránvárosban nagy fát állítottak, és iskolás alsósok díszítették/velük díszítették fel a fát. beszartok....
Jöttek a becsomagolt gömbök, amiken Hoppál Péter mosolygós arca volt látható! Minden kicseszett karácsonyi gömböcskén!!! Sírtam!

Így már tudom mihez kötni Hoppál képviselőt, az a sztori emlékszem, hogy még a hírekben is benne volt, ilyen best of karácsonyi dísz gyanánt.  ;D 

Ha év végéig egy videót néznétek meg, akkor erősen ajánlom ezt:

Békésen nézegetem a Minimax műsorát, mellette hirdetés, és rájövök, hogy mi hiányzott eddig az életemből. Mindez a gyerekeknek szóló filmek tartalma mellett. Gratulálok.

https://www.trendhim.hu/ketdarabos-fekete-ingtarto-csomag-p.html?utm_source=criteoacquisition&utm_medium=display&utm_campaign=interest-hu

Ezért a hozzászólásért nem kérem a 2 pontot. Bárcsak sose láttam volna.

Ünnepi hangjáték :)


Ha valaki otthon van hasznaltautos-kocsivasarlos temaban, kuldjon mar egy uzenetet.. ::)

Mivel vág bele az igazán bátor egy rendőrös üldözésbe? Egy Toyota Yarissal ;D

"A járőrök az egyik Kőbányai úton lévő ellenőrzőponton akartak igazoltatni egy autóst 2022. január 1-jén 7 óra 50 perckor, azonban a gépkocsi vezetője a rendőri karjelzés ellenére nem állt meg. A BRFK Közlekedésrendészeti Főosztály járőrei az autó után mentek, a sofőr azonban három piros lámpán is áthajtott, és az egyik rendőrautónak is nekiütközött; végül a X. kerületi Kőrösi Csoma Sándor úton sikerült megállítani. Hamar kiderült, hogy a lábán nyomkövetőt viselő sofőr nem véletlenül próbált meglépni a rendőrök elől: az alkoholszonda és a kábítószer-gyorsteszt is pozitív értéket mutatott, ezenkívül a 45 éves férfi jogosítvánnyal sem rendelkezett". Forrás: http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/a-racsok-mogott-kezdte-az-ujevet


Rontást hoztunk erre a svéd fickóra. ;D

Idézetet írta: TiB Dátum január 06, 2022, 19:07:38Rontást hoztunk erre a svéd fickóra. ;D

Törvényszerű...mihelyt megérezte a reflektorfényt, jött is a pszichológiai oldal. Nem azt mondom, hogy innentől vége, de egyelőre a tendencia azt mutatja, hogy elkezdődött egyfajta lejtmenet.

Idézetet írta: TiB Dátum január 06, 2022, 19:07:38Rontást hoztunk erre a svéd fickóra. ;D

Húsgolyó barátunknak vannak/bár inkább voltak jó ötletei, de többnyire a Premier League-ben és esetleg a kupákban használható. Például az angol alsóbb osztályokban pocsék statisztikái vannak.

Nagyon erőszakosan be akar kerülni a fizetős tippadók közé, ezért erőteljesen promózza magát, amiben viszont első osztályú, baromi jó marketinget tol.

Helló Urak, @robmiller , @csacsa44 , @gavrilo14 !

Tegnapi hír:
Az Év Sportpillanata kategóriát Fiola Attila találata nyerte el, amelyet a részben budapesti rendezésű Európa-bajnokságon a világbajnok franciáknak lőtt.

Nos, a sportfogadas.org jóvoltából én ezt a pillanatot élőben a helyszínen veletek élhettem át. Azaz mégsem, mert csacsa44 és gavrilo14 a történelmi pillanat előtt úgy döntött, hogy a félidei tumultus előtt meglátogatják az illemhelyet. Jól időzítettek.  ;D Mi Robival majd megőrültünk a boldogságtól a lelátón, Ők meg brunyálnak.  ;D  ;D  ;D  Ez annyira az év pillanata lett nálam, hogy ahányszor eszembe jut mindig rám jön a kacagás.  ;D  ;D  ;D  (Bocs Srácok, de ezt nem hagyhattam ki.  ;D  ;D )

Annyival kiegészíteném, hogy amikor mi ketten egymás nyakában majd megőrültünk, akkor hátranéztem, és láttam, hogy a korlátnál már ott áll Csacsa, és üvöltve kérdeztem, hogy láttad? És bólogatott teli vigyorral, hogy igen! Szóval elvileg Csacsa szemtanúja volt a dugónak! Gavrilo maradt le totálisan...xDDDD
Én azt nem felejtem el, amikor mesélte utána, hogy nyugiban csövelt, amikor hallotta a "morajt" (sic!), és azt hitte, hogy na a franciák lőttek egyet. Mikor kijött, akkor döbbent, mert kitört a fieszta a Puskásban..:D Azóta azon agyalok, hogy a Puskás budijai ennyire jól szigeteltek, hogy a 60 ezer ember őrjöngését "morajként" élte meg???  ;D  ;D  ;D


Idézetet írta: Várda64 Dátum január 07, 2022, 07:35:52Helló Urak, @robmiller , @csacsa44 , @gavrilo14 !

Tegnapi hír:
Az Év Sportpillanata kategóriát Fiola Attila találata nyerte el, amelyet a részben budapesti rendezésű Európa-bajnokságon a világbajnok franciáknak lőtt.

Nos, a sportfogadas.org jóvoltából én ezt a pillanatot élőben a helyszínen veletek élhettem át. Azaz mégsem, mert csacsa44 és gavrilo14 a történelmi pillanat előtt úgy döntött, hogy a félidei tumultus előtt meglátogatják az illemhelyet. Jól időzítettek.  ;D Mi Robival majd megőrültünk a boldogságtól a lelátón, Ők meg brunyálnak.  ;D  ;D  ;D  Ez annyira az év pillanata lett nálam, hogy ahányszor eszembe jut mindig rám jön a kacagás.  ;D  ;D  ;D  (Bocs Srácok, de ezt nem hagyhattam ki.  ;D  ;D )

Elkaptam a pillanatot, a brét csak pár perc múlva tettem el, a nagy örömködésben véletlen kint maradt. Új Puskásban még úgysem nézett körbe, jól van ez így, legalább nemcsak a tavaszi szél árasztott vizet.  ;D ;D 


Nem illik semmi rosszat mondani másnak a gondjára, ezért csak kommentár nélkül leteszem ide a "közösbe":
https://index.hu/fomo/2022/01/14/kulcsar-edina-szabo-andras-csuti-valas/