Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 28, 2021, 18:00:15Csak nem a Szent Patrik napi ingyen porgetesekre gondolsz?  ;)
En ugy fogom fel, hogy az adventi naptarban nem volt sok semmi hasznalhato, s ez a karpotlas. Igaz a tegnapi +10-es kiutalas utan a mai napon nullaztam.
Ah, Szent Patrik...  ;D 💵
Lehet valóban valamiféle "kárpótlás" lesz.

Adjak rendesen a free beteket dartsra. En ma nem kaptam 1500-at, de jött helyette két 3500-as. Mind a kettővel nyertem. Valakinek ez tényleg sokba fog kerülni. :D Lemerném fogadni hogy holnap már egy se lesz. ;)

#4067 december 29, 2021, 08:02:24, csacsa44
Sziasztok!

Másfél éve nem fogadtam ennél az irodánál, mert valami oknál fogva minden egyes tétemet jóváhagyásra küldtek, amit aztán lekorlátoztak. Érdeklődtem az ügyfélszolgálatnál, hogy mivel érdemeltem ki ezt a pénztárcakímélő megtiszteltetést, amire nem tudtak válaszolni, illetve csak annyit, hogy a bukik módosíthatnak a téteken. Nem kell nagy összegekre gondolni, ha kétezret akartam tenni valamire, akkor 400-ért fogadhattam is. Oké, mondom, akkor kuka ez a fostalicska iroda. Most kíváncsiságból ránéztem, hátha változott valami, hát semmi.

Nálatok minden faszán működik, vagy ti is tapasztaltok hozzám hasonlót? 

Idézetet írta: Csenii Dátum december 29, 2021, 00:26:36Adjak rendesen a free beteket dartsra. En ma nem kaptam 1500-at, de jött helyette két 3500-as. Mind a kettővel nyertem. Valakinek ez tényleg sokba fog kerülni. :D Lemerném fogadni hogy holnap már egy se lesz. ;)
Festetted az ördögöt a falra  ;D
Észrevették a hibát ma már egy freebet sincs  ;D Sőt amit tegnapról hagytam mára az is eltűnt!  ::)
Jó,lássuk be talán eddig sem volt jogos,de azért klassz volt!  :beerchug:

IdézetFestetted az ördögöt a falra  ;D
Észrevették a hibát ma már egy freebet sincs  ;D Sőt amit tegnapról hagytam mára az is eltűnt!  ::)
Jó,lássuk be talán eddig sem volt jogos,de azért klassz volt!  :beerchug:

Akkor eddig volt jó élet. :D Amúgy dartsnal lehet fogni jó oddsokat. Élőben meg pláne. Így meg még kockázata se volt a dolgoknak. Na mindegy, azert jó volt ez a két nap.  :ok:  :redchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 29, 2021, 07:58:49Sziasztok!

Másfél éve nem fogadtam ennél az irodánál, mert valami oknál fogva minden egyes tétemet jóváhagyásra küldtek, amit aztán lekorlátoztak. Érdeklődtem az ügyfélszolgálatnál, hogy mivel érdemeltem ki ezt a pénztárcakímélő megtiszteltetést, amire nem tudtak válaszolni, illetve csak annyit, hogy a bukik módosíthatnak a téteken. Nem kell nagy összegekre gondolni, ha kétezret akartam tenni valamire, akkor 400-ért fogadhattam is. Oké, mondom, akkor kuka ez a fostalicska iroda. Most kíváncsiságból ránéztem, hátha változott valami, hát semmi.

Nálatok minden faszán működik, vagy ti is tapasztaltok hozzám hasonlót? 

Nekem is van ilyen, de csak néhány piacon. Volt, hogy magyar focis gólszerzős tippre 10-20-as oddson 2-300 forintot engedett volna felrakni, elküldtem jóváhagyásra a nagyobb tétet, elutasították, és csökkentették a szorzót. Elég gerinctelen egy bagázs. Én úgy sejtem, hogy a múltban valamilyen fogadásomra kaphattam flag-et, és azóta korlátoznak bizonyos esetekben, mert pénzt talán egyszer vettem ki az elmúlt 4 évben, mióta itt vagyok

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 29, 2021, 16:42:07Nekem is van ilyen, de csak néhány piacon. Volt, hogy magyar focis gólszerzős tippre 10-20-as oddson 2-300 forintot engedett volna felrakni, elküldtem jóváhagyásra a nagyobb tétet, elutasították, és csökkentették a szorzót. Elég gerinctelen egy bagázs. Én úgy sejtem, hogy a múltban valamilyen fogadásomra kaphattam flag-et, és azóta korlátoznak bizonyos esetekben, mert pénzt talán egyszer vettem ki az elmúlt 4 évben, mióta itt vagyok

Köszönöm a választ.  :beerchug:  Fogalmam sincs, hogy minek köszönhetem ezt a korlátozós hozzáállást, de akkor engedem hadd menjen, míg az egyenleg el nem választ. :)

Jók ezek a free bet-ek, de se free bet-tel sem amúgy nem lehet élőben fogadni...  ;D

Az elmúlt időszakban 4-szer próbálkoztam meg élőben fedezni fogadást, ebből 4-szer ezt a hibaüzenetet kaptam, tök más időpontokban:



Először még írtam is nekik, azt mondták, hogy majd keresnek mail-ben ha megvan a megoldás, azóta is keresnek... ma már nem is írok inkább, csak konstatálom, hogy lehetetlen élőben fogadni....

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 29, 2021, 21:02:36Jók ezek a free bet-ek, de se free bet-tel sem amúgy nem lehet élőben fogadni...  ;D

Az elmúlt időszakban 4-szer próbálkoztam meg élőben fedezni fogadást, ebből 4-szer ezt a hibaüzenetet kaptam, tök más időpontokban:



Először még írtam is nekik, azt mondták, hogy majd keresnek mail-ben ha megvan a megoldás, azóta is keresnek... ma már nem is írok inkább, csak konstatálom, hogy lehetetlen élőben fogadni....

Nincs semmi közöm az Unibethez, ezt így leszögezném előre, de én még mindig megkaptam meg fel is tudtam használni ezeket az ingyenes bónuszokat. Az előbb is fogadtam 3500-al dartsra, aztán most jött helyette két 1500-as bónuszfogadás. Pedig csak egy járt volna igazság szerint.
Egyébként nálam is szokott lenni ilyen hiba, leginkább akkor ha kijelentkeztetnek aztán nem veszem észre, oszt úgy akarok fogadást kötni. Mert elég sűrűn kijelentkeztetnek. :D

Idézetet írta: Csenii Dátum december 29, 2021, 21:40:41Nincs semmi közöm az Unibethez, ezt így leszögezném előre, de én még mindig megkaptam meg fel is tudtam használni ezeket az ingyenes bónuszokat. Az előbb is fogadtam 3500-al dartsra, aztán most jött helyette két 1500-as bónuszfogadás. Pedig csak egy járt volna igazság szerint.
Egyébként nálam is szokott lenni ilyen hiba, leginkább akkor ha kijelentkeztetnek aztán nem veszem észre, oszt úgy akarok fogadást kötni. Mert elég sűrűn kijelentkeztetnek. :D

Nekem rögtön bejelentkezés után is ezt írja... szóval nem ez a gond.  :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 29, 2021, 22:11:12Nekem rögtön bejelentkezés után is ezt írja... szóval nem ez a gond.  :)

Lehet csak kikéne takarítani a böngésződ. Lejárt kukik is okozhatnak ilyen gondot. :D

Idézetet írta: Csenii Dátum december 29, 2021, 22:24:52Lehet csak kikéne takarítani a böngésződ. Lejárt kukik is okozhatnak ilyen gondot. :D

Oh , minden ilyenen túl vagyok már... a legelső ilyen szitunál megcsináltam mindent... ezt tanácsolták a chat-en is, de hát azért ilyen alap dolgokat megcsinálok magamtól is... Továbbá bizonyos meccseknél a stream sem működik... Erre is hónapok óta várom a megoldást tőlük, de semmmi... válaszra sem méltatnak ígéreteik ellenére.

IdézetOh , minden ilyenen túl vagyok már... a legelső ilyen szitunál megcsináltam mindent... ezt tanácsolták a chat-en is, de hát azért ilyen alap dolgokat megcsinálok magamtól is... Továbbá bizonyos meccseknél a stream sem működik... Erre is hónapok óta várom a megoldást tőlük, de semmmi... válaszra sem méltatnak ígéreteik ellenére.

Túl sokat akarsz egyszerre szerintem, az a baj. :) Nem tudom akkor mi lehet a baj, de én így bónuszok terén még soha nem csalódtam az Unibetben. Nem olyan sóherek mint bet365-ön. Ott havonta kiszúrjak a szemem egy 1500-as bónusszal. Mondjuk a semminél az is jobb. 😏

5db! 1500as freebetet kaptam a 3500as fogadás után.. :DD

Srácok, nektek ki lett értékelve a tegnapi nyerő szériás Juve meccs?
Döntetlent tippeltem de mint ha eltűnt volna csak a mai kérdést dobja fel  :crazy:
Pedig sorozatban a 3. nyertes tippem volt.