Hol követjük a 2018-19-es fociszezont?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Korábban már volt említés arról, hogy több topbajnokság közvetítése egyik helyről a másikra kerül. Nekem a Bundesliga a legfontosabb, de két év szünet után a PL-t is nézném, úgyhogy sanszos, hogy szolgáltatót kell váltanom (jelenleg: DIGI). Pár telefonhívást követően sem lettem okosabb, mindössze annyit mondtak, hogy már több telefont és levelet kaptak ez ügyben. Itt a fórumon vagy ismerősi körben nincs belsős?, mert még a bajnoki rajt előtt le szeretném fixálni, tehát max. két hetem van.

Örülök, hogy felhoztad ezt a témát RedMunchen.

Nekem olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy van olyan oldal vagy szolgáltató, ahol havidíj ellenében lehet nézni az összes top ligát egyben? Lehet külföldi kommentár is, neten is, teljesen mindegy, kompatibilis vagyok. Most, hogy jöttek ezek a viták a Spíler miatt, gyakorlatilag az embernek már fogalma sincsen, hogy ki mit fog közvetíteni és milyen mennyiségben és színvonalon. Elvileg a Serie A-t le akarta adni a Spíler, aztán átment oda Ronaldo, egyből fontos lett számukra. La Liga, BL, Premier League már szintén náluk van, Diginek marad a Ligue 1, elvileg a Sport Tv megtartja a Bundesligát.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 30, 2018, 14:02:56
Örülök, hogy felhoztad ezt a témát RedMunchen.

Nekem olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy van olyan oldal vagy szolgáltató, ahol havidíj ellenében lehet nézni az összes top ligát egyben? Lehet külföldi kommentár is, neten is, teljesen mindegy, kompatibilis vagyok. Most, hogy jöttek ezek a viták a Spíler miatt, gyakorlatilag az embernek már fogalma sincsen, hogy ki mit fog közvetíteni és milyen mennyiségben és színvonalon. Elvileg a Serie A-t le akarta adni a Spíler, aztán átment oda Ronaldo, egyből fontos lett számukra. La Liga, BL, Premier League már szintén náluk van, Diginek marad a Ligue 1, elvileg a Sport Tv megtartja a Bundesligát.
Egy ilyen opció engem is érdekelne, főleg ha IP-cím váltásokkal sem kell bajlódni

A Sport365-ön jó minőségű streameket szoktam nézni de a mamahd is tűrhető streameket ad. Egyépként nekem vidanet előfizetésem van és csak az Eurosport2 nem fogható. (bár ott is vannak különböző csomagok , különböző havidíjjal)

Streamekkel nekem annyi problémám van hogy 2-3 perces lemaradásban vannak, s elég zavaró úgy nézz ki hogy hamarabb értesülsz egy gólról, tortenesrol mint ahogy nálad mutatja

Ide egy prémium szolgáltató kellene, mint pl. a Sky, ahol van x sportcsatorna.  :ok:

https://www.sky.de/fussball-2434

Arra szavaztunk áprilisban, hogy a piaci verseny helyett az állami pénzzel kitömött Vajna é(és Mészáros) érdekeltségeket támogatjuk, de most érdemes kicsit kivárni, mivel a Spíler csak most indítja a 2. (és talán hamarosan a 3.) csatornáját, ahol a meccsek többsége elérhető lesz, ám ez még értelemszerűen nincs benne az aktuális csomagokban a szolgáltatóknál, hisz ezek még el sem indultak.

Megoldás lehet majd a hamarosan induló Spíler Extra szolgáltatás, ahol elvileg 5 élő közvetítés közül is választhatsz és nézheted PC-n vagy telefonon. (meg gondolom okostévén)
Erre majd külön kell előfizetni a tv szolgáltatónál, viszont a szolgáltatók között ott a Telenor és a Telekom is, én pl. ezért is várok a műholdas digi előfizetésem bolygatásával.
Lehet, hogy érdemesebb az olcsó, (nekem) hűségidő nélküli digit meghagyni és mellé 1-2000 ft-ért bevállalni a sportcsatorna extráját, mint szolgáltatót váltani és valahol hűségidőt kezdeni.
Pl. a Spíler 1-et is tartalmazó alapcsomag a telenornál az első 6 hónapban 1000 ft, utána 2000 ft.
Majd az a kérdés, hogy ehhez képest hova kerül a Spíler2 vagy milyen áron adják az Extrát.

Persze én is nyitott vagyok, ha akad olyan külföldi szolgáltató, ahol elérhetem ugyanezeket a tartalmakat.

Egyre több helyen foglalkoznak ezzel a témával, ami a legfeltűnőbb a Serie A körüli cirkusz, gyakorlatilag tényként veszik, hogy a rajt + pár forduló kimarad a calcio kedvelőinek. A Digin lenne hely, mert az átlag szurkolónak se a gall, se a török bajnokság nem vonzó, ott bőven élférne... Eurosport se igyekezett pótolni a BuLi által okozott veszteséget, a Spíleren meg +2-3 csatorna kellene, olyan szinten begyűjtöttek mindent.

a sport tv-vel mi a helyzet?ha jól gondolom akkor ott nem lesz spanyol bajnokság,de egy hete pl német másodosztályból adtak egy meccset,ma meg a benfica bajnokiját fogják leadni
néha adnak egyet innen,néha egyet onnan?vagy mi lesz ezekkel?

SPORT TV
Német Bundesliga
Nemzetek Ligája (a magyar válogatott kivételével élőben, a magyar felvételről)
Német Kupa
Más sportágak jelentős eseményei: NFL, NBA, UFC, kézilabda BL, darts, tenisz ATP500

Még a Sport Tv-n szívesen nézném az MLB-t, ha már amerikai sportágak is vannak

Nehezen értem meg, hogy mi az akadálya, hogy a nagyobb szolgáltatók is betegyék a kínálatba a spíler 2-t, mert ez a Tarr Kft.-nek rögtön az első napon sikerült. A spílert se kell félteni, mert ott is van a 2-es mellett már extra is, de annyit nem tüntettek fel, hogy mennyibe kerül... A futballdömping napokon belül indul, ha addig nem lesz megoldás, akkor nagyobb zúgolódás lesz, mint amikor a PL közvetítéseket megvették.

Erdélyben is gondok vannak. A spanyol La Liga, illetve az olasz Serie A 2018-19-es szezonja nem követhető egyetlen egy szolgáltatónál sem. Eddig a DigiSportnál lehetett követni az olasz és a spanyol bajnokikat, de állítólag nagyon megemelték a közvetítési díjakat.