Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1005 június 09, 2016, 16:24:42, GazembR
Többet nem foglalkozom, nem nézem ezt a témát, nem érdekel senki, befordultam, felakasztom magam :D :D

csao, irigyek  :angel:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 09, 2016, 16:09:03
már rég megírtad volna a kiválasztási rendszered, két tipped között..

Ez lenne a tiszta víz a pohárba. Hadd tanuljunk elbír még a bet 20-30 magyar milliomost.

#1007 június 09, 2016, 16:29:22, matti16
Idézetet írta: GazembR Dátum június 09, 2016, 16:10:58
Tényleg kamu, ennyi van most épp nálam, ha kell kiveszem a többit is csak nektek  :beerchug: ha verem a mellem verem :D azért van a téma nem ? hogy ha nyer valaki megossza, ha valaki keveset nyer ezaz nyert milyen ügyes, ha valaki sokat már nagyképüskődik vele? Hát akkor tessék : csak azért ennyi mert ennyiből megyek autót venni ha kell kiteritem az egészet.

Ez a kép azért üt  ;D Muszáj elmentenem valahova.
Nem az a gond egyébként, hogy nagyképűsködsz esetleg vagy nem hanem hogy a világon nincs olyan iroda aki téged szó nélkül hagy 20 milliót nyerni. Legalábbis úgy nem ha ez egy stabil nyerő széria, tehát a tiszta hasznod ennyi, főleg meg ha rövid időintervallumban történik ez a nyerés márpedig nálad elvileg így történt.
Kibukik, külön emberek vannak erre az irodáknál akik elemzik a játékosokat, figyelik aki "veszélyes" aztán jön a korlát. Abban igaza van annak aki írta, hogy sok mindentől függ a korlát, játékmódszer, milyen sportokra tesz, arbol-e stb., de egy biztos akármilyen módszerrel játszik és akármilyen sportot is valaki, azt nem fogják hagyni sehol, hogy pár hónap alatt 20 milliót összenyerjen.
Abban egyébként igazad van, hogy a bet365-nek baromi jól megy, igazából nem érezné meg kicsit sem a büdzsé hogy te nyersz x milliót, de nem ez a lényeg hanem a filozófiájuk, az meg nem engedi meg ezt a nagyvonalúságot.

Idézetet írta: GazembR Dátum június 09, 2016, 06:05:44
Van onkontrollom, par honapnak indult , hogy miert, azerr mert mar elfaradtam agyilag a sok elo meccs vegett, napi 8-9 orat neztem es ereztem hogy faradt vagyok hozza igy kiszabdtam egy nagyobb intervalumlt direkt nagyobbat hogy " regenalodjak " persze ez meg is tortrnt csak csokkentett idotartalomban, ha jol megy nem muszaj nekem betartani amit kiszabgam magamnak mert miert, most jutottam el arra h ereztem a kipihentseget magamban h ujra eltudom kezdeni, kamunak meg nem kamu nekem aztan 8 ki mit hisz, az ado topicban is latni h direkt adoganacsadohoz fordultam h tudok adozni valszeg akkor nem par ezer ft-rol van szo, bizonygatni nem akarok nincs kinek , ha kell felteszem majd az elutalt szja + eho parost ami jocskan par millio esetleg hitetlenek szivesen kuldok pm ben kepet bankszamla kivonatrol hogy honnan erkezett s mennyi csak h megnagyobb legyen az irigyseg  amugy sofascoren utana lehet nezi a pontok ak h ezek valoban megtortentek e nezz utana h amit tette x adogatas nyert-e ha igen nincs mirol szo sot ha akarod skypen addolj es eloben kameran keresztul bemutatom a bet365 accountom ( kifizetesek, nyeremenyek : azteckha001 ) :D :great:

Nem értem ezt a reagálást. Miért akarsz bizonyítani? Sztem nincs szükség rá, elsősorban magadnak kell bizonyítanod. Kitűztél egy célt, kockáztattál, bejött, megcsináltad, pont. Betetted dokumentálva.
Innentől a sportfogadó társadalom ezen részének kell feldolgozni, van kit inspirál-(t) és szurkolt neked, van, aki a kefét rágja, hitetlenkedik. Ezen már nem neked kell aggódni.. A lehetőség adott mindenkinek, HAJRÁ...

Idézetet írta: slices Dátum június 09, 2016, 16:21:49
Nem értem ezt a reagálást. Miért akarsz bizonyítani? Sztem nincs szükség rá, elsősorban magadnak kell bizonyítanod. Kitűztél egy célt, kockáztattál, bejött, megcsináltad, pont. Betetted dokumentálva.
Innentől a sportfogadó társadalom ezen részének kell feldolgozni, van kit inspirál-(t) és szurkolt neked, van, aki a kefét rágja, hitetlenkedik. Ezen már nem neked kell aggódni.. A lehetőség adott mindenkinek, HAJRÁ...

Teljes mértékben igazad van, én sem tudom miért foglalkoztam / foglalkozom még mindig ezzel, csak igazából azért mert valami féle mértékben zavar/t ez az egész dolog, én leakartam irni teljesen nyilvánosban hogy hogyan csináltam, amihez időt kértem, nem kisiskolás vagyok, elfoglalt vagyok teljesen !!!!!! plusz amihez persze sok tapasztalat kell attól még nem lesz az hogy leirom elolvassa nyom és nyer ehhez kell tapasztalat és hozzáértés is, aztán olyanok támadtak most be akik nyaliztak hogy irjam le nekik CSAK neki külön és ne osszam meg másokkal aztán, ez kicsit felbosszantott, hogy ilyen emberek vannak, mert alapból segitőkész vagyok mert nekem se több se kevesebb ha másnak több, én attól ugyan ugy csinálom amit elkezdtem, csak ez a kamu pénz meg kamu az egész, aztán privátba meg kérlek csak nekem hogy csinálod másnak ne ez gyomorforgató... de innentől kezdve én kiszáltam, háttérben müvelek amit müvelek többi meg nem érdekel  :D

Ha innen bárkinek lenne egy tuti nyerő ötlete, akkor az mégis mi a jó francért osztaná meg a közösséggel?  ;D
Ne legyünk már ennyire naivak. Voltak itt gólvadászok és egyéb fogadási elméletek, de ezek sem biztos (nagy) profitot hozó ötletek, szóval ezeket nyugodtan meg lehet osztani, mert semmi nagy zseniális találmány nincs benne, amivel milliókat lehet kaszálni.
Aki pedig egy kicsit is komolyan tolja a sportfogadást, az tudja, hogy ebből bizony meg lehet gazdagodni bőven, ha van egy jó elméleted vagy rendszered (lásd Haralabos Voulgaris), aminek az alapját senkinek se adod ki (amíg alaposan meg nem szeded magad), mert akkor természetesen a fogadóirodák is változtatnak ez által a piacon.

Amúgy meg én gratulálok GazembR-nek, és sok sikert neki továbbra is. Tipikus magyar mentalitás, ami ebben a topicban megy. Kétségbe vonjuk a sikeres embert ahelyett, hogy gratulálnánk. Bezzeg, aki filléres tippet ír be, az már egyből hatalmas Isten. Tudom egyes embereknek itt savanyú a szőlő, mert nincsenek jó elképzeléseik erről a szerencsejáték témáról csak ölik bele a pénzt, és ha látnak egy sikeres embert, akkor egyik opció, hogy próbálják tőle elkérni a siker receptjét, a másik pedig a  fikázás,  hogy ilyen nem létezik.
A korlátozás témáról, meg több mint röhej amit írnak egyesek...

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 09, 2016, 16:37:29
Ha innen bárkinek lenne egy tuti nyerő ötlete, akkor az mégis mi a jó francért osztaná meg a közösséggel?  ;D
Ne legyünk már ennyire naivak. Voltak itt gólvadászok és egyéb fogadási elméletek, de ezek sem biztos (nagy) profitot hozó ötletek, szóval ezeket nyugodtan meg lehet osztani, mert semmi nagy zseniális találmány nincs benne, amivel milliókat lehet kaszálni.
Aki pedig egy kicsit is komolyan tolja a sportfogadást, az tudja, hogy ebből bizony meg lehet gazdagodni bőven, ha van egy jó elméleted vagy rendszered (lásd Haralabos Voulgaris), aminek az alapját senkinek se adod ki (amíg alaposan meg nem szeded magad), mert akkor természetesen a fogadóirodák is változtatnak ez által a piacon.

Amúgy meg én gratulálok GazembR-nek, és sok sikert neki továbbra is. Tipikus magyar mentalitás, ami ebben a topicban megy. Kétségbe vonjuk a sikeres embert ahelyett, hogy gratulálnánk. Bezzeg, aki filléres tippet ír be, az már egyből hatalmas Isten. Tudom egyes embereknek itt savanyú a szőlő, mert nincsenek jó elképzeléseik erről a szerencsejáték témáról csak ölik bele a pénzt, és ha látnak egy sikeres embert, akkor egyik opció, hogy próbálják tőle elkérni a siker receptjét, a másik pedig a  fikázás,  hogy ilyen nem létezik.
A korlátozás témáról, meg több mint röhej amit írnak egyesek...

Igen, vannak nyerő stratégiák. És tényleg meg is lehet gazdagodni ebből, de keveseknek sikerül, még az sem sok tipsternek jön össze hogy stabilan pluszos legyen hónapról hónapra, nemhogy meggazdagodjon. Ezért van többek között ilyen év végi mérlege bet365-nek amilyet GazembR is írt :)
Ennek az egésznek amúgy semmi köze nincs a magyar mentalitáshoz, a józan észhez, meg a tapasztalathoz van köze, én kb. 15 éve űzöm ezt az ipart, nem tartom magam nagy ásznak ezzel együtt, még ha pluszos is vagyok, de mikor ezt megláttam, hogy pl. 1.20-1.30-as oddszok, kombiba ráadásul, meg milliókkal  és hogy ebből 20 millió meg nem tudom hány millió nyereség akkor nem tudtam ide nem beírni mert egyszerűen hamis a dolog, sajnálom hogy ezt kell mondanom. Eleve aki kicsit komolyabban benne van, az tudja hogy sorozatban tett kis oddsszokkal stabilan bukó leszel szinte szükségszerűen, de nem is akarok már belemenni mélyebben. Szóval nem arról van itt szó, hogy kétségbe vonok valamit mert éppen szemét vagyok, rossz napom van vagy sikertelen vagyok és irigylem azt aki meg sikeres. Hanem látok valamit ami mellett már nem tudok elmenni szó nélkül.
Én látom olvasva a többi topikot is most, hogy itt olyanok vannak nagy többségben akiknek legnagyobb gondja, hogy hol van 5 euro bónusz vagy 10 ingyen pörgetés, ezek az emberek nyilván nem tudják mi a dörgés mert soha nem jutottak el addig, hogy egy iroda kihajítsa őket vagy kapjanak egy korlátot, nincs ezzel semmi baj amúgy mert nem kell mindenkinek nagyban játszani, nagy tétekkel, meg naponta 5-6 órát foglalkozni ezzel, csak úgy éreztem azért nem árt tisztán látni nekik sem.
Kicsit sajnálom már, hogy felkavartam itt az állóvizet. Nyilván mindenki abban hisz és azt hisz amit akar, természetesen ehhez joga van mindenkinek.

Basszu, tettem egy fogadast , az osszes penzem buktam, szerencse szeria vege, tema off, mar nincs mirol beszelni, lehet orulni en sem kezdem mar ujra, megviselr ez a sok bukas.  :cya:

Idézetet írta: matti16 Dátum június 09, 2016, 17:08:33
Igen, vannak nyerő stratégiák. És tényleg meg is lehet gazdagodni ebből, de keveseknek sikerül, még az sem sok tipsternek jön össze hogy stabilan pluszos legyen hónapról hónapra, nemhogy meggazdagodjon. Ezért van többek között ilyen év végi mérlege bet365-nek amilyet GazembR is írt :)
Ennek az egésznek amúgy semmi köze nincs a magyar mentalitáshoz, a józan észhez, meg a tapasztalathoz van köze, én kb. 15 éve űzöm ezt az ipart, nem tartom magam nagy ásznak ezzel együtt, még ha pluszos is vagyok, de mikor ezt megláttam, hogy pl. 1.20-1.30-as oddszok, kombiba ráadásul, meg milliókkal  és hogy ebből 20 millió meg nem tudom hány millió nyereség akkor nem tudtam ide nem beírni mert egyszerűen hamis a dolog, sajnálom hogy ezt kell mondanom. Eleve aki kicsit komolyabban benne van, az tudja hogy sorozatban tett kis oddsszokkal stabilan bukó leszel szinte szükségszerűen, de nem is akarok már belemenni mélyebben. Szóval nem arról van itt szó, hogy kétségbe vonok valamit mert éppen szemét vagyok, rossz napom van vagy sikertelen vagyok és irigylem azt aki meg sikeres. Hanem látok valamit ami mellett már nem tudok elmenni szó nélkül.
Én látom olvasva a többi topikot is most, hogy itt olyanok vannak nagy többségben akiknek legnagyobb gondja, hogy hol van 5 euro bónusz vagy 10 ingyen pörgetés, ezek az emberek nyilván nem tudják mi a dörgés mert soha nem jutottak el addig, hogy egy iroda kihajítsa őket vagy kapjanak egy korlátot, nincs ezzel semmi baj amúgy mert nem kell mindenkinek nagyban játszani, nagy tétekkel, meg naponta 5-6 órát foglalkozni ezzel, csak úgy éreztem azért nem árt tisztán látni nekik sem.
Kicsit sajnálom már, hogy felkavartam itt az állóvizet. Nyilván mindenki abban hisz és azt hisz amit akar, természetesen ehhez joga van mindenkinek.

Igazad van, az ev embere dijara hajtok ezert fizetek be csak ugy a nav-nak a kamunyeremnyem 20millionak a 42%at.



Idézetet írta: matti16 Dátum június 09, 2016, 17:08:33
Igen, vannak nyerő stratégiák. És tényleg meg is lehet gazdagodni ebből, de keveseknek sikerül, még az sem sok tipsternek jön össze hogy stabilan pluszos legyen hónapról hónapra, nemhogy meggazdagodjon. Ezért van többek között ilyen év végi mérlege bet365-nek amilyet GazembR is írt :)
Ennek az egésznek amúgy semmi köze nincs a magyar mentalitáshoz, a józan észhez, meg a tapasztalathoz van köze, én kb. 15 éve űzöm ezt az ipart, nem tartom magam nagy ásznak ezzel együtt, még ha pluszos is vagyok, de mikor ezt megláttam, hogy pl. 1.20-1.30-as oddszok, kombiba ráadásul, meg milliókkal  és hogy ebből 20 millió meg nem tudom hány millió nyereség akkor nem tudtam ide nem beírni mert egyszerűen hamis a dolog, sajnálom hogy ezt kell mondanom. Eleve aki kicsit komolyabban benne van, az tudja hogy sorozatban tett kis oddsszokkal stabilan bukó leszel szinte szükségszerűen, de nem is akarok már belemenni mélyebben. Szóval nem arról van itt szó, hogy kétségbe vonok valamit mert éppen szemét vagyok, rossz napom van vagy sikertelen vagyok és irigylem azt aki meg sikeres. Hanem látok valamit ami mellett már nem tudok elmenni szó nélkül.
Én látom olvasva a többi topikot is most, hogy itt olyanok vannak nagy többségben akiknek legnagyobb gondja, hogy hol van 5 euro bónusz vagy 10 ingyen pörgetés, ezek az emberek nyilván nem tudják mi a dörgés mert soha nem jutottak el addig, hogy egy iroda kihajítsa őket vagy kapjanak egy korlátot, nincs ezzel semmi baj amúgy mert nem kell mindenkinek nagyban játszani, nagy tétekkel, meg naponta 5-6 órát foglalkozni ezzel, csak úgy éreztem azért nem árt tisztán látni nekik sem.
Kicsit sajnálom már, hogy felkavartam itt az állóvizet. Nyilván mindenki abban hisz és azt hisz amit akar, természetesen ehhez joga van mindenkinek.


Atya ég! Sorozatban rakott kis oddsokkal stabil bukó?? 15 éve fogadsz? Semmi köze az oddsoknak a bukáshoz, stabilan kis oddsokkal a végtelenségig lehet nyerni, minden azon múlik, hogy milyen meccset választasz, mire fogadsz és mekkora a rálátásod és minden tényezőt számításba vettél-e. Természetesen minden tényezőt lehetetlen figyelembe venni.. :) Tiszta babona vagy ember, belecsömörlöttél a sikertelenségbe és bemagyarázod magadnak,hogy ha te nem akkor más se lehet sikeres...

Picit elkanyarodtatok az eredeti témától. Nincs valakinek egy ütős nyertes szelvénye?

#1018 június 09, 2016, 22:11:39, butyi
Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 09, 2016, 20:37:44
Picit elkanyarodtatok az eredeti témától. Nincs valakinek egy ütős nyertes szelvénye?