OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 :crazy:i
Idézetet írta: peshark Dátum június 14, 2019, 18:58:16
Nehezen tudom eldonteni, hogy hulye kerdes vagy sem, de nem szoktam vonatozni, ugyhogy inkabb felteszem.. :D

Tegyuk fel veszek egy havi vonat berletet Debrecen-Nyiregyhaza vonalra, akkor ahhoz hogy visszafele is megtehessem ezt a tavot kell venni egy Nyiregyhaza-Debrecen berletet is vajon?  ???

Elég az egyik irányba.

Idézetet írta: Greipel Dátum június 14, 2019, 19:28:29
:crazy:i
Elég az egyik irányba.
visszafele ugyis tolat a vonat :D

Utolag tenyleg hulye kerdes volt, de kozben Baxee is kiokositott, ugyhogy koszi mindenkinek, foleg a tolatos megoldast :ok: ;D

Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 14, 2019, 19:33:08
visszafele ugyis tolat a vonat :D

Szalkáról Debrecen felé tényleg.  :ok:

Melyik oldalon van lehetőség toto fogadásra? Gondolok külföldi oldalakra, betfairen kívül van más?


Van két letörölhetetlen, kiterjesztés nélküli fájl a gépemen. Nincs mérete sem. Próbáltam ilyen spéci törlő programmal is, de nem tudom letörölni. Ismer valaki valami király programot, ami leszedné őket?

Idézetet írta: TiB Dátum július 04, 2019, 21:29:54
Van két letörölhetetlen, kiterjesztés nélküli fájl a gépemen. Nincs mérete sem. Próbáltam ilyen spéci törlő programmal is, de nem tudom letörölni. Ismer valaki valami király programot, ami leszedné őket?
format c:

Idézetet írta: BaXee Dátum július 04, 2019, 22:35:58
format c:

Kösz a tippet, azért még várok értelmes ember válaszára is. ;)

Idézetet írta: TiB Dátum július 04, 2019, 22:37:53
Kösz a tippet, azért még várok értelmes ember válaszára is. ;)
akkor én nem válaszolok

Most ezzel belenyúltam úgy nézem ;D Inkább formatálok tényleg, mert tippre jön ide még néhány magasan kvalifikált arc nemsokára. :redchug:

#3701 július 06, 2019, 12:40:28, butyi
2019 az az év amikor egy új korszak köszönt be a televíziózás életébe. Eljött az idő hogy a Dikh Tv felkerüljön hivatalosan a tv csatornák közé és elérhető legyen minden szolgáltatónál és háztartásban. Ha még nincs Dikh Tv otthonában kérje szolgáltatójától.
http://dikhtv.hu/

:great:

Idézetet írta: butyi Dátum július 06, 2019, 12:38:02
2019 az az év amikor egy új korszak köszönt be a televíziózás életébe. Eljött az idő hogy a Dikh Tv felkerüljön hivatalosan a tv csatornák közé és elérhető legyen minden szolgáltatónál és háztartásban. Ha még nincs Dikh Tv otthonában kérje szolgáltatójától.
http://dikhtv.hu/

:great:

Nagyon varos musorok:
- EsteleDikh - Zsiga Ottó, Illés Anett, Schull Zoltán (későesti beszélgetős műsor tabuk nélkül)
- Dicsak kibeszél - Balogh Fruzsina (a világ gyerekszemmel)
;D ;D Kreativitasbol jeles.  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 06, 2019, 12:51:20
Nagyon varos musorok:
- EsteleDikh - Zsiga Ottó, Illés Anett, Schull Zoltán (későesti beszélgetős műsor tabuk nélkül)
- Dicsak kibeszél - Balogh Fruzsina (a világ gyerekszemmel)
;D ;D Kreativitasbol jeles.  :)

Csilla sóó  ;D ;D ;D

#3704 július 06, 2019, 21:42:29, junglefever
Idézetet írta: TiB Dátum július 04, 2019, 21:29:54
Van két letörölhetetlen, kiterjesztés nélküli fájl a gépemen. Nincs mérete sem. Próbáltam ilyen spéci törlő programmal is, de nem tudom letörölni. Ismer valaki valami király programot, ami leszedné őket?
Jobb klikk, tulajdonsagok (ha nem magyar az OS akkor 'properties'), attributumok, irasvedettseg ('read-only') rubrika uresen hagyasa, alkalmaz ('apply'), OK...
Ha ezutan sem tudod torolni es biztos vagy benne hogy nem egy olyan fajl amit az OS hasznal (az megmagyarazna, miert torolhetetlen es nincs kiterjesztese) akkor nezz utana a szolgaltatasokban (futtatas:services.msc) vagy a registryben (futtatas:regedit) a neve alapjan milyen folyamat tarsul hozza. Esetleg ott egyszerubb lesz torolni is.

Ha ezek egyike sem segit akkor formatalj csak.