bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

Muffy24 és 1 vendég van a témában


Most már nekem is engedi. Köszönöm szépen a válaszod. 👏

Idézetet írta: lulu65bj Dátum július 02, 2019, 08:01:52
Hali!
Ez változott, én tudtam kivenni 900 €-t, pedig nem vagyok VIP tag.

Az csak jó. Skrill számládon is 900€-t ír, mint napi felvételi limit?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 02, 2019, 11:38:20
Az csak jó. Skrill számládon is 900€-t ír, mint napi felvételi limit?
Igen. Ezeket írja a fiókomban :
Limits
Daily purchases
50 transactions left
EUR 2,700.00 / 2,700.00
Daily withdrawals
10 transactions left
EUR 900.00 / 900.00

A 900-nak ennyi volt a pénzfelvétel költsége ATM-ből:
FEES
EUR 15.75   

Idézetet írta: lulu65bj Dátum július 02, 2019, 12:45:17
Igen. Ezeket írja a fiókomban :
Limits
Daily purchases
50 transactions left
EUR 2,700.00 / 2,700.00
Daily withdrawals
10 transactions left
EUR 900.00 / 900.00

A 900-nak ennyi volt a pénzfelvétel költsége ATM-ből:
FEES
EUR 15.75

Igaz, hogy a kártya le van járva, s megtörténhet, hogy azért, de nálam a limit továbbra is 250€. Hátha csak nálam.  :ok:

sziasztok. Tudom hogy a hűségbónusz nem egy kötelező valami hanem örüljünk hogy van de eddig minden héten kaptam napi rendszerességgel fogadok is és eddig mindig szerdán jött de tegnap elmaradt. Azt vettem észre tegnap a honlapon hogy a bónusz rész helyett most már fogadási kreditet ír. Nem tudom ez bármit befolyásol-e azzal kapcsolatban hogy nem kaptam tegnap csak feltűnt az egybeesés. aki heti rendszerességgel szokott kapni az kapott tegnap vagy most úgy kollektíve kimaradt a héten mindenkinek?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum július 11, 2019, 11:25:34
sziasztok. Tudom hogy a hűségbónusz nem egy kötelező valami hanem örüljünk hogy van de eddig minden héten kaptam napi rendszerességgel fogadok is és eddig mindig szerdán jött de tegnap elmaradt. Azt vettem észre tegnap a honlapon hogy a bónusz rész helyett most már fogadási kreditet ír. Nem tudom ez bármit befolyásol-e azzal kapcsolatban hogy nem kaptam tegnap csak feltűnt az egybeesés. aki heti rendszerességgel szokott kapni az kapott tegnap vagy most úgy kollektíve kimaradt a héten mindenkinek?

A számlanyitási ajánlatuk megváltozott, de nem hiszem, hogy befolyásolja az egyik a másikat.

@saviola8321 itt megjott a szokasos osszeg, kreditben. Gyakorlatilag freebetkent mukodik, s igy mar 3x forgatas sincs rajta.

Köcsög bet365, netball vb-n behúztam, hogy Barbados jut el először a fi-ben 30-ig, amire akkor 4.00-es odds volt. Value volt, de a köcsög gecik most érvénytelenítették, és 1.01-gyel rendezték, azt írták, az volt a helyes odds. Hát a jó k anyjukat volt helyes az 1.01  ;D Lett vagy 33 pont, szóval ezerszer volt helyesebb szorzó az 4.00, pláne, hogy mit vártak meccs előtt. Szóval érdekes. Eddig is tudtam, hogy netball piacon verhetőek, de már a második érvénytelenített fogadás, aztán fél napja kezdték a vb-t. Érdekes, így azért nehéz lesz nyerni...
Vár egy eseményt az ember hetekig, hónapokig, aztán ha netán sikerül nyerni, akkor jön a nyertes fogadások érvénytelenítése. Pedig volt egy rakás vesztes tippem is, érdekes, hogy azokat bezzeg baszták érvényteleníteni :D
Kicsit elvették a kedvem, ezek alapján gyakorlatilag bármit érvényteleníthetnek. Ráadásul a netball olyan sport, ahol azért jól lehet kalibrálni, hogy két csapat épp nagyjából mire képes egy adott meccsen, itt esetemben Barbados, alig mászott 30 pont fölé, szóval az kurvára nem 1.01 volt annál az állásnál. Nagyjából lehetett sejteni, hogy a 30 meglehet, de épphogy meglett, az minden volt, csak nem 1.01.

Hát mindegy, csak úgy kiírtam magamból, ilyen esetben úgyis a mérgelődés marad. Kinézek valami jó kis 10-es szorzót, aztán ha van Isten, bejön, és szopik egyet a bet365

Hat igy nem nehez osszekalapozni a vagyonat a tulajanak. Ha valaki veletlenul nyerne akkor korlat vagy ervenytelenutes aztan mehet Isten hirevel. Persze ha a hazad arat bukod naluk nem adjak vissza a 90%at, hogy ,,megmaradjon a jatek orome"....

Idézetet írta: kri1219 Dátum július 13, 2019, 14:41:09
Hat igy nem nehez osszekalapozni a vagyonat a tulajanak. Ha valaki veletlenul nyerne akkor korlat vagy ervenytelenutes aztan mehet Isten hirevel. Persze ha a hazad arat bukod naluk nem adjak vissza a 90%at, hogy ,,megmaradjon a jatek orome"....

Mondja egy olyan, aki a szomszéd macskájának is bet365 számlát nyitna.


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 12, 2019, 14:54:28
Köcsög bet365, netball vb-n behúztam, hogy Barbados jut el először a fi-ben 30-ig, amire akkor 4.00-es odds volt. Value volt, de a köcsög gecik most érvénytelenítették, és 1.01-gyel rendezték, azt írták, az volt a helyes odds. Hát a jó k anyjukat volt helyes az 1.01  ;D Lett vagy 33 pont, szóval ezerszer volt helyesebb szorzó az 4.00, pláne, hogy mit vártak meccs előtt. Szóval érdekes. Eddig is tudtam, hogy netball piacon verhetőek, de már a második érvénytelenített fogadás, aztán fél napja kezdték a vb-t. Érdekes, így azért nehéz lesz nyerni...
Vár egy eseményt az ember hetekig, hónapokig, aztán ha netán sikerül nyerni, akkor jön a nyertes fogadások érvénytelenítése. Pedig volt egy rakás vesztes tippem is, érdekes, hogy azokat bezzeg baszták érvényteleníteni :D
Kicsit elvették a kedvem, ezek alapján gyakorlatilag bármit érvényteleníthetnek. Ráadásul a netball olyan sport, ahol azért jól lehet kalibrálni, hogy két csapat épp nagyjából mire képes egy adott meccsen, itt esetemben Barbados, alig mászott 30 pont fölé, szóval az kurvára nem 1.01 volt annál az állásnál. Nagyjából lehetett sejteni, hogy a 30 meglehet, de épphogy meglett, az minden volt, csak nem 1.01.

Hát mindegy, csak úgy kiírtam magamból, ilyen esetben úgyis a mérgelődés marad. Kinézek valami jó kis 10-es szorzót, aztán ha van Isten, bejön, és szopik egyet a bet365

@oakland23 , megértem a felháborodásod, de ha logikusan nézzük, akkor azért mert csak 33 pont született nem jelenti azt, hogy nem volt valós az 1.01-es szorzó.
Tenisznél sem garancia a 6-0 6-0-ás eredmény ha az egyik játékos szorzója 1.01.

Az meg, hogy bármit érvénytelenítenének azt meg te is tudod, hogy nem igaz.
Pl. fogadj ma Federer győzelmére, az odds 2.60 és ha nyer akkor tuti nem fogja érvényteleníteni a fogadásod, s a nyereményed is teljes egészében megkapod.

De te is tudod, hogy vannak sportágak, meg bajnokságok ahol lehet trükközni, s van is olyan aki az ott felmerülő hibákat próbálja kihasználni.
Az iroda levédte magát a szabályzatával. Te mit tennél helyettük?

A meccs előtt adott szorzókból ki lehetne számolni, hogy mennyire reális az az 1.01-es odds, de gyanús, hogy Barbados mindkét félidőben alig volt 30 pont felett.
Ugyanakkor ha 1.01 volt az over szorzója, akkor a 10 feletti szorzós underben lehetett volna hatalmas érték, de ugye erre meg adtak ezek szerint egy 1.2 körüli szorzót a 10-es helyett...   ;)

Egyébként Oakland kollégának igaza van, arra kell fogadni, amiben van érték, amihez jobban értünk, mint a bukik. Federer szorzója teljesen reális volt, nagyjábóla teljes sportfogadó világ együtt árazta be, míg netballban csak néhány kalandort és ebben rutintalan bukit kell megverni.

Az 1.01 szerintem egy sima fogadástörlésnek felel meg, ők sem gondolták komolyan, hogy utólag számolgatnak reális oddsot, mikor korábban sem sikerült nekik ez.

Nem a bet365-öt akarom én bántani, így is kedvelem ezt az irodát, sőt nálam a legjobb mind között. Nyilván nem érvénytelenítenek mindent, sőt alapvetően egy korrekt iroda, de ha kínálnak egy kevésbé populáris eseményre piacokat, ahol értéket találni, akkor ne lepődjenek meg, ha valaki fogad rá. Két egymástól független nyertes tippem törölték más-más meccsről a nyitónap délelőttjén. Hát nyilván rosszul esik, kinek nem esett volna.
De mondom, nincs velük baj, nekem komolyabb problémám sosem volt velük. Szóval ezt nem azért írtam, hogy befeketítsem a bet365-öt, csak úgy kiírtam magamból  ;D

Alapvetően tényleg egy full korrekt iroda, szóval ha valaki majd visszaolvassa később, senkit ne tántorítson el, hogy itt játsszon  :ok:
Én is ugyanúgy játszom itt tovább, csak ezek ilyen nem várt övön aluli ütések voltak  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 14, 2019, 21:20:35
Nem a bet365-öt akarom én bántani, így is kedvelem ezt az irodát, sőt nálam a legjobb mind között. Nyilván nem érvénytelenítenek mindent, sőt alapvetően egy korrekt iroda, de ha kínálnak egy kevésbé populáris eseményre piacokat, ahol értéket találni, akkor ne lepődjenek meg, ha valaki fogad rá. Két egymástól független nyertes tippem törölték más-más meccsről a nyitónap délelőttjén. Hát nyilván rosszul esik, kinek nem esett volna.
De mondom, nincs velük baj, nekem komolyabb problémám sosem volt velük. Szóval ezt nem azért írtam, hogy befeketítsem a bet365-öt, csak úgy kiírtam magamból  ;D

Alapvetően tényleg egy full korrekt iroda, szóval ha valaki majd visszaolvassa később, senkit ne tántorítson el, hogy itt játsszon  :ok:
Én is ugyanúgy játszom itt tovább, csak ezek ilyen nem várt övön aluli ütések voltak  :D

Félre ne értsd, nem azért írtam mert fényezni kell őket, csak úgy általánosságban az nem igaz, hogy ha nekik nem felel meg egy kimenetel, akkor érvénytelenítik a fogadásokat.

Amikor meg trógereskednek, akkor igenis oda kell csapni a csőrükre.  :ok:

havernak van új kártyája de nem tud befizetni, visa, lehet korlátozva vagyunk magyarok? régebben engedte a befizetést :bash: