Fizetős tippadók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted van értelme tippekért fizetni?

Nincs, egyedül is el tudom bukni a pénzem.
74 (77.9%)
Van, mert jó tippeket adnak.
21 (22.1%)

Összes szavazó: 91

A Logibetnél milyen eredmények vannak? Valakinek van előfizetése? Megéri a befektetést?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 18, 2020, 11:58:39
A Logibetnél milyen eredmények vannak? Valakinek van előfizetése? Megéri a befektetést?

Pont nemrég számolt be erről az egyik előfizető. Ki lehet válogatni úgy a követendő tippadókat, hogy megérje.
https://www.hatharom.com/2020/12/10/logibet-sportfogadas-velemeny-nyero-tippek-eloifzetoi-velemeny

Ha jól értem, ki kellett találnia egy taktikát, hogy melyik tippadótól mit és mikor játszik meg, és lényegében ez a saját maga által kitalált taktika hozta meg a sikert. Nyilván kellettek a tippek is, de nem tolta vakon a tippadó összes tippjét, ami végső soron a tippvásárlás lényege. Ez így nem feltétlen a Logibet dicsérete, hanem a felhasználóé, aki jól araszolt az ösvényeken.

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 18, 2020, 12:19:15
Pont nemrég számolt be erről az egyik előfizető. Ki lehet válogatni úgy a követendő tippadókat, hogy megérje.
https://www.hatharom.com/2020/12/10/logibet-sportfogadas-velemeny-nyero-tippek-eloifzetoi-velemeny

Köszi a linket, viszont nyilván ezt ők publikálták, és a negatív tapasztalatokat nem fogják leírni, csak a sikerről számolnak be.

Befizetni a tipszternel es nem jatszani mindent amit o, az olyan mint a zacskos levesbe belefosni a megfozese utan... Zacsi leves se az igazi, de megteszi - utana meg ehetetlen... Ugy fizetni a tippeker se az igazi, de ha megprobalod kipikkelni ami neked tetszik - onnantol sajat meccseid probalhatnad kipikkelni... ugyanott lennel...

#35 január 10, 2021, 19:31:56, vmlinuz
Mostanában rengeteg insta "celebnél" vélem felfedezni a hxxtps://sportandtip.com/csomagok weboldalát. Gondolom, ha képesek megfizetni ennyi diszvendéget, csakhogy napi pár storyt kitegyen valamiféle profitra is szert kell tegyenek az eladott tippekkel, hogy elbírják ezt a gerillamarketinget amit nyomatnak jelen pillanatban. Van valakinek tapasztalata a csomagaikról? Megérne egy probát haverokkal egy csomagot kipróbálni, vagy el kell engedni? Előre is köszönöm a válaszokat  :cya:

Attol mert celebek reklamozzak, semmit nem jelent. Ez nekik csak munka. Nyilvan fizetnek a reklamozasert, de meg is tehetik 150ks havidijert, ami onmagaban rohej..

Szepen visszaforgatnak a bevetelbol marmetingre hogy megtobb palimadart szerezzen, es mi jobb reklam annal ha Majka vagy hasonló nimand celeb reklamoz valamit? A naiv emberek azt mondjak magukban, hat ha Majka a nevet adja ehhez akkor biztos megbízható..

Kpben odaadjak a penzt a celebnek es meg adoznia sem kell utana.. Ki az a hulye aki ne vallalna?


Egy ilyen oldal tagjai vagyunk, az en szememben "bűn" tippekert fizetni amikor ingyen tehetem a gurus tippeket, vagy épp oak tippjeit, vagy barki maset. Mitol lenne az o tippjeik kevesbe validok mint barmelyik tippado szolgaltatasert. Kötve hiszem h pl van nalul valaki aki jobban vagja pl a dartsot mint robmiller es peshark.. Vagy a biatlont mint Powell. De meg sorolhatnam.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 09, 2021, 11:09:41
Attol mert celebek reklamozzak, semmit nem jelent. Ez nekik csak munka. Nyilvan fizetnek a reklamozasert, de meg is tehetik 150ks havidijert, ami onmagaban rohej..

Szepen visszaforgatnak a bevetelbol marmetingre hogy megtobb palimadart szerezzen, es mi jobb reklam annal ha Majka vagy hasonló nimand celeb reklamoz valamit? A naiv emberek azt mondjak magukban, hat ha Majka a nevet adja ehhez akkor biztos megbízható..

Kpben odaadjak a penzt a celebnek es meg adoznia sem kell utana.. Ki az a hulye aki ne vallalna?


Egy ilyen oldal tagjai vagyunk, az en szememben "bűn" tippekert fizetni amikor ingyen tehetem a gurus tippeket, vagy épp oak tippjeit, vagy barki maset. Mitol lenne az o tippjeik kevesbe validok mint barmelyik tippado szolgaltatasert. Kötve hiszem h pl van nalul valaki aki jobban vagja pl a dartsot mint robmiller es peshark.. Vagy a biatlont mint Powell. De meg sorolhatnam.
mivel jó a marketingük, lehet hogy hosszú távon tudnak hozni egy bizonyos százalékot zöld tippekkel, azért érdekelne, ha van közöttünk valaki, aki fizetett be, hogy mi a véleménye. Nekem is amúgy hasonló a véleményem a fizetős tippoldalakért, mint neked, viszont ez valamiért kiváncsivá tett

En erre azt szoktam mondani. Adok en tippeket bárkinek, nagyon szivesen, aztan ha nem lesz pluszos max visszaadom a befizetett dijat.

Kb igy mukodnek ezek az oldalak. A moneyback garancia moge bujnak. Aztan ha bedol, masik neven csinalnak egy uj oldalt. Az atvert felhasználókat letiltjak fbon igy kb senki sem ertesul az atveresrol, mivel tobbe mar nem elerheto az oldal a szamara.

Anno kicsit több mint 7 éve befizettem 1 csoportba ahol jónak tünő kosár tippeket kaptunk. 3 hónapig voltam benn de igazából 0 szaldó lett. Viszont az havi 5 ezer FT volt. Ott megismertem pár embert és együtt élőztünk és néztük a meccseket arra jó volt. 1 évig nyomtuk élőben skypoen és pluszos lett azóta már csak én maradtam.

Szia LFCfanBoti! Korábban engem is érdekelt a sportandtipp tippadó oldal, és gondoltam megnézem a Facebook oldalukon a róluk írt véleményeket szinte mindenki szidja őket, a rossz tippek, és az alacsony 1.10-1.30-as szorzóik miatt. Úgy gondolom hogy ilyen szorzókkal az átlag sportfogadó is tud fogadni  tippadó nélkül is.

Lehet tudni olyan tippadó oldalról amiért fizetsz de nem csak 1.20as oddsokkal dobálóznak? Valamint a negatív dolgokra is kíváncsi lennék a nem nyertes szelvényekre is, nem csak csillogás érdekli az embert az embert ha fizet is érte tudjon minnél többet

#42 január 10, 2021, 19:32:43, vmlinuz
Szia Hentesáru! Ismerek egy tippadó oldalt, amiben meglehet bízni. Az oldal neve sportingg.eu, korábban protipsters néven működtek. Vannak ingyen tippjeik amik elég jók, a tippek átlagoddsa 1.70-es. Ha bármi kérdésed lenne válaszolnak, ne a tipikus sablon válaszokra gondolj. Van az oldalukon fogadási útmutató ami elég hosszú, de érdemes elelolvasni. Profitgaranciát vállalnak a tippjeikre ha veszteséggel zárulnának. Nagyon segítőkészek és megbízhatóak. Ha gondolod nézd meg őket.

Ha lenne ehhez belem, párszáz embert simán át tudnék baszni pár hét alatt én is.

Totózóban 10 percig lehet érvényteleníteni a feladott szelvényt. Nem macskajancsi 1,20, 1,70-nel operálnék, hanem HT/FT tippekkel, ráadásul kombiban. 9*9=81 variáció/szelvény, totózós haver feltolja 5 perc alatt, másik 5 perc, amíg érvényteleníti, aztán lehet drukkolni, hogy minél vadabb jöjjön, pár hét alatt lesz benne 300,00-as odds is. Nyerő szelvény ott lesz lefényképezve, minden napra egy fasza kis dupla.

50-100 majmot simán be lehetne húzni, a csórik 2 hét után csak néznének, mint Noé a harmadik tevére, hogy mi a fasz van, csak nem jön a nyerő, biztos peches széria van.

Egyébként ha valamire rá lehet húzni a 22-es csapdáját, akkor a fizetős tippadás teliben jó. (akinek van kedve, olvassa el a könyvet, én olvastam, szerintem nem jó, sokan imádják, a 22-es csapdája történet kb. valahol az első 50 oldalon van.)

Ha van működő stratégia, nem kell árulni, ha meg nincs, akkor átbaszás. Ennyi.

De persze lehet próbálkozni, ugyanez , hogy mindenféle egzotikus, lehúzós fogadóirodákhoz is beregel pár láma minden héten, aztán meg megy a sírás, a fizetős tippadás is hasonló.