ÉLŐ Fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#105 február 14, 2018, 09:18:46, flamman
De eltűnt ez a topik...

Azért 1 tipp: 9:10-kor asztalitenisz

Szudi Ádám - Majoros Bence
1. játék győztese Szudi, odds 1,90


11-9 (még ha szinte végig Majoros vezetett is...  :ok: )

Köszi!

Ez milyen torna?

Idézetet írta: p22 Dátum február 14, 2018, 09:17:32
Köszi!

Ez milyen torna?

Challenger series, szinte minden nap mennek egész nap élő meccsek. Szudit sokszor láttam már játszani, bevallom: Majorosról még nem hallottam, azért is írtam a tippet.

Tenisz

Herbert-Medvedev
Medvedev nyeri a 2. szettet (1-1 a másodikban)
1.7
bet365

Hozzuk fel az ezeréves topikokat :)

Az álmoskönyvem szerint lesz még 1 gól a kínai Csengdu-Csancsunk jatai meccsen (82. percnél vannak, most 2,10-et fizet a tipp)

Idézetet írta: flamman Dátum november 07, 2022, 14:12:42Hozzuk fel az ezeréves topikokat :)

Az álmoskönyvem szerint lesz még 1 gól a kínai Csengdu-Csancsunk jatai meccsen (82. percnél vannak, most 2,10-et fizet a tipp)

88 percnél meg is lett  :redchug:

Afrikai NK selejtezőn most megy a Burundi-Namíbia meccs.

Félidő 3-1, 2,00 oddsa van, hogy a következő gólt a vendégek lövik. Az X-nek is csak 7,50 az oddsa, 2 gólos előnynél/hátránynál ez nem jellemző. (nemrég egy etióp bajnoki volt félidőben 3-0, hasonló oddsok, a vége 3-3 lett).

Lényeg, tipp: a namíbiaiak lovik a 4.-et.

Idézetet írta: flamman Dátum június 20, 2023, 15:56:29Afrikai NK selejtezőn most megy a Burundi-Namíbia meccs.

Félidő 3-1, 2,00 oddsa van, hogy a következő gólt a vendégek lövik. Az X-nek is csak 7,50 az oddsa, 2 gólos előnynél/hátránynál ez nem jellemző. (nemrég egy etióp bajnoki volt félidőben 3-0, hasonló oddsok, a vége 3-3 lett).

Lényeg, tipp: a namíbiaiak lovik a 4.-et.


Elírás (az előzményből látható), a tipp az 5. gólra vonatkozott, 3-1-es félidőnél, nem a 4.-re.

Amúgy bejött, 3-2 lett a vége.

Még megy vagy 10 percig az ugandai URA-Kitara meccs.
Állás 2-1, de szerintem lesz még 1 gól, 2,50 az élő oddsa a bet365-nél.

Idézetet írta: flamman Dátum november 10, 2023, 15:39:03Még megy vagy 10 percig az ugandai URA-Kitara meccs.
Állás 2-1, de szerintem lesz még 1 gól, 2,50 az élő oddsa a bet365-nél.

A 97. percben csak begyötörték...: 2-2

(előtte már 7-esig is felment az over 3,5 oddsa)

Sziasztok!Nálam akkor kezdtek jóra fordulni a dolgok amikor megosztottam a fogadásaimat.Két eseményre fogadtam egy meccsen belül(most a félidőről beszélek 2-es odd-son).előszőr megraktam a tétemet gólra több mint 0.5(ha addig nem volt gól) ez kb a 22 percben következett be.Ha jött a gól akkor nem kellett a szögletre fogadni.A következő fogadásom kb a 39 percben történt,ha addig nem volt gól,megraktam az x+0.5 szögletet is.(Az x az addig lévő szögletek száma)A játék lényege,hogy a két esemény gyakran előfordul külön-külön. És,hogy az egyik sem következik be az meg ritka eset.Mindig nyerni fogsz?Nem.Többször nyersz mint buksz?:igen.A bukás ellen a "hat pontos osztót" használtam progressziónak ami kihúz a szarból,ha végtelenek tűnő bukó szériába csöppennél.A probléma ott kezdődik amikor a fent leírt időpontok kitolódnak a 39 perc a 42 lesz.És ezt most már egyre gyakrabban látom. >:( Szóval úgy néz ki valamilyen más módot kell találnom az események felosztására.(A fogadások nem lehetnek egymás ellentétjei,nem kell,hogy összefüggés legyen közöttük.A lényeg,hogy külön-külön gyakori legyen,és,hogy valamelyik nem következik be az meg ritka.)Valaki játszik így?Mia véleményetek srácok? :redchug:

Uruguay másodosztály
Bella Vista - Atenas
Most 0-1 az állás (80. perc), de megítélésem szerint over 1,5 lesz, 2,00 körüli most az odds.

Idézetet írta: flamman Dátum november 29, 2023, 15:44:26Uruguay másodosztály
Bella Vista - Atenas
Most 0-1 az állás (80. perc), de megítélésem szerint over 1,5 lesz, 2,00 körüli most az odds.

87. perc: 1-1

#118 november 30, 2023, 15:01:29, flamman Ok: Ne legyen plusz egy hsz
Élőben argentin női bajnokság
Rosario- Racing Klub
Állás 1-2, de lesz még gól (kb. 7 perc van hátra)
Tippmixpron 2,80



Sajna végül maradt az 1-2
(érdekes, hogy minden kapura tartó lövésből gól volt a meccsen 1/1 és 2/2 pff)