Fizetős tippadók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted van értelme tippekért fizetni?

Nincs, egyedül is el tudom bukni a pénzem.
74 (77.9%)
Van, mert jó tippeket adnak.
21 (22.1%)

Összes szavazó: 91

Sztm olyan, hogy fizetos tippadas ertelmezhetetlen fogalom.

Ha valami mukodik, akkor nem kell a tippadasert penzt kunyeralni, ha pedig nem mukodik, akkor meg egyenesen vetek, atbaszas.


Idézetet írta: zbking Dátum augusztus 17, 2020, 16:08:58
Sztm olyan, hogy fizetos tippadas ertelmezhetetlen fogalom.

Ha valami mukodik, akkor nem kell a tippadasert penzt kunyeralni, ha pedig nem mukodik, akkor meg egyenesen vetek, atbaszas.

Minden szolgáltatásról a piac, a vásárlók döntik el, hogy életképes-e.

Vállalkozó fejjel, üzleti szempontból megközelitve teljesen jogos, ha próbálsz több lábon állni, kiaknázod a tudásodat több csatornán, ezzel maximalizálod a bevételeidet, miközben porlasztod a kockázatodat is a tippadással.
Fel lehet fogni egyfajta odds-növelésnek is.
(másrészt kiküszöbölöd, hogy az irodák a korlatozásokkal ellehetetlenítsenek...)

Az más kérdés, hogy sok gyenge vagy átlagos tippster is bepróbálkozik, de kurvának sem csak az megy, aki kedves és jó az ágyban.

Hello!Egyik kedves ismerősöm meg van veszve érte,hogy elofizessen egy tippado oldalhoz.Milan ne rúgja szét a seggem,ezért teljes nevüket nem írom ki teljesen:az S...and T...ről van szó.Annak idején Majka reklámozta,hogy"hú de király!"
Most még két énb-s csábít vettek fel reklám arcának pl enb kareszt.
Próbálom meggyőzni az ismim,hogy ez baromság de hajthatatlan!
Tud vki esetleg róluk vmit,?
Főleg esetleges negatív dolgok érdekelnek nyilván,ami segítene lebeszélni az ismimet az elofizetesrol.
Köszönöm!

Minek gyozkodni. Majd a sajat kárán megtanulja, amikor massziv minuszban lesz.

Úgy láttam a Berki Krisztián is kipakolta a Deák Ferenceket az asztalra,hogy mennyit nyert velük.
Többen hozzászóltak hogy ilyen 1,15, és 1,2as oddsokat maguktól is tudnak csinálni....
Nem ajánlanám én se

Amikor és ahol már berki neve is megjelenik, az már garancia...a bukásra.

Új kihívás 2021-re: "Herevasalásra gyűjtők, 1.20-as szorzók segítségével"  ;D ;D ;D

Idézetet írta: mikisun Dátum december 13, 2020, 10:17:27
Hello!Egyik kedves ismerősöm meg van veszve érte,hogy elofizessen egy tippado oldalhoz.Milan ne rúgja szét a seggem,ezért teljes nevüket nem írom ki teljesen:az S...and T...ről van szó.Annak idején Majka reklámozta,hogy"hú de király!"
Most még két énb-s csábít vettek fel reklám arcának pl enb kareszt.
Próbálom meggyőzni az ismim,hogy ez baromság de hajthatatlan!
Tud vki esetleg róluk vmit,?
Főleg esetleges negatív dolgok érdekelnek nyilván,ami segítene lebeszélni az ismimet az elofizetesrol.
Köszönöm!
Ne haragudj, nem akarom a haverodat megsérteni, de nálunk dívik egy olyan mondás, hogy " aki h...e az nem normális"

Ezt a kérdés sose értettem hogy "aki tényleg nyereséges az miért árulja a tippjeit?" :D
Talán mert az neki a fogadás mellett ingyen bevétel? Kb többet lehet keresni a tippjeid árulásával mintha csak te magad raknád meg. Aki ért annyira hozzá, hogy érdemes legyen előfizetni rá, azt nem sokáig hagyja az iroda fogadni egy számlán, pár hét/hónap alatt lekorlátozzák és kereshet új számlát. De ezt nem lehet a végtelenségig csinálni mert előbb-utóbb elfogynak az ismerősök. Ezért egyszerűbb és jobban megéri árulni a tippetet.
DE
Az viszont igaz hogy nagyon kevés olyan tippadó van aki megbízható és tényleges tudás van mögötte, ezért áll már mindenki olyan szkeptikusan ehhez a témához.

Cso memberek! gondoltam irok ehhez par sort... Marmint arrol mennyire megvaltozott a sportfogado biznisz, es nem csak a korona miatt. Sok kulfoldi forumon vagyok, szinte mindehol erezheto a ,,profitabilis tipszter" hianya. Egyszeruen sokkal kevesebb van belolle. Nem tuntek el, csak mar nem publikalnak, lehet nem is akarnak mar. Emlekztek mekkorakat rohogtunk a ,,Gonczijóskán" amikor bejelentette hogy ot megvette a multi. Es most bizony az van - utolso harom eve az megy, hogy kulonbozo befekteto csoportok felfedeztek a kereseti lehetoseget es fejvadasz stilusba toborozzak a plusszos membereket. Hol rakjak fel a tippeket, nem tudom, talan azsiaban, vagy gozom sincs. Igy szerintem mar a klasszikus tippeket apro embereknek arulo tipszter szerintem mar inkabb csak annak a jele, nem talalt jobb ,,melot" ebben a bizniszben. Nem mondom nem eri meg, de szerintem sok stresszt jelent a tipszternek - mivel mindenki mindig nyerni akar, es sokat... Pedig a rekreacios sportfogado mindenrol hires, csak arrol nem, hogy valami Money managementje lenne, esetleg megfontoltan rakna tetjeit... Szoval amennyi pillanatnyilag a zsebeben van, annyier teszi oda. Es igy nehez, foleg ha ott van a plussz teher a tipszternek kifizetett osszeg, es a nagyon valoszinu oddsz eses is. Es ami meg egy ideig menni fog, azok a facebookos tipszterek akik a szimpla naiv nepet kaszalja huzza le nem kis osszegektol. Szoval igy fest mostanaban a biznisz - Aki tipsztertol vesz tippet, keszuljon fel a vas szabalyokra, fegyelemre amit be kell tartani es utana ne sirjon.

Én még soha nem fizettem elő tippadásért, mivel itt akik vezetik a naplójukat nagyon sok jó tippet össze lehet bányászni teljesen ingyen, 1,20 odds-ra felesleges szerintem előfizetni, meg elsőnek úgy lenne a legjobb hogy 2 hétre legalább ingyen küldenék a tippjüket hogy egyáltalán tudnak-e pluszt termelni

Idézetet írta: Hentesáru Dátum december 15, 2020, 22:05:48
Én még soha nem fizettem elő tippadásért, mivel itt akik vezetik a naplójukat nagyon sok jó tippet össze lehet bányászni teljesen ingyen, 1,20 odds-ra felesleges szerintem előfizetni, meg elsőnek úgy lenne a legjobb hogy 2 hétre legalább ingyen küldenék a tippjüket hogy egyáltalán tudnak-e pluszt termelni

Az ingyen tipp a legelegansabb attbaszas ebben a bizniszben :) beeteted a nepet a facebookon, hogy valami ingyer van. Pay after win olyan jol hangzik nemde? Tegyuk fel bebutitasz 1000 embert, felenek elkuldesz egy tippet egyesre masik felenek az ellenkezojet X2... masnap a fele elkuld a picsaba, a masik fele meg elhitte... ezeknek azt mondod 100 dolcsi a kovetkezo tipp ara... es ujbol elkuldod fele fele aranyba az 1 ill a X2 ot. elvileg 250 ember nyer es fizet szazast... 2500 dolcsi netto win... kovetkezo lepesben is marad 125 ember aki hisz neked... es ujbol fele fele aranyban amig el nem fogynak...

Ha meg mindezt elkepzeled ugy, hogy 500 dolcsier millio mailcimet tudsz megszerezni, csinalsz egy laptopos komolyan nezos fenykepes weboldalt, lehet kaszalni. marmint ha van hozza gyomor...

Idézetet írta: AC_28 Dátum december 15, 2020, 22:31:24
Az ingyen tipp a legelegansabb attbaszas ebben a bizniszben :) beeteted a nepet a facebookon, hogy valami ingyer van. Pay after win olyan jol hangzik nemde? Tegyuk fel bebutitasz 1000 embert, felenek elkuldesz egy tippet egyesre masik felenek az ellenkezojet X2... masnap a fele elkuld a picsaba, a masik fele meg elhitte... ezeknek azt mondod 100 dolcsi a kovetkezo tipp ara... es ujbol elkuldod fele fele aranyba az 1 ill a X2 ot. elvileg 250 ember nyer es fizet szazast... 2500 dolcsi netto win... kovetkezo lepesben is marad 125 ember aki hisz neked... es ujbol fele fele aranyban amig el nem fogynak...

Ha meg mindezt elkepzeled ugy, hogy 500 dolcsier millio mailcimet tudsz megszerezni, csinalsz egy laptopos komolyan nezos fenykepes weboldalt, lehet kaszalni. marmint ha van hozza gyomor...



már ha az alap oldal megvan ami nagyon jól nézz ki biztató mások számára, rögtön jönni fognak és a magyar emberek nagyon szeretnek hinni az ilyenekben, mi vagyunk a legnagyobb szerencsejátékosok :D 
de nem tudnék belekezdeni nem lenne hozzá gyomrom 

Szerintem egy véleményen vagytok, csak kicsit elbeszéltek egymás mellett.

Egészen biztos vagyok benne, hogy van olyan tippadó, aki nem csal a statisztikákkal, azokat a tippeket adja, amikkel ő évek óta nyereséges, viszont az átlagos életbeli tapasztalatok is nagyon erősek. A nagy áruházlánc átver minket Black Friday-jel, a leárazás sokszor felárazás, átcímkézés, és ezért a tippadásba vetett hitünk alapból gyanakvó. Szerintem joggal is, mert nagyon sokan szépítenek a dolgokon, összeraknak egy jó weblapot, egy jó designt, egy jó körítést és marketing szöveget, közben nincs mögötte tartalom, jó tippek és magabiztosan pozitív ROI.

Az a helyzet, hogy mint minden más területet, ezt is a kókler lehúzó g*cik tették tönkre, pedig sok esetben vannak jó fizetős tippadók, de a híg levesben megtalálni a jól főtt krumplit sok veszteség, sok kútba szórt pénz árán lehet.

Krisztusban szeretett testvéreim, a jó szándék vezérelt a hozzászólás megírásakor, áldott boldog békés Karácsonyt, ne bántsatok!

matematikarol beszel az, aki nem tudja hogy a 250 x 100 = 25 000. Senkinek nem tunt fel? :D :D :D :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Egyedül is el tudom bukni a pénzem, néha azért megfordult a fejemben egy-egy előfizetés amikor nagyon nem jöttek a tutik. Pár hete is figyelem egy app ingyenes tippjeit hát nehezen lehet plusszba kijönni vele, ha előfizetnék náluk olyan bukószériát kapnának.  ;D