Hírek a szerencsejáték világából

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában






Valaki 12 ezer forintot tesz egy olyan szelvényre, ami 13 olyan meccset tartalmaz, amiből 1-re se tennék semmit se.
Aztán a 13-ból 10 be is jön.
Az szrt meg kifizet 17 milliót.
Aha...

Idézetet írta: spursBSB Dátum október 26, 2021, 23:00:45
Valaki 12 ezer forintot tesz egy olyan szelvényre, ami 13 olyan meccset tartalmaz, amiből 1-re se tennék semmit se.
Aztán a 13-ból 10 be is jön.
Az szrt meg kifizet 17 milliót.
Aha...

Ezért nem fogsz sose milliót nyerni a mixen. 1.3-as oddsokból sajnos nehéz profitálni.

Nekem is vannak bőven ilyen ismerőeim, ők nem ilyen éves 10% fogadási banknövekedést akarnak, tesznek rá magasról, folyamat rámennek a 3 cseresznyére, és valakinek bejön. Ha benne vagytok a fogadásban, nem is értem, hogy nem hiszitek el, hogy vannak ilyen szelvények. Az már persze árnyoldal, hogy egy ilyen szelvényre mennyi vesztes jut, mennyi ablakon kiszórt fizetés, de szerintem annyira széles a skála, hogy simán jut minden hétre egy-egy hasonló szelvény. Volt egy haverom, csak kosár döntetlenekre tett, egyszer beütött, összesített egyenleget tudta? Kiadás, bevétel? Dehogy, viszont egyszer lejött a három cseresznye.


#38 november 11, 2021, 18:36:00, SPF Előzetes
Sorsjeggyel támogathatsz játszótérépítést

Nyilván lehetne többet is adományozni, de szép gesztus. Olvasd tovább



Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum november 16, 2021, 18:47:13
Durcás kisgyerekként viselkedik a Szerencsejáték Zrt

Enyémet nem adom, kell a másé is. Olvasd tovább


Teljesen egyetértek a cikkben írtakkal.
A durcás kisgyerekként viselkedő Szerencsejáték Zrt. említett példáján tökéletesen lehet látni a jelenleg kormányon levők "működését".

Röviden:
- Megtehetik?
- Igen.
- Akkor megteszik!
- Arcátlanság?
- Nem érdekel.
- Erkölcstelen?
- Lesz@rom!

Ha nem ilyen lenne a magyar piac, én esküszöm még büszke is tudnék lenni, hogy egy magyar sportfogadó oldal, megpróbálja a külpiacot. Az ilyesmire mindig büszke vagyok, például a Pek-Snack egy okosan és jól felépített vállalkozásként, már régiós tényező. Szóval tudnék ennek a BetRingnek örülni, csak a monopóliumból kinőtt polip miatt olyan nyeeeh érzésem van.

Szemít betring, oda be nem teszem a labam...