SPF "Maradj Talpon" Tippjáték - 189.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


13.tipp
OLASZORSZÁG: Lega A - Play Off - Elődöntők
22.05.2021 21:00
Milano-Venezia
tipp:-3,5 Milano
odds:1,25
iroda:bet365

13.tipp
Labdarúgás Olasz Serie A
2021.05.22. 20:45
Sampdoria-Parma
Végeredmény kétesély
1X
1,22
Tippmixpro

13.tipp

Labdarúgás, USA MLS
2021.05.22. 21:30

Portland Timbers - LA Galaxy

Tipp: LA Galaxy szerez gólt
Odds: 1.25
Iroda: Bet365

14.tipp
Labdarúgás Olasz A
2021.05.23. 20:45
Napoli-Verona
Végeredmény1X2
1
1,23
Tippmixpro

14.tipp

Belgium EuroMillions Basketball League
Okapi Aalstar - Limburg
tipp:Okapi +2,5 pont
odds:1.22
bet365

Gratulálok a döntetlenhez!

Mivel nekem egyben megvannak a tippek gondoltam összeadom a szorzókat.
13 Nyertes tippem szorzóinak összege:16,06

Remélem idén lesz még sok hasonló jó versenyem! Szeretnék az örökranglista elejére kerülni magabiztosan :D

Gratulálok a győzelemhez @Lancer ! Neked döntetlen jött ki, nekem meg az, hogy te nyertél. Ugyanis az ellenfeled Tippmixpro-s oddsokat választott többször is, és az nem elfogadott ezen versenyben.

Gratulálok a győzelmedhez Lancer.


Hurrá és szép volt!!! Mármint a 13-as sorozatos helyes tipp... gratulálnék 'Lancer'nek de egyetlen tippjét se a szabályok szerint tette meg.... mivel kifelejtette az időpontok  beírását.. .ez kizárja a szabályok által előírt szabványoktól...és ez nem előszőr történt meg....gratulálok a nyálas nyalóknak akiknek fogalnuk nincs a szabályokról és úgy gondolják hogy gratulálhatnak a semmiért valakinek aki kb.fele annyit teljesített mumt én... 1,2 szórzó felett szinte tippje sem volt... nálam 1,5 és1,6 felettiek is.... eddig azt gondoltam hogy itt nem politikai vonalon futnak az elbírálások....mi az hogy a tippmixproról tettem a fogadásáim nagyrészét...??? Minden fogadásom onnan van!!!!  Amúgy undorítónak tartom a nálas nyalizózoknak és minden felelősséget vállalok .... óooóó bocsi... gratu a győzteseknek !!!!!!!!!!!!🤣ja és még 1 bocsi...az én szórzóim nem 16-ot  lépnek túl ... ha már számolunk ... politikamentesen is kis hijjjjjján 24....húúúú vazze ....érdekes ezt a köztudottan kissebb szórzókat adó tippmixpron...👋

Idézetet írta: barango Dátum május 24, 2021, 21:51:20
Hurrá és szép volt!!! Mármint a 13-as sorozatos helyes tipp... gratulálnék 'Lancer'nek de egyetlen tippjét se a szabályok szerint tette meg.... mivel kifelejtette az időpontok  beírását.. .ez kizárja a szabályok által előírt szabványoktól...és ez nem előszőr történt meg....gratulálok a nyálas nyalóknak akiknek fogalnuk nincs a szabályokról és úgy gondolják hogy gratulálhatnak a semmiért valakinek aki kb.fele annyit teljesített mumt én... 1,2 szórzó felett szinte tippje sem volt... nálam 1,5 és1,6 felettiek is.... eddig azt gondoltam hogy itt nem politikai vonalon futnak az elbírálások....mi az hogy a tippmixproról tettem a fogadásáim nagyrészét...??? Minden fogadásom onnan van!!!!  Amúgy undorítónak tartom a nálas nyalizózoknak és minden felelősséget vállalok .... óooóó bocsi... gratu a győzteseknek !!!!!!!!!!!!🤣ja és még 1 bocsi...az én szórzóim nem 16-ot  lépnek túl ... ha már számolunk ... politikamentesen is kis hijjjjjján 24....húúúú vazze ....érdekes ezt a köztudottan kissebb szórzókat adó tippmixpron...👋

barango! Egyrészt igazad van a nem megfelelő formátummal kapcsolatban, másrészt viszont a szabályzatban ez szerepel: "4. Az oddsot csak a következő irodáktól lehet venni: Bet365, Unibet, WilliamHill, Betfair Sportfogadás, Pinnacle". Próbálj kicsit megnyugodni, béke. Az illetékes majd dönt.


Idézetet írta: barango Dátum május 24, 2021, 21:51:20
érdekes ezt a köztudottan kissebb szórzókat adó tippmixpron...👋

Az megvan, hogy nem azt kell nézni, hogy mi jön ki a végén? Egy-egy találkozónak a szorzóit kell összehasonlítani, abban pedig a legtöbb esetben gyengébb szorzót ad a tippmixpro. Ennek akkor lett volna értelme, ha ugyanazokat a mérkőzéseket tippelted volna, mint Ő.


Barango, a lényeg hogy 1.2 odds meglegyen és tovább jussak, ez egy maraton nem egy profit orientált verseny. Nem mellesleg szerintem senki nem nyalt segget nekem és nem is szoktak. Kulturált formában gratuláltak azok akiknek volt 2 perce és benézett a topicba. Nézd meg a többi versenyt is ott is szokás gratulálni a győztesnek. Ne vedd magadra anno nem jutottál volna el eddig mert volt itt pár szabályzat fan aki már rég kizáratott volna.