Bajnokok Ligája 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a 2021-22-es BL-döntőt?

Liverpool
5 (55.6%)
Real Madrid
4 (44.4%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: május 28, 2022, 13:41:03


AC Milan - Atlético Madrid (kedd, szeptember 28., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten     

Antoine Griezmann szerzi az első gólt  10.00 

Olivier Giroud gólt szerez 3.75   

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Borussia Dortmund - Sporting  (kedd, szeptember 28., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten     

Erling Braut Haaland legalább 3 gólt szerez  11.00 

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

FC Porto - Liverpool  (kedd, szeptember 28., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten   

Sadio Mane gólpasszt ad  6.00   

Mohamed Salah legalább 2 gólt szerez 7.75   

Luis Diaz gólt szerez  5.25   

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Paris SG - Manchester City  (kedd, szeptember 28., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten   

Ferran Torres gólt szerez  3.75   

Kevin de Bruyne gólpasszt ad 4.00   

Lionel Messi szerzi az első gólt  7.50     

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

RB Leipzig - Club Brugge  (kedd, szeptember 28., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten   

Charles De Ketelaere gólt szerez  5.50   

Andre Silva szerzi az első gólt  5.00     

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Manchester United - Villarreal  (szerda, szeptember 29., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten   

Cristiano Ronaldo szerzi az első gólt  4.00     

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Mennyi overes szelvényt gyilkolt meg az Ajax, azzal hogy nyert, de nem eléggé... RIP overek

Brutál, hogy a City kifutja a belét a pályán, mennek előre, más ellen már simán mennének 2-0-ra, de a PSG-ben van egy világklasszis kapus, két minőségi szélsőhátvéd, rutinos középső védők, robotoló középpályások, meg három klasszis elől... Akik amúgy annyira nem értik még meg egymást, de csak jön a győzelem, olyan 40-50%-os teljesítmény. Ha ezek elkezdenek focizni rendesen... Remélem nem, mert akkor sok izgalom nem lesz az idei BL-ben. Messi meg ezt tudja, beindul, kapja vissza, lövés és gól. Ezt a szituációt róla kéne elnevezni, mintha valami PES-ben vagy FIFA-ben "csalás" kombinációt benyomnád.  ;D  Emlékszem, még a 2000-es években a FIFA-ban volt egy olyan szög, ahonnét, ha a lőttél, biztos gól.

Nem hiszem el, hogy ezt a Cakirt hogy nem verte még meg senki...


Mindig a legkisebbet szivatják ;D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 28, 2021, 23:05:51
Nem hiszem el, hogy ezt a Cakirt hogy nem verte még meg senki...

Ezt a Cakírt már el kellett volna temetni... jó mélyre!! :bash:
Talán ha a honfitárs Calhanoglu még a rossoneriben játszott volna, másképp fúj a gonosz törpe!! :redchug:

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 28, 2021, 22:54:28
Brutál, hogy a City kifutja a belét a pályán, mennek előre, más ellen már simán mennének 2-0-ra, de a PSG-ben van egy világklasszis kapus, két minőségi szélsőhátvéd, rutinos középső védők, robotoló középpályások, meg három klasszis elől... Akik amúgy annyira nem értik még meg egymást, de csak jön a győzelem, olyan 40-50%-os teljesítmény. Ha ezek elkezdenek focizni rendesen... Remélem nem, mert akkor sok izgalom nem lesz az idei BL-ben. Messi meg ezt tudja, beindul, kapja vissza, lövés és gól. Ezt a szituációt róla kéne elnevezni, mintha valami PES-ben vagy FIFA-ben "csalás" kombinációt benyomnád.  ;D  Emlékszem, még a 2000-es években a FIFA-ban volt egy olyan szög, ahonnét, ha a lőttél, biztos gól.

Lehet a City futott, de nekem az volt inkább az érzetem, hogy a labda jár és azt a PSG hajszolja. Az angolok 'ledominálták' őket, úgy hogy még ők sincsenek teljesen készen (Grealish beépítése). Persze oké, azt is mondhatjuk, hogy ezt a helyzetet csak a korai gól okozta, de ebben nem vagyok biztos. Lehet idővel lesznek nagyon jó meccseik a franciáknak, de diadalmenetet, easy BL-t nem várok tőlük; inkább majd ilyen-olyan házon belüli botrányokat, amelyek bukáshoz vezetnek.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 28, 2021, 23:05:51
Nem hiszem el, hogy ezt a Cakirt hogy nem verte még meg senki...

Második félidőben leültem nézni a meccset, aztán amikor megláttam ezt a rohadt férget, le is kapcsoltam a TV-t. Akkor még 1-0 volt, de tudtam a végeredményt.