Stig ütős ajánlatai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Hosszú évek után ismét úgy döntöttem, hogy visszatérek. Ahogy időm engedi majd, úgy szeretnék foglalkozni a fogadasaimmal. Naplót azért is indítottam, hogy utólag ellenőrizni tudjam magam, ha úgy alakul akkor tanulni a hibákból. Szívesen fogadok véleményeket legyenek azok pozitív illetve negatív hozzászólások. Több szem többet lát, egymástól mindig lehet tanulni.  :beerchug:

Jégkoronggal illetve teniszel szeretnék foglalkozni elsősorban ebben a naplóban de lehet, hogy lesznek foci over tippek is. Szisztéma kezdésnek napi 1 max. 2 szelvény kínálattol függően. 1,5-2 közötti szorzókkal szeretnék menni és az adott bankom max. 10 %-a lesz a tétem. Egy szelvény max. 3 meccset tartalmazhat de nagyrészt inkább csak kettőt szeretnék játszani. Esetleg ha eltudok kapni egy jó oddsot akkor szólóként élek vele.

1. Nap:

Jégkoronggal fogok kezdeni mégpedig KHL-ből.

Barisz Asztana-Amur Habarovszk

Mérkőzés győztese: Barisz Asztana 1,22

Asztana utolsó találkozásukkor szoros meccsen kikapott. Most hazai pályán visszavághat divízióbeli riválisának. Forma és a lendület mindenképp az Asztana csapat mellett szól és a hiányzók listája is nekik kedvez. Motiválhatja őket még, hogy ha nyernek akkor ismét ott lehetnek az Avangard mögött a Divízió megnyerése miatt.

Szalavat UFA- Kunlun


Mérkőzés győztese: Szalavat UFA 1,3

Hazai csapat biztosíthat a pozícióját a Play Off-ba. Legutóbb 5-0 volt az eredmény a két csapat találkozóján és a Kunlun sérült listája elég hosszú. Egyik csapat sincs nagy formában de az UFA hazai jégen még rossz formával is ha nem is nagyon de meg kellene vernie a sérültekkel téli formán kívül játszó Kunlun .

Eredő odds: 1,59

Idézetet írta: Stig Dátum január 08, 2019, 10:25:32
Sziasztok!

Hosszú évek után ismét úgy döntöttem, hogy visszatérek. Ahogy időm engedi majd, úgy szeretnék foglalkozni a fogadasaimmal. Naplót azért is indítottam, hogy utólag ellenőrizni tudjam magam, ha úgy alakul akkor tanulni a hibákból. Szívesen fogadok véleményeket legyenek azok pozitív illetve negatív hozzászólások. Több szem többet lát, egymástól mindig lehet tanulni.  :beerchug:

Jégkoronggal illetve teniszel szeretnék foglalkozni elsősorban ebben a naplóban de lehet, hogy lesznek foci over tippek is. Szisztéma kezdésnek napi 1 max. 2 szelvény kínálattol függően. 1,5-2 közötti szorzókkal szeretnék menni és az adott bankom max. 10 %-a lesz a tétem. Egy szelvény max. 3 meccset tartalmazhat de nagyrészt inkább csak kettőt szeretnék játszani. Esetleg ha eltudok kapni egy jó oddsot akkor szólóként élek vele.

1. Nap:

Jégkoronggal fogok kezdeni mégpedig KHL-ből.

Barisz Asztana-Amur Habarovszk

Mérkőzés győztese: Barisz Asztana 1,22

Asztana utolsó találkozásukkor szoros meccsen kikapott. Most hazai pályán visszavághat divízióbeli riválisának. Forma és a lendület mindenképp az Asztana csapat mellett szól és a hiányzók listája is nekik kedvez. Motiválhatja őket még, hogy ha nyernek akkor ismét ott lehetnek az Avangard mögött a Divízió megnyerése miatt.

Szalavat UFA- Kunlun


Mérkőzés győztese: Szalavat UFA 1,3

Hazai csapat biztosíthat a pozícióját a Play Off-ba. Legutóbb 5-0 volt az eredmény a két csapat találkozóján és a Kunlun sérült listája elég hosszú. Egyik csapat sincs nagy formában de az UFA hazai jégen még rossz formával is ha nem is nagyon de meg kellene vernie a sérültekkel téli formán kívül játszó Kunlun .

Eredő odds: 1,59


Összegzés a napról: Kisebb szerencsével de sikerült a mai etap. UFA kicsit megijesztett az elején de azután beindult a henger. Forma ingadozás érdekes jelenség náluk de vannak meccsek amiket nem vesznek túl komolyan szerintem. Kunlun hiányzók ellenére nagyon szépen teljesített. Barisz nehezen de behuzta a mait. Nem a kedvenc ellenfele az Amur de mikor kellett odatették magukat és mennek az Avangard után az elsőségért.

Ami elkerülte a figyelmem az a tabella helyezések a gyengébb csapatoknál illetve a Kunlun megpályázhat egy play off helyet ha tartja a mai szereplését.

#2 január 09, 2019, 20:55:57, Stig
Mai duó

Vitkovice-Pardubice 4-1

               

Mérkőzés győztese: Vitkovice 1,22

Cseh pontvadászatban az 5. játszik a sereghajtóval. Amennyiben nyer a hazai gárda feljebb léphet egy helyet és stabilizálhatja a jobb play off pozícióját. Vendégek se formában nincsenek és talán már elkönyvelték,hogy idén kiesés ellen kell harcolniuk. Nincs igazán kimagasló formában a Vitkovice de hazai pályán mindig erősek és stabilak. Legutolsó meccsükön mind ebben a felállásban,mind idegenben több gólos Vitkovice siker született és ezt is magabiztosan kellene behúznia.

Avangard Omszk-Vityaz Podolsk 2-3 h.u.

               

Mérkőzés győztese: Avangard Omszk 1,3  :redchug:

Hazai csapat a saját divíziója megnyeréséért hajt,míg a vendégek a play off helyüket szeretnék stabilabbá tenni. Forma egy hajszállal a hazaiak mellett szól. Hazai pályán ugyan nem túl meggyőzőek mostanában de a fontosabb meccseiket behúzták otthon. Vityaz inkább hazai pályán veszélyes az ellenfelekre. Ami a hazai csapat mellett szól,hogy idei meccsüket 6-0-ra megnyerték idegenben. Ami óvatosságra intheti az Omszkiakat,hogy tavaly ugyan nem rendes játékidőben de a Vityaz elvitte a győzelmet.

Mindkét fél győzelemmel hangolt de Omszk számomra sokkal meggyőzőbb volt,hogy idegenben hengerelt a Szpartak Moszkva ellen,míg a Vityaz utolsó két idegenbeli meccsükön megszenvedett gyengébb csapatok ellen és ki is kaptak. Ezért is várom,hogy a hazaiak behúzzák ezt a találkozott,szerintem most nagy falat lesz a Vityaznak ez az Omszki kaland.

Eredő:1,59

#3 január 10, 2019, 08:36:13, Stig
Sajnos a mai nem alakult szerencsésen, ugyh megpróbálok javítani egy éjszakai meccsel. Nem ígérkezik annyira jónak a kínálat de egy találkozott azért érdemesnek találtam megjatszani.

NHL:

Calgary Flames-Colorado Avalanche 5-3  :great:

Mérkőzés győztese : Calgary Flames 1,45

Hazai csapat kirobbano formában várja az összecsapást bár hazai pályán kissé gyengébb mérlege van azért van esélye behuzni a találkozot.

Mindenképp erősíti a tippet, hogy a vendég csapat kevesebbet pihent hiszen éjszaka Winnipegben játszott egy nem akármilyen meccset amit elvesztett. Flames egy idegenbeli Chicago elleni meccsel hangolt és győzött is. Hiányzók inkább a vendégek részéről hiányosak. Utolsó meccseket a Flames nyerte és szeretné szerintem megőrzni a Divízió és Konferencia elsőségét is.

#4 január 11, 2019, 09:03:52, Stig
Mai adag:

Barisz Asztana-Kunlun 1-3


           

Mérkőzés győztese: Barisz Asztana 1,3

Konferencián és Divízión belüli párharcra kerül sor ismét. Asztana a Divízió elsőségért míg a Kunlun a Play Off helyért igyekszik. Vendég csapatnak még mindig rengeteg sérültje van,bár az UFA ellen nem mindig ütközött ki ez a különbség. Asztana jó előjelekkel várhatja a meccset hiszen legyőzte otthon a számára mumusként elkönyvelt Amurt.

Formákat nézve mindenképp a hazaiak mellett szól a mérleg. Otthon is tudják teljesíteni a mércét míg a Kunlun támadó játékkal de képtelen nyerni és a sérülésekkel tűzdelt csapat formája sem az igazi. Idén egyszer találkoztak és azt idegenben nyerte az Asztana 4-1-re. Meggyőző hazai játékot várok tőlük ma ahol kézben tartják a meccset.

Lukko Rauma-Saipa 4-5 h.u.

         

Mérkőzés győztese: Lukko Rauma 1,5

Finnekhez utazok második meccsként,ahol a Lukko a jobb Play Off kiemelésért küzd míg a Saipa biztosítani akarja a Play Off helyét. Formát tekintve hasonló a helyzet mint a KHL-ben a hazai csapat jó teljesít és tudja hozni otthon is a meccseket tartva a jó formát,míg a vendégek nagyon rossz formát mutatva nagyon gyengén teljesít idegenben.

Ami egy kicsit a Saipa mellett szól az egymás elleni eredményekben jelenik meg. Idén kétszer is nyert a Lukko ellen otthon 4-1-re illetve 1-0 azonos felállásban. Mumusa a hazai csapatnak,mégis úgy gondolom,hogy most itt a Lukko megszakítja a rossz mérlegét az egymás elleniekben és folytatja a jó formáját hazai pályán. Számomra nagy meglepetés lenne ha ez a Saipa megfogná ismét a hazai Lukkot mert semmi előjele nincs ennek.

Eredő:1,95

#5 január 12, 2019, 10:36:37, Stig
Tegnapi nap nem igazán volt az én napom de a kiválasztott csapatoké sem. Kis összegzés: Asztanában ugyan nem akarok kifogásokat keresni de azért a bírók az első harmadban szerették osztogatni az emberhátrányokat a hazai csapatnak mint a cukrosbácsi a cukrot. Az már más kérdés,hogy többet vártam a csapattól otthon és a másik két harmadban semmit sem tudtak kezdeni a Kunlunnal akinek az egyik leggyengébb a védekezése.

Lukko sajnos valami oknál fogva nem szeret játszani a Saipa ellen valamiért nem ízlik a játék amit ellene játszanak. Sajnos hiába a rossz forma a Saipatól ez a Lukko ellenei csata jókor jött neki,hogy kicsit kimásszanak a gödörből.


Mai lista több reménnyel mint a tegnapi:

IFK Helsinki-Hämeenlinna 2-3

                  

Tipp: IFK Helsinki vagy döntetlen 1,31

Hazai csapat jó formának örvend és  hazai pályán szépen gyűjtögeti a pontokat. Vendégek gödörben vannak nem igen tudnak nyerni az utóbbi időben egyszerűen (1 Gy-1 hosszabbítás utáni győzelem van mellett egy hosszabbítás után elvesztett és 2 vesztett meccse van). Idegenben még ennyit sem tudtak összekaparni. Tabellán fej-fej mellett haladnak de ha ma nyer a Helsinki előzhet. Egymás elleni eredmények alapján a vendégek mellett szólna,de ilyen formában engem meglepne ha simán verné a Helsinkit. Első kettő találkozásuk Helsinkiben voit ahol először a hazaiak nyertek 6-2-re majd kikaptak 0-4-re. Hämeenlinnaban hosszabbítás után tudott csak nyerni. Helsinkiben nem sok babér szokott teremni a vendégeknek a meglepetést már idén egyszer lehozták és ha hazai pályán csak ráadásban tudták hozni a pontokat szerintem most Helsinkiben a formákat nézve még ha meglepetés is születik mindenképp hosszabbítás után várnám vagy hazai sikert mivel van miért törleszteni.

Calgary Flames-Florida Panthers 4-3

                   

Tipp: Calgary Flames vagy döntetlen 1,19


Hazai csapat otthon hangolt a meccsre 2 nappal ezelőtt és nyert 5-3 a Colorado ellen. Most egy hasonló csapat megy hozzá aki tegnap játszott s hosszabbítás után kikapott Edmontonban 4-3-ra. Főként erre alapozom a tippet illetve,hogy a Flames jobb formábban több megnyert meccsel és frissebben várja a találkozott. Otthon nem acélosak de a Panthers sem mondható éppen annak. Vendégek nem számítanak mumusnak még akkor sem ha tavaly tudtak itt nyerni, sok babér egyik felállásban sem szokott teremni a Panthersnek. A Flamesnek nagyon fontos lenne itt a két pont főleg ilyen előjelekkel,hogy minél jobb helyen várják a PLay Off-ot.

Eredő odds: 1,56

#6 január 14, 2019, 12:47:55, Stig
Tegnap már komolyabban elgondolkoztam azon,hogy én vagy ennyire béna a kiválasztás során,hogy mindig elnézek valamit vagy csak szimplán peches.  :bash: :o Hát hétvégén ez kifog derülni mert ha itt se lesz jobb mérleg akkor jövő héten váltani fogok vagy teniszre ha már jön az Ausztrál Open vagy valamit ki kell,hogy találjak,hogy miért nem jönnek a kiválasztás során megjátszott tippek.

Mai lista:

1.mérkőzés:

Färjestad-Malmö 3-1

         

Tipp: Färjestad vagy döntetlen 1,29

Svédországból ezt találtam leginkább megjátszhatónak ma. Egyik csapat sincs kiemelkedő formában,sőt mindkettő ugyanolyan gödörben van fej-fej mellett. Färjestad a 4. csapat míg a Malmö a 7. a tabellán. Hazai illetve vendég mérleg alapján 2. játszik a 9. helyezettel. Egymás elleni mérleg alapján 1-1 győzelem itt is ott is de mindegyik saját pályán született. Így a Färjestadnak megvan az esélye,hogy ma hazai pályán javítson kicsit a helyzetén és a formáján is amire van esély mivel előző fordulóban a Rögle simán verte a Malmöt igaz otthon de a Färjestad majdnem pontokat lopott a HV 71 otthonából. Rossz forma ellenére én hazai győzelmet vagy legalább egy hosszabbításos meccset várok az előjelek alapján.

2. mérkőzés:

New York Islanders-New York Rangers 1-2


         

Tipp: New York Islanders vagy döntetlen 1,29

Hazai csapat 7. míg a vendégek a 12. helyen foglalnak helyet. Nem véletlen néztem ki ezt a meccset még akkor sem ha rangadóról van szó és bármi megtörténhet. Előző fordulóban ellentétes felállásban léptek pályára és hozta az Islanders. Rangers idén nagyon gyenge formát és játékot is mutat míg a hazai Islanders még Play Off-os is lehet. Idén 5-ször találkoztak abból egyszer nyert a Rangers azt is hazai pályán míg az Islanders 4x. Ha meg is fogja a Rangers ami a formája alapján meglepne akkor sem tudom elképzelni,hogy rendes játék időben dőlne el a csata mivel szoros meccseket szoktak játszani. Islanderst pedig mostanság nem egyszerű otthon legyűrni.

Eredő: 1,59

#7 január 14, 2019, 12:46:59, Stig
Egy gyors próba hátha szerencsésebb leszek vele:

Bremerhaven-Schwenningen 3-0

Több mint 4,5 gól 1,5

Nyizsnyij Novgorod-Dinamo Moszkva 1-3

Több mint 4,5 gól 1,60


Eredő: 2,4

#8 január 15, 2019, 07:51:31, Stig
Elég rossz hetet zártam így kicsit átgondoltam pár dolgot. Mivel a két meccseknél mindig belehúztam egy olyanba ahol kevéssel de vesztettem mert elnéztem valamit vagy nem vettem figyelembe. Ennek hatására átmegyek napi 1 tippre és amíg nem tudom nagy %-ban lehozni a tippeket addig szólóban tolom oddstól függetlenül. Minden nap igyekszem a legerősebb tippet megjátszani.

Philadelphia Flyers-Minnesota Wild 7-4

         

Tipp: Döntetlen vagy Minnesota Wild 1,42

Fogalmazhatunk úgy is,hogy gólszegény csapatok találkozója,de pontokat a Wild szokott felpakolni magának a tabellára. Egyik csapat támadójátéka sem fényes az elmúlt meccseken mégis a Wild tud megújulni idegenben főleg. Míg a hazai csapat formája stagnál. Idén még nem játszottak egymás ellen a tavalyi mérleg 2-2 lett és az utolsó két találkozót a Wild nyerte. Ami miatt kicsit aggódok az,hogy a Philadelphia elkezdte lövöldözni a gólokat de pontokat a védekezés miatt nehezen tud szállítani.
Minnesotánál szintén problémák voltak a hátsó alakzatnál. Ami miatt mégis rájuk szavaztam,hogy idegenben azért szépen szállították a pontokat és a Flyers otthon nem nagyon bírt eddig erősebb csapatokkal.

#9 január 17, 2019, 13:19:42, Stig
Trinec-Karlovy Vary

         

Trinec nyer rendes játékidőben 1,38 4-3 h.u.


Hazai csapat jó formának örvend,míg a vendégek nyeretlenek. Trinec otthon megállithatatlanak tűnik míg a Karlovy egyetlen meccset tudott megnyerni vendégként. Mindkét csapatnak fontos lenne a 2 pont de szerintem a hazaiak ezt gyorsan elfogják dönteni a jobb védekezésük miatt. Egymás ellen ebben az évben mindig a Trinec nyert és hazai pályán is mindig verte eddig rendes játékidőben a vendégeket.


#10 január 17, 2019, 13:24:22, Stig
Jégkorongot pihentetem kicsit, úgyhogy ma váltok Ausztrál Openre.

Brengle M. - Pliskova Ka. - - Pliskova Ka. 1,12 1-2 ( 6-4, 1-6, 0-6 )  :ok:

Karoline remek teljesítményt nyújt, megnyerte Brisbabenben a versenyt. Míg Brengle késett Hobartban. Pliskova tavaly negyeddöntős volt míg Brengle 1 körös így neki már most több pontja van mint amennyit tavaly itt gyűjtött míg Pliskova nak ha akarja tartani a ranglista helyét v előrébb kuszni akkor mindenképp tovább kell mennie Melbourne-ben.

Giorgi C. - Swiatek I. - - Giorgi C. 1,35 0-2  :great: ( 6-2, 6-0 )

Giorgi nagyon elkapta a fonalat és szépen gyűjtögeti szebb napjain is a nagyobbak skalpjait. Tudása sokkal nagyobb nálam mint a lengyel lányé. Bogdant az előző körben döntő szettben verte csak meg itt ha Camile jó napot fog ki gyorsan elintezi a lengyel lányt.

Wawrinka S. - Raonic M. - - Raonic M. 1,39 1-3  :ok: ( 7-6, 6-7, 6-7, 6-7 )

Wawrinka formán kívül van. Szerencséje volt, hogy Gulbis feladta az előző körben. Raonic az elmúlt években mindig verte.  Teniszben bőven veri Wawrinkat.

Harrison R. - Medvedev D. - - 1,18 0-3 ( 3-6, 3-6, 3-6 ) :great:

Medvedev nagyon jó tavalyi szezont zárt és az ideit szépen nyitotta. Idén is hasonló teljesítményre készül ha nem jobbra. Harrison tavaly gyengén zárt, 2017 óta nem nyert tornát sem. Nálam az orosz a befuto.

Eredő : 2,48

#11 január 18, 2019, 13:10:06, Stig

Austral Open 3. kör :

Barty A. - Sakkari M. - - Barty A.  1,2 2-0 ( 7-5, 6-1 )

Bevallom ettől a meccstől kicsit tartok mivel tavaly hasonló borításon megverte Barty-t.  Ami mindenképp Barty mellett szól a hazai pálya egy fantasztikus közönség aki a nehéz pillanatokon atfogja rugdosni. Ez mellett ott az önbizalma mivel Sydney-Ben döntőig ment és rengeteg önbizalma lehet.
Ugyan picivel több hibával játszott az előző meccsen mint Sakkari de kétszer annyi nyerőt is ütött.
Adogatás-fogadás egy hajszállal de Barty mellett szólt és ha nehéz dolga is lesz szerintem túl fog jutni ezen a meccsen győzelemmel.

Birrel K. - Kerber A. -- Kerber A. 1,07 0-2 ( 1-6, 0-6 )
Kvitova P. - Bencic B.-- Kvitova P. 1,25 2-0 ( 6-1, 6-4 )


Azért is írtam ezeket egy csokorba mert mindkét találkozót a top játékosoknak kell hozni.  A játék amúgy is mellettük szól és a forma is a tudás és rutin pedig egekbe szökik. A legfőbb indok pedig az, hogy Haleptől nem akarnak lemaradni de ha lesz rá esélyük meg is szeretnék előzni a ranglistán. Ilyen ambiciokkkal ezeket a meccseket le kel h hozzák még ha megszenevednek érte akkor is.

Stephens S. - Martic P. - - Stephens S. 1,36 2-0 ( 7-6, 7-6 )

Kicsit hasonló meccs mint a Barty de itt az egymás elleni mérleg az Sloane mellett szól egy hajszállal.  Körülbelül a mostani teljesítménye és formája is mert nem igazán önmaga. Szerencséjére Martic sem egy kiemelkedő meccset hozott le az előző fordulóban és adogato játéka nálam nem épp a legmegbizhatobb kategória igaz Stephens is döcög de még mindig kevesebb hibával van. Ha Sloane hozza magabiztosan kevés hibával a meccset akkor könnyű dolga lesz ha nem akkor még meleg percei is lehetnek Martic ellen.

Tiafoe F. -  Seppi A. - -  Seppi A. Nyer egy szettet 1,2 3-2 ( 6-7, 6-3, 4-6, 6-4, 6-3 )

Francistől tartok. Szó szerint és átvitt értelemben is sötét ló lehet.  ;D Na jó ez nem volt szép tőlem de Anderson után ha jól kezeli rengeteg önbizalmával bárkit megfoghat. Seppinek amúgy se vagyok rajongója de ha véletlenül ki is kap szerintem egy szettet mindenképp tol. Ranglistan egymás mellett vannak kiegyenlitett inkább 4-5 szettes találkozót várok tőlük.

Dimitrov G. - Fabbiano T.  - - Dimitrov G. 1,07 3-0 ( 7-6, 6-4, 6-4 )

Nálam meglepetés volt, hogy Opelkat bucsusztatni tudta de szerintem ezzel még is fog állni. Dimitrov tudása sokkal nagyobb és ha hibáit nem kamatoztatja este akkor könnyű meccse lesz. Mindenképp hajtania kell a védett pontjai miatt és azért nincs rossz helyzetben, hogy egy 3,5 órás 5 szettes meccs van Fabbiano mögött. Saját magától fog fuggeni, hogy mennyi hibával játszik és mennyire nehezíti meg a meccset. Ha komolyan veszi és koncentráltan játszik Dimitrov akkor sokat nyerhet egy rövid és könnyed meccsel.

Eredő : 2,82

#12 január 19, 2019, 22:07:32, Stig
Austral Open 6.nap 3.kör:

Elérkeztünk az utolsó körhöz ami után már nem igen fér bele senkinek sem a hiba. 4 db női meccset választottam éjszakára.

Zhang S. - Svitolina E. - -  Svitolina E. 1,22 1-2 ( 6-4, 4-6, 5-7)

Svitolina nagyon rendben van ezen a tornán. Mivel tavaly negyeddöntős volt így van még védett pontja és elég jó partnert kapott, hogy tovább jusson. Amennyiben ma továbbjut egy Mertens vagy Keys fogja várni. Utóbbi meccs szerintem mindkét játékosnak fárasztó lesz így elég nagy eséllyel juthat el idén is a negyeddöntőig Svitolina.  Eddig nagyon magabiztos volt Svitolina mind adogatóként mind fogadoként. Nagyon kevés pontot add a fogadó félnek és fogadó játékait szépen lehozta. Zhang nak komoly feladat lenne megvernie Svitolina ráadásul játékban is fölé kellene nőnie ami eddig ezen a tornán nem történt meg. Ha Svitolina fejben ott lesz könnyű mérkőzéssel sokat nyerhet.

Halep S. - Williams V. - - Halep S. 1,44 2-0 ( 6-2, 6-3 )

Halep eddig szépen menetelt és kezd egyre jobb játékot nyújtani valamint minden megnyerte játék után magabiztosabb lenni.  Idén edző nélkül lesz és ez akár később nagy fegyver tény is lehet majd a női mezőnnyel szemben ha szépen kezeli a játékát és meccs közben maga reagalja le min mikor és hogyan kell váltania. Mindkét félnek voltak az előző meccsen hibái de Halep játéka az erősebb az eddigi meccseken.  Venus nagy rutinnal bír de két 3 szettes meccs után szerintem lassan elfog fogyni hiába a rutin az erőnlét mindenképp Halep mellett szól ahogy az is, hogy Halep sokkal erősebb ellenfekeket kapott mind Venus. Utóbbi találkozókon Halep dominált szerintem itt is ő fog és Venus nagyon sok pontot add el adogatóként.

Mertens E. - Keys M. - -  Játékok száma 18,5 felett 1,3 0-2 ( 3-6, 2-6) véletlenül sem törte magát Mertens...2 adogatást kellett volna hoznia erre eladta mindegyiket a második szettben..... :redchug: :bash: :D
Giorgi C. - Pliskova Ka. - - Játékok száma 18,5 felett 1,3 1-2 ( 4-6, 6-3, 2-6 )

Alapjáraton is mindkét meccsen szoros és 3 szettes meccset várok. Mertens 2es oddsa meglepő főleg, hogy számomra jobb játékot mutat mint Keyse ezen a tornán. Szerintem ugyanolyan kevés különbség van köztünk mint ahogy a ranglista is mutatja. Egymás ellen 2017-ben találkoztak akkor Keys 2-0ra de nem nyert simán. Mostani Form miatt szerintem ez csak döntő szettben fog eldolni ha mégsem akkor is meglepő lenne ha az egyik a másikat simán lemosná.

Giorgi kezdi egyre jobban megszorongatni Karoline egymás elleni meccseken.  Előző fordulóban Pliskova Brengle ellen az első szettben nem volt valami éles és el is vesztette azt majdutana 6-0,6-1 re sikerült nyernie. Camile ellen ez sokba kerülhet még ha ismét kienged. 3 szettet várok mert Pliskova nak vannak védendő pontjai de Giorgi ellen nem lesz egyszerű az ászai ellenére sem. Jól játszik és nagyon osszeszedett az olasz és bárkit megtud szorongatni ilyen formával. Utóbb Kerbert is Sydneyben ahol csak 6-7, 2-6 ra vesztett. Pliskova mindig is labilis volt egy szettet mindenképp várok Giorgi -tol.

Eredő : 2,98

A teniszekkel szépen haladsz, gratula!  :ok: A hajnaliakkal is egyetértek, nálam még Osaka is bent van a tutikba, de kb. ezek a legjobb tippek.

Idézetet írta: Gorriaran Dátum január 18, 2019, 15:08:49
A teniszekkel szépen haladsz, gratula!  :ok: A hajnaliakkal is egyetértek, nálam még Osaka is bent van a tutikba, de kb. ezek a legjobb tippek.

Köszi szépen, de ez rád is vonatkozik egy is odafigyeléssel és egy adag szerencsével azért szépen lehet keresni Grand Slam versenyen. Sok sikert neked is most már közel van a cél ott is.  :ok: Osakan sokat gondolkoztam de valahogy nem merem bevállalni.   :D