Napi kötés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Új vagyok még az oldalon, elinditok egy naplót, remélem tetszeni fog, és nagyjából bejönnek a terveim :D . Minden nap 1 szelvényt fogok tenni, úgy tervezem hogy ez 10 es odds legyen (3-4 meccs lesz kötésben ) , elsősorban kosár, tenisz, foci lesz a legjellemzőbb, ritkábban talán más sportág is. 1.000ft lesz minden szelvényem egyenlőre, ezt tesztelem 2-3 hónapig, ha valamennyire bejönnek a számitásaim, akkor későbbiekben biztos lesz tét növelés.

Egyenlőre tehát a tervem minden héten legalább egy sikeres szelvény csússzon be, havonta 4-5 jó lenne . Nem lesz túl nagy találati arányom az biztos, de igy jóval kisebb is a kockázat a dologban. És egy 50 szelvényes bank bőven-bőven elég . De szerintem 30 is, de ez majd úgyis finomítva lesz.

#1 április 06, 2019, 09:40:56, hexamester1130
1, Southampton - Liverpool V 1,40  :great:
    Bordeaux - Marseille 2,5 gól felett 2,05  :noway:
    Okc - Detroit V+12,5 1,55  :noway:
    Fenerbahce - Maccabi V72,5 felett 1,50  :great:
    Bayern - Gran canaria V75,5 felett 1,60  :great:

Egyenlőre ez bíztató volt, èreztem hogy elèg jó meccsek vannak kiválasztva. Bordeaux meccs nèztem 4-4 is lehetett volna. Az okc 1 ponttal ment el , de vègig szoros volt 12 hendikeppel.

Össz odds: 10,675

#2 április 09, 2019, 17:27:36, hexamester1130
2, Bayern - Dortmund 2,5 gól fölött 1,45 :great:
    Barcelona - Atletico H1,5 gól fölött rúg 1,70 :great:
    Újpest - Mezőkövesd 1,5 fölött 1,35 :great:
    Honvèd - Videoton 1,5 fölött 1,35  :noway:
    Newcastle - Crystal palace 1,5 fölött 1,35
:noway:
    Milwaukee - Brooklyn V+12,5 1,40 :great:

Össz odds.: 8,490

Alapvetően az utolsó meccsre Milwaukeet tennèk, de nekik abszolút tèt nèlküli, elsőnek zárnak, Brooklynnak meg èlethalál meccs a playoffèr. Gondolom pihentetni is fognak, szoros csatát várok ott mindenkèppen.

Csáó!

Elsőnek is sok sikert kívánok!  :ok:

Én is tolom ezt a fajta "stratégiát" mindenféle változatban.

Tipp: a legerősebbnek vélt napi tippedet tedd meg külön is.
Mindig forgasd vissza a napi legerősebb tippeddel amíg el nem éred ugye a tervezett kb. 10-es odds-ot.

Mint írtam én tolom más változatokban is... javaslom, hogy te is tégy így, ha haladni akarsz.

Lehet más változatban találod meg végül a számításaidat. Pl.: vállalkozás: elég pár ötletnek jönnie (itt akár egynek is) és behozza a többi bukó árát +profitot.  :cya:

#4 április 07, 2019, 09:57:36, hexamester1130
Az ötlet alapvetően nem rossz, ès mennyièrt teszed meg? Az is fix tètes? Annak a meccsnek a tètjère mi a stratègia vagy az elkèpzelès. Egyèbkènt köszönöm a bíztató szavakat :D sok sikert mindenkinek.

Attól függ. Alapvetően fix, de ha erősnek vélem tippet vagy megy a szekér,
akkor agresszívabb brm-> nagyobb tét. A posztommal arra akartam felhívni a figyelmed,
hogy ne ragadj le egy stratégiánál, hanem próbálkozz közben mással is.

3, Riveros - Lorenzi V1,65
    Liverpool - Porto 2,5 fölött 1,50
    Tottenham - City 2,5 fölött 1,70
    Cleveland - Charlotte V+221,5 fölött 2,30

Össz. odds: 9,675