Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Igen akkor tunik el a függöbol amikor kinyit a bank hetfon, de az nem jelenti hogy a skrillhez meg is erkezik azonnal. Par nap mig ott lekonyvelik, akkor fogsz tudni ujra befizetni.

Sziasztok! Új Skrill számlánál mekkora számlaforgalom után kér azonosítást úgy, hogy addig nem is használhatsz semmit? Régen volt ilyen, jött egy nagyobb kifizetés bet365-ről még régen nekem anno, akkor csak azonosítás után engedték tovább az összeget, most párom számlájára jönne pénz, jött is mindig kisebb tételek, akkor nem kért azonosítást, de most nagyobb tétel jönne. érdekelne mennyi az a határ amennyinél még nem kérnek verifikációt? Köszönöm előre is.

(Persze semmi zavaros, csak nem akarok napokat várni az elbírálásra, így inkább ha úgy van részletekben szedem le, mert most kell.)

Elvileg ha elerte az 500euros limitet akkor onnantol azonositasig be van fagyasztva a szamla.. Szoval nem verifikalt szamlaval 500euro forgalom es vege.

Amugy mostanaban felgyorsult az azonositas, foleg ha teloval csinalod. Nekem par honapja 10perc se volt

Gondolom 500 euró max átutalás jöhet, mert a forgalom rajta bőven meghaladta már ezt, akár havonta is, lehet... Na mindegy ha ilyen gyors az azonosítás akkor csináljuk.

Havi 500 lifetime 2000 a keret nem verifikaltnal. Igy pontos.

Köszönöm. Esetleg Netellerről is tudsz valamit mondani?

Ugyanaz minden. Ugyanaz a company.
Szemely szerint hosszú ideje a netellert preferalom,de igazabol nincs erdemi kulonbseg.

Sziasztok
Skrillt nemreg nyitottam; most viszonr a deposittal elerhettem valami limitet igy ideiglenesen blokkolva lett az account.
Noha elozo heten vegigmentem a verification processsen. Eloszor a mobil app nem mukodott jol igy elkuldtem kep formatumban de ugy h a szelfin nem volt rajta az igazolvany igy elutasitottak tegnapelott ezt. Viszont az appon keresztul sikeresen hiteesitettem
Most megis azt irja h hitelesitsem magam, aztan ha a verify menupontra megyek akkor in progresst irnak.

Irtam nekik tegnap, vajon mi lehet itt?

Koszi elore is

Sziasztok!
ma be szerettem volna lépni a Skrill-be de nem tudtam megnyitni.
se gépről se telefonról.
valaki tudja hogy mi lehet a probléma?

Idézetet írta: Talpas Dátum március 01, 2019, 09:02:53
Sziasztok!
ma be szerettem volna lépni a Skrill-be de nem tudtam megnyitni.
se gépről se telefonról.
valaki tudja hogy mi lehet a probléma?

Most megnéztem PC-ről, nekem sikerült belépni.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 01, 2019, 10:49:19
Most megnéztem PC-ről, nekem sikerült belépni.



nekem sajnos még mindig nem, de annyira hogy be sem hozza azt a felületet ahol be tudnám írni az adataim.
lehet hogy a böngésző a ludas??  (firefox)

Idézetet írta: Talpas Dátum március 01, 2019, 13:47:46


nekem sajnos még mindig nem, de annyira hogy be sem hozza azt a felületet ahol be tudnám írni az adataim.
lehet hogy a böngésző a ludas??  (firefox)

Én pl chrome-ból léptem be. Érdemes ilyenkor több böngészőt kipróbálni, esetleg az előzmények és a cookie-k törlését is. Vagy mobilalkalmazással is meg lehet még próbálni a belépést...

Kapcsolódva a reggeli kommentemhez, nálatok mennyi idő mire válaszol a Skrill? persze most telik csak el 24 óra, de zavarók, hogy teljesen zárolva van a számla, úgy hogy befizettem tegnap rá pénzt. Persze nyilván nem sürgős, de nyugtalanít a dolog.
Ugye hitelesítettem az appon, de előtte elküldtem a honlapon is a képeket és azt utasították vissza tegnapelőtt, miközben most is azt írják, hogy in progress..


Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 01, 2019, 13:58:23
Én pl chrome-ból léptem be. Érdemes ilyenkor több böngészőt kipróbálni, esetleg az előzmények és a cookie-k törlését is. Vagy mobilalkalmazással is meg lehet még próbálni a belépést...

Mivel nálam sehogy nem jött össze a firefox-ról ezért letöltöttem a chrome-t
ott már sikerült belépnem.


sziasztok.
Pár napja nem tudok belépni a betvoyagerhez,  ennek nem örültem de most a skrillhez sem enged. ezeket is blokkolják??