Winmasters.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valaki tud erről az irodáról valamit?

Valaki játszik ezen az oldalon?(Én még sohasem hallottam róluk....)Origon reklámozták magukat.15.000ft-s bónuszt írnak.
Van-e probléma kifizetés terén,mennyire korlátoznak,stb? Bárkinek,bármilyen tapasztalat  ?

köszi

Új iroda,szóval még biztos nehézkesen fizetnek ki....Ügyfélszolgálatuk is gyenge lehet még,lehet nincs is..Én megvárom a kockáztató embereket..erre fele van 1 pár

Az első szívás az velük, hogy hiába nyitsz forint számlát náluk, amelyet forint skrillről töltesz fel, ők képesek euróban terhelni a skrill számládat, amin így kapásból buksz 4 százalékot.
...És ez majd megismétlődik valószínűleg kifizetésnél is.
Így teljesen felesleges volt forint számlát választanom euró helyett.
(a feltételekben nincs róla szó, hogy euró számlavezetés esetén nem jár a bónusz)

Írtam nekik ezzel kapcsolatban magyarul tegnap, s bár már nem volt "'nyitva" a magyar ügyfélszolgálat és az angol válaszolt, tökéletesen értették, hogy mi a problémám.
("dolgoznak rajta")

Egyébként a befizetés után át kell vezetni a sportfogadás számlára a pénzt és akkor jelenik meg a bónusz.


Nem sokáig bírta az oldal..Már fel is került a NAV listára :(

Idézetet írta: demode Dátum október 16, 2014, 08:39:01
Nem sokáig bírta az oldal..Már fel is került a NAV listára :(

A sok reklám meghozza a gyümölcsét...Ennek nem írták el a domain nevét? ;D ;D :D
Volt valakinek egyébként kifizetése innen??

Idézetet írta: demode Dátum október 16, 2014, 08:39:01
Nem sokáig bírta az oldal..Már fel is került a NAV listára :(

Sziasztok,
Bizonyára nektek ez egyértelmű és bocsi, de én még új vagyok ebben a témában és most próbálnék kicsit informálódni. 2 napja regisztráltam a winmastersre. Ez mit jelent, hogy felkerült a NAV listára?
Köszi

Hali! Az azt jelenti, hogy egy idő után nem lesz elérhető Magyar IP címről. Van egy program ZenMate, ez tud adni külföldi IP címet és a legtöbb blokkolt oldal így is elérhető lesz.

Idézetet írta: mountain Dátum október 16, 2014, 13:01:46
Sziasztok,
Bizonyára nektek ez egyértelmű és bocsi, de én még új vagyok ebben a témában és most próbálnék kicsit informálódni. 2 napja regisztráltam a winmastersre. Ez mit jelent, hogy felkerült a NAV listára?
Köszi

Ha ennyire új vagy a témában, akkor nem biztos, hogy a winmasters-nek kéne lennie az irodának, ahova először befizetsz...
Ez az iroda lényegében mindenkinek új, nem tudjuk, mennyire megbízható és tapasztalatok híján egymást sem tudjuk segíteni.

Rákérdeztem supportnál és euro számla esetén is jár a bónusz + az 1.80 minimumom odds kombinál minden eseményre értendő.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 16, 2014, 15:25:02
Ha ennyire új vagy a témában, akkor nem biztos, hogy a winmasters-nek kéne lennie az irodának, ahova először befizetsz...
Ez az iroda lényegében mindenkinek új, nem tudjuk, mennyire megbízható és tapasztalatok híján egymást sem tudjuk segíteni.

Köszi, és te mit javasolnál?

Fogadj ismert és megbízható irodáknál (pl. Bet365, Unibet, PinnacleSports stb.)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 11, 2014, 19:14:35
Az első szívás az velük, hogy hiába nyitsz forint számlát náluk, amelyet forint skrillről töltesz fel, ők képesek euróban terhelni a skrill számládat, amin így kapásból buksz 4 százalékot.
...És ez majd megismétlődik valószínűleg kifizetésnél is.
Így teljesen felesleges volt forint számlát választanom euró helyett.
(a feltételekben nincs róla szó, hogy euró számlavezetés esetén nem jár a bónusz)

Írtam nekik ezzel kapcsolatban magyarul tegnap, s bár már nem volt "'nyitva" a magyar ügyfélszolgálat és az angol válaszolt, tökéletesen értették, hogy mi a problémám.
("dolgoznak rajta")

Egyébként a befizetés után át kell vezetni a sportfogadás számlára a pénzt és akkor jelenik meg a bónusz.

Ez a forint-euro váltás probléma még mindig fennáll?

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum október 21, 2014, 21:16:49
Ez a forint-euro váltás probléma még mindig fennáll?

Ha a befizetésnél forint összeget ír ki (nekem eurót írt már akkor is), akkor valószínűleg már megoldódott a probléma.
Most a befizetésnél már nekem is forintban terhelne, ahogy látom...

Viszont naponta, kétnaponta változik a forint egyenlegem, párhuzamosan a forint-euró árfolyam változásával.  :)
Valószínűleg a háttérben simán euróban vezetik a számlámat, én csak az aktuális forint értékét látom.


Valaki kért már ki pénzt?Tapasztalat?