Asztalitenisz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Olyan sok értelme nem lenne naplót nyitni élő asztalitenisz fogadásnak.  ;D Tényleg másodpercenként ugrál az odds, mire beírná, már rég nem úgy lenne, ahogy... Szóval ha ő profitálna is, mi aligha  :)
Amúgy meg azt is bundázzák gondlom, tegnap volt épp egy meccs 1-11 után valami 11-3 vagy 11-4 lett a második szett, már ha szettnek hívják egyáltalán... Ott sem nagyon lehetett következtetni, ahogy tenisznél is hányszor előfordul, hogy egy laza 6-0 után jön egy 1-6, vagy egy 6-7...


na de azért előre is mint szakértő odadobhatna nekünk néhány biztos koncot :)

ez olyan, mikor sportkórházban feküdtem a térdemmel, egy kézis srác mellett feküdtem, az is megmondta ki nyer, a kórházi ágyból tettem is, nyertem is :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 15, 2016, 12:25:43
Olyan sok értelme nem lenne naplót nyitni élő asztalitenisz fogadásnak.  ;D Tényleg másodpercenként ugrál az odds, mire beírná, már rég nem úgy lenne, ahogy... Szóval ha ő profitálna is, mi aligha  :)
Amúgy meg azt is bundázzák gondlom, tegnap volt épp egy meccs 1-11 után valami 11-3 vagy 11-4 lett a második szett, már ha szettnek hívják egyáltalán... Ott sem nagyon lehetett következtetni, ahogy tenisznél is hányszor előfordul, hogy egy laza 6-0 után jön egy 1-6, vagy egy 6-7...
Ezeken a "garázstornákon" a meccsek 30-40%-a meg van bugázva, de aki ért hozzá, hátha látja, hogy éppen mikor dobja le valaki.

#18 július 15, 2016, 13:30:41, Rookie27
Na azért a garázstorna az erős, nem kutyaütőkről van szó :D Elég jó a színvonal, az itthoni extra ligából top 10 játékosok szoktak indulni.
Persze az ázsiai elithez képest más kategória... Nem hiszem, h. több bunda lenne mint bármely más sporteseményen :)

A naplónak azért nincs sok értelme, mert a "nagyobb pénzek" szinte mindig élőben jönnek. Előre kinézek pár meccset amit úgy érzek, hogy jó lesz, de legtöbbször csak pár labdamenet után fogadok, ha úgy alakul a játék képe ahogy számítottam.

Meccs előtt max. kisebb tétekkel szoktam, vagy ha félek, h. lejjebb viszik az oddsot kezdésig :D


A mai nap is nagy móka volt  ::)

Utolsó meccsig minden bejött (7/7)... Aztán jött a "hiba": 3,4-es odds, nagyon kecsegtető volt egy olyan meccsre ahol minimum 50% esélyt láttam,
így ment is egy ezres kezdés előtt. Pár perccel később látom már csak 2,6-os az odds, ment még egy ezres... :o

A játék képe is teljesen rendben volt így még betoltam némi Forintot. Jó üzletnek tűnt, az odds egészen 1,12-ig! esett 3,4-ről.
Közel megnyert meccs volt, pár aggasztó jeltől eltekintve...
Szerencsére időben éreztem, hogy baj lehet, és 2:1-nél kivettem 2 800 Ft-ot, többet kellett volna... 2:3-ra elment a meccs: -3200 HUF.

Összességében így is messze pozitív volt a nap, és nem is feltétlen érzem hibának,
biztosan sok volt a 3,4 erre a meccsre, csak a tétem nagysága volt túl mohó :D

Egész hetet tekintve 7x-es összeggel zártam...Tudom, hogy hosszú távon ilyen nincs,
de a pozitív egyenlegre mindenképp látok reális esélyt.

Nem fogom off-olni a bet365 topicot asztalitenisszel, de ezt még megosztom  :beerchug:

Idézetet írta: Rookie27 Dátum július 15, 2016, 13:27:37
Na azért a garázstorna az erős, nem kutyaütőkről van szó :D Elég jó a színvonal, az itthoni extra ligából top 10 játékosok szoktak indulni.
Persze az ázsiai elithez képest más kategória... Nem hiszem, h. több bunda lenne mint bármely más sporteseményen :)

A naplónak azért nincs sok értelme, mert a "nagyobb pénzek" szinte mindig élőben jönnek. Előre kinézek pár meccset amit úgy érzek, hogy jó lesz, de legtöbbször csak pár labdamenet után fogadok, ha úgy alakul a játék képe ahogy számítottam.

Meccs előtt max. kisebb tétekkel szoktam, vagy ha félek, h. lejjebb viszik az oddsot kezdésig :D
Pedig garázstornának hívják az ilyet. Bundáznak a fiúk agyba-főbe, a legnagyobb mágus egy Petr David nevezetű gyerek, ő sokszor dobja le a meccset 2-0-ról vagy húzza be 0-2-ről, na ő egészen biztos csinálja a tutit. Mondjuk sokszor csak szettekre mennek, elég ügyesen csinálják. Az a jó ebben, hogy a pingpong természetéből adódóan senki nem veszi észre, ha kummantanak.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum július 18, 2016, 14:34:33
Pedig garázstornának hívják az ilyet. Bundáznak a fiúk agyba-főbe, a legnagyobb mágus egy Petr David nevezetű gyerek, ő sokszor dobja le a meccset 2-0-ról vagy húzza be 0-2-ről, na ő egészen biztos csinálja a tutit. Mondjuk sokszor csak szettekre mennek, elég ügyesen csinálják. Az a jó ebben, hogy a pingpong természetéből adódóan senki nem veszi észre, ha kummantanak.

Nojó, nem kell, hogy egyetértsünk :)
Asztaliteniszben nem olyan nagy ritkaság 2:0 ról fordítani, nem kell ahhoz bundázni, Petr-t évek óta ismerem...
Szettekre nem lehet fogadni meccs előtt, csak győztesre, + néhány meccsnél van hendi. De ennyi erővel bármilyen meccsre rámondhatod, hogy bunda volt, bármilyen sportban. Ennél sokkal amatőrebb bajnokságok mennek teniszben vagy épp fociban is, naponta.
Mindenesetre egy hét alatt már 10x -es pénzt hozott, nem volt még veszteséges napom :D

"Az a jó ebben, hogy a pingpong természetéből adódóan senki nem veszi észre, ha kummantanak."

Butaság :) ha valaki ért hozzá látja h. mi megy. Pl. egy laikusnak a darts, bowls, snooker, tenisz, tollas, golf stb stb mind lehetne bunda, mert nem veszi észre :)

#23 július 18, 2016, 20:14:52, Rookie27
Mondjuk...ez a mai 26/25 már valóban hihetetlen kategória...
Túl szép :D Jó ez persze nem 26 meccsből jött össze, "csak" 9-ből.
(+párszor idő előtt kivettem a pénzt)

Idézetet írta: Rookie27 Dátum július 18, 2016, 18:14:04
Nojó, nem kell, hogy egyetértsünk :)
Asztaliteniszben nem olyan nagy ritkaság 2:0 ról fordítani, nem kell ahhoz bundázni, Petr-t évek óta ismerem...
Szettekre nem lehet fogadni meccs előtt, csak győztesre, + néhány meccsnél van hendi. De ennyi erővel bármilyen meccsre rámondhatod, hogy bunda volt, bármilyen sportban. Ennél sokkal amatőrebb bajnokságok mennek teniszben vagy épp fociban is, naponta.
Mindenesetre egy hét alatt már 10x -es pénzt hozott, nem volt még veszteséges napom :D
Nem leszólni akartam amit csinálsz, csak leírtam laikusként a véleményemet. A szettekre fogadást élőben gondoltam, nem kell hozzá nagy ész, ha meg van beszélve, barátnő, haver intézi. Az az igazság, hogy te is, én is csinálnánk az okosat, a bet365-nek simán belefér, csak ésszel kell csinálni, az meg ennyi év után gondolom van nekik. Az orosz nyesegetős gyereket már megvertem volna az ütővel, ritka idegesítő lehet ellene játszani. (C-betűvel kezdődik a neve, tele van mássalhangzóval). Nyissál már egy naplót, hogy ne offoljunk, szerintem sokan kíváncsiak arra, amit csinálsz (persze csak ha van energiád)

Idézetet írta: Rookie27 Dátum július 18, 2016, 20:09:57
Mondjuk...ez a mai 26/25 már valóban hihetetlen kategória...
Túl szép :D Jó ez persze nem 26 meccsből jött össze, "csak" 9-ből.
(+párszor idő előtt kivettem a pénzt)

az igen, gratulálok!  ;D melyik napokon van ezek a tornák és milyen időben? azt hiszem a többiek nevében is mondhatom, hogy szívesen vennénk a tippjeidet akár meccs előtt, akár élőben  :) ;)

Na, Zwickl Danit is felírhatjuk a mágusok közé:

11-2,11-7, 8-5-ről dobta le, de nagyon csúnyán.

a vége: 11-2,11-7, 9-11, 7-11, 3-11 (a döntő szett volt 0-8 is, nem bízta a véletlenre. Meccs előtt 1,30-as odds volt Zwickl, ami a 3. szettben 8-5-nél 1,03 volt)

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum július 19, 2016, 09:39:54
Na, Zwickl Danit is felírhatjuk a mágusok közé:

11-2,11-7, 8-5-ről dobta le, de nagyon csúnyán.

a vége: 11-2,11-7, 9-11, 7-11, 3-11 (a döntő szett volt 0-8 is, nem bízta a véletlenre. Meccs előtt 1,30-as odds volt Zwickl, ami a 3. szettben 8-5-nél 1,03 volt)

Jaja, csak időnként pillantottam rá a meccsre, nem gondoltam volna, h. ez lesz 2:0 után...
Az orosznak elég kellemetlen stílusa, +van hogy elsül a keze, máskor sokat hibázik.

Mai napra nem igen látok jó meccset, egyedül Karakasevicet figyelem hogy mit alkot, + remélem döntőben lesz, 2-es odds felett.
Ő itt az odds király :D Sztem messze legjobb keze van a mezőnyben, de így, hogy már tuti 4-ben van biztos lazán fogja venni a köv. két csoport meccset.
(bár sztem 50%-on is nyerni fog, remélem az első szetteket leadja, hogy legyen némi odds :)


Nézzétek meg mekkora pénzdíjak vannak.. Ha van bunda valahol akkor itt van. Zwickl ha most maga ellen tett 2-0nál "csak" 20K-t, többet kasszírozott mint a pénzdíj

Nézőpont kérdése.
Meglehet keresni 2 nap alatt 400k-t, ami azért nem rossz. Nyilván lehet bundázni és többet nyerni,
minden sporteseményen lehet, ahol van fogadási lehetőség.

Én elsősorban abból indulok ki, hogy profi sportemberekről van szó. A magyarokat személyesen ismerem.
Nem azért mennek oda, hogy bundázzanak. Nem minden sportoló így gondolkodik ám, mint a sportfogadók :D

Persze rálehet mondani, ha valaki veszít 2:0-ról, hogy á ez biztos bunda volt.. :)