OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában





Zuckerberg a kongresszusi meghallgatáson. ;D


Ha valakit egy kicsikét is érdekel az extrémebb sportok világa, akkor ezt a videót érdemes megtekinteni.
https://youtu.be/1CR0QmCaMTs

TiB profilképét nem értem.

Forradalom lesz Oroszorszagban. Vagy VB.

El kell fogadni hogy lehet ilyet. Bár ha én kitenném a nemzetvezető képét,akkor már bannolva lennék   :laugh:  :redchug:

#3443 április 30, 2018, 11:42:58, butyi
esetleg van egy ilyen, de ez mindent töröl :bash:
  :great:
:beerchug:
:cya:


Nem kell elrejteni semmilyen avatart, nincs többé Sztálin. Pedig cuki volt a mosolya. :-\

Idézetet írta: TiB Dátum április 30, 2018, 11:43:07
Nem kell elrejteni semmilyen avatart, nincs többé Sztálin. Pedig cuki volt a mosolya. :-\

Nem volt vele semmi baj, egyszerűen csak a képválasztás metodikáját nem értettem.  ;D

Idézetet írta: Donwemer Dátum április 30, 2018, 11:04:28
El kell fogadni hogy lehet ilyet. Bár ha én kitenném a nemzetvezető képét,akkor már bannolva lennék   :laugh:  :redchug:

A gecire gondolsz?


Nyugodtan kirakhatsz Győzikés avatárt.  ;D

Nem tudom egyébként, hogy miért feltételezed, hogy ilyenek miatt tiltanánk ki valakit. Maximum megkérjük, hogy cserélje, ha annyira sértő.

Ami TiB profilképét illeti, az egy hangolódó kép volt a soron következő foci világbajnokságra. Gondolom nosztalgiázott... ;D

Sértőnek találtad?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 30, 2018, 18:25:16
Nem tudom egyébként, hogy miért feltételezed, hogy ilyenek miatt tiltanánk ki valakit. Maximum megkérjük, hogy cserélje, ha annyira sértő.
Mert Viktor egy geci vagy nem. Középút manapság nincs is. ;D