Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Olyan szarok a belgak is, hogy a betfair inkabb ad 5 FS-t a Football Frenzy nevu Arcade jatekra.

2,55 € nem is rossz.  :ok:

0.1 euró, szokásos semmi  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 18, 2018, 17:53:45
Olyan szarok a belgak is, hogy a betfair inkabb ad 5 FS-t a Football Frenzy nevu Arcade jatekra.
5,55. big win  :great:

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 18, 2018, 17:53:45
Olyan szarok a belgak is, hogy a betfair inkabb ad 5 FS-t a Football Frenzy nevu Arcade jatekra.
Link van esetleg? Mert nem találom :) köszönöm

Idézetet írta: Zsoca Dátum június 18, 2018, 19:22:02
Link van esetleg? Mert nem találom :) köszönöm

Opt-inelni nem kell külön most, megnyitod az Arcade-ot és fel fogja dobni a legnépszerűbbek között a Footy Frenzy-t.

Idézetet írta: Gorriaran Dátum június 18, 2018, 19:28:52
Opt-inelni nem kell külön most, megnyitod az Arcade-ot és fel fogja dobni a legnépszerűbbek között a Footy Frenzy-t.
Akkor lehet csak a belga meccs alatt volt,mert nekem nincs :/

én a meccs után pörgettem el

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 18, 2018, 17:53:45
Olyan szarok a belgak is, hogy a betfair inkabb ad 5 FS-t a Football Frenzy nevu Arcade jatekra.

Köszi. Super win 10.75 euro.

megvan,köszi! a kaparós verziót nyitottam meg először...  :redchug:

Idézetet írta: Hool80 Dátum június 18, 2018, 17:04:35
bocsi de mi az a sixline,4-szám stb??
tehát mire rakjak akkor h beleszámítson??
nemvágom ezeket a kaszinós kifejezéseket ;D

Sixline-hat számra tenni,vagyis oldalt a hat számra felhelyezni egy zsetont (pl.1-6.ig úgy kell tenni,hogy a zseton a 3 és és 6-os szám és az első tucat négyzetének metszéspontján legyen,nem tudom érthető-e,de biztos valahol meg tudod nézni).4-szám pedig egy zseton a kiválasztott 4 szám metszéspontján.Persze rakhatsz kettőre,háromra is,szerintem ezek már beleszámítanak a forgatásba.Azt hogy a tucat beleszámít-e azt nem tudom.

morgen

sportingbet / bwin 10 ingyen pöri a Solar starsra, nekem 4x is beugrott a wild vonal :), jó 3000ft fölött vok most, remélem vb-re ki tudom forgatni mai nap

Idézetet írta: renegade Dátum június 19, 2018, 07:00:30
morgen

sportingbet / bwin 10 ingyen pöri a Solar starsra, nekem 4x is beugrott a wild vonal :), jó 3000ft fölött vok most, remélem vb-re ki tudom forgatni mai nap

Nekem egyikre sincs :( pedig nem vagyok kitiltva freebet is jár mindig.

#2683 június 19, 2018, 10:06:44, guderian066
Nekem sincs pedig jó pár éve fizetek ki s be :) Lehet ez valami ösztönző azoknak akik lesz@rják az irodát s soha nem fizetek se be se ki  ;D Természetesen renegade nem rád értettem :D

Idézetet írta: guderian066 Dátum június 19, 2018, 10:04:35
Nekem sincs pedig jó pár éve fizetek ki s be :) Lehet ez valami ösztönző azoknak akik lesz@rják az irodát s soha nem fizetek se be se ki  ;D Természetesen renegade nem rád értettem :D

Amúgy ez tényleg bosszantó, nem elég hogy a kedves "kormányzásunk"-nak hála egy nagy halom promócióból instant ki vagyunk tiltva, de amit megkaphatnánk se kapunk meg :D  :bash: