Európa Liga fogadási ajánlatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


július 11, 2017, 11:20:25, SPF Ajánlatok
Nyerj 1000Ft-os ingyenes fogadásokat a magyar csapatok góljaival!

Szurkolj a Videotonnak és a Fradinak az Európa Liga selejtezőiben és fogadj az Unibetnél bármelyik magyar csapat mérkőzésére, mert úgy a székesfehérvári mint a budapesti csapat minden találatával 1000Ft ingyenes fogadást kaparintassz meg.
A Videoton az észtországi Nomme Kalju vendége lesz, a Fradi pedig az Üllői úton próbálja majd a dán Midtjylland csapatot legyőzni.


Hogyan szerezhetsz ingyenes fogadásokat?
1. Regisztrálj az Unibetre!
2. Iratkozz fel.
3. Fogadj a Nomme Kalju - Videoton vagy a Ferencváros - Midtjylland meccsre legalább 5.000Ft értékben.
4. Minden gól után, amit a Videoton vagy a Ferencváros szerez 1000Ft ingyenes fogadást írnak jóvá számládon hétfő este 7 óráig.
5. Csak az 1X2 típusú mérkőzés előtti fogadások számítanak.


Részvételi feltételek
- A promócióban való részvételhez fel kell iratkoznod.
- Az ingyenes fogadásért legalább 5.000 Forinttal kell fogadnod. Fogadhatsz nagyobb összeggel is, de maximum 1000Ft ingyenes fogadást írunk jóvá gólonként.
- A legalább 5.000Ft-os fogadást egyösszegben kell feltenned a 2 meccs egyikére. Ekkor mind a Videoton, mind a Ferencváros góljai után jogosulttá válsz a gólonként 1000Ft ingyenes fogadásra.
- Csak az 1X2 típusú fogadások számítanak.
- A promócióban nem vesznek részt a félidei eredményre vonatkozó fogadások.
- A promócióban nem vesznek részt a hendikep fogadások.
- A fogadást a meccs előtt kell megtenned, az élő fogadások nem számítanak.
- Csak az egyszeres (single) fogadások számítanak
- Az ingyenes fogadásból, vagy bónuszpénzből megtett tétek nem számítanak.
- Az ingyenes fogadás(oka)t július 17-e, hétfő 19:00-ig írjuk jóvá.
- Maximum 5.000Ft ingyenes fogadás szerezhető.
- Az érvénytelenített vagy törölt tétek nem számítanak.
- A Csah-inre váltott fogadások nem számítanak
- Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor módosítsa vagy visszavonja az ajánlatot.
- Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.

Zsebelj be 3.000Ft kockázatmentes fogadást a Videoton - Bordeaux-val!

Nincs messze a magyar csapat a továbbjutástól, és te sem attól, hogy az Unibetnél akár 3.000Ft kockázatmentes fogadást szerezz. Szurkolj és fogadj a meccs előtt legalább 5.000Ft-ért a Videoton - Bordeaux Európa Liga selejtező visszavágóra és 1.500Ft kockázatmentes fogadást írnak jóvá számládon, úgyszintén fogadj élőben is 5.000Ft-ért és még 1.500Ft kockázatmentes fogadás üti majd a markod. 
Használd ki a lehetőséget, hogy mindkét ajánlattal 3.000Ft kockázatmentes fogadást gyűjts be.


Hogyan vehetsz részt?
   1. Regisztrálj az Unibetre!
   2. Iratkozz fel.
   3. Fogadj a Videoton - Bordeaux találkozóra a mérkőzés kezdete előtt 5.000Ft-ért vagy/és a mérkőzés közben, élőben 5.000Ft-ért.
   4. Péntek este 7 óráig 1.500Ft kockázatmentes fogadást írnak jóvá számládon a mérkőzés előtti vagy/és az élő fogadásod után.
   5. Bármilyen típusú fogadással részt vehetsz a promócióban.
   6. Minimum odds.: 1.40.


Részvételi feltételek
- A promócióban való részvételhez fel kell iratkoznod.
- A kockázatmentes fogadás(ok)ért legalább 5.000 Forinttal kell fogadnod. Fogadhatsz nagyobb összeggel is, de maximum 2*1500Ft kockázatmentes fogadást szerezhetsz.
- A legalább 5.000Ft-os fogadást egyösszegben kell feltenned a Videoton - Bordeaux Európa Liga-selejtező találkozóra a mérkőzés előtt vagy/és a mérkőzés közben, élőben.
- Bármilyen típusú fogadással részt vehetsz a promócióban.
- Minimum odds.: 1.40 a mérkőzés előtti és élő fogadásokra is.
- A 3000Ft kockázatmentes fogadás megszerzéséhez legalább 5000Ft-ért kell fogadnod a mérkőzés előtt, majd legalább 5000Ft-ért élőben. A két ajánlat nem vonható össze, így nem vehetsz részt mindkét ajánlatban egy db 10 000Ft értékű fogadással.
- Csak az egyszeres (single) fogadások számítanak.
- Az ingyenes fogadásból, vagy bónuszpénzből megtett tétek nem számítanak.
- Az érvénytelenített vagy törölt tétek nem számítanak.
- A kockázatmentes fogadás(oka)t augusztus 4-e, péntek 19:00-ig írjuk jóvá.
- A Csah-outra váltott fogadások nem számítanak
- Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor módosítsa vagy visszavonja az ajánlatot.
- Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.

Fogadtam meccs előtt és élőben is 5k-val 1,4-es odds felett, de csak 1x1500 jelent meg a bónuszajánlatok között. Most akkor ezt először ki kellene pörgetnem és utána jön majd a következő 1500-as ajánlat?

Idézetet írta: Schleck Dátum augusztus 05, 2017, 13:41:28
Fogadtam meccs előtt és élőben is 5k-val 1,4-es odds felett, de csak 1x1500 jelent meg a bónuszajánlatok között. Most akkor ezt először ki kellene pörgetnem és utána jön majd a következő 1500-as ajánlat?

Nem, mindkettőnek látszania kéne.
Nekem is csak egyet írtak jóvá, reklamáltam, de a fogalmatlan ügyfélszolgálat arról "tájékoztatott", hogy kétszer 15000 (igen, tizenötezer) ft-ot én már korábban megkaptam szerintük. Az egyiket még a Vidi meccs előtt  :D , a másikat pedig péntek kora délután, ezt látják a számlaegyenlegemen...
Az általuk jelzett időpontokban valóban adtak vissza 1500 ft-okat a számlámra, de azok nyilván a korábban megkapott kockázatmentes fogadások visszatérítései voltak és nem új bónuszok.
Nyilván az én hibám, hogy nem írtam le elég szájbarágósan, melyik promócióra gondoltam, ezt azóta pótoltam és most ismét a válaszra várok.

Az a "jó", hogy azt sem lehet tudni, melyik fogadásra adták meg az 1500-t, az élőre vagy a meccs előttire, pedig ennek tudatában talán könnyebb lenne rávezetni a sötétben tapogatózó ügyfélszolgálatosokat a megoldásra...


Én most csak mérkőzés előtt fogadtam 5000Ft-ért, de nem kaptam meg az ezért járó kockázatmentes fogadást, úgyhogy lehet nálatok is a mérkőzés előtti hiányozhat, amiért élőben fogadtatok, azután pedig jóváírták.

Azért ha sikeresen reklamált valamelyikőtök, akkor írjatok majd róla, mert én bő egy napja már választ sem kapok, pedig ezek szerint messze nem egyedi problémáról van szó...

Nekem ott van már a bónuszok alatt a második 1500 HUF is. Most akartam felvenni velük a kapcsolatot, szerencsére észbe kaptak.


Idézetet írta: Schleck Dátum augusztus 07, 2017, 09:00:01
Nekem ott van már a bónuszok alatt a második 1500 HUF is. Most akartam felvenni velük a kapcsolatot, szerencsére észbe kaptak.
Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 07, 2017, 12:17:35
Megkaptam én is.

Vasárnap késő este nekem is megjelent.

#9 augusztus 17, 2017, 11:23:33, SPF Admin
Fogadj kockázat nélkül a Partizan Belgrád - Videoton meccsre!

Az Unibetnél a mérkőzés teljes időtartama alatt 1.000Ft élő kockázatmentes fogadás lesz elérhető a számládon, úgyhogy ki ne hagyd az alkalmat és fogadj élőben.
Szerinted sikerül a Videotonnak bekerülnie az Európa Liga csoportkörébe? Szurkolj és fogadj, hogy még izgalmasabb legyen a mérkőzés.


Hogyan működik?
   1. Regisztrálj az Unibetre!
   2. Csütörtök 21:00-tól a mérkőzés teljes ideje alatt 1.000Ft élő kockázatmentes fogadás lesz elérhető a számládon.
   3. Fogadd el a bónuszt és az első mérkőzésre megtett fogadásod kockázatmentes lesz.
   4. Ha nyerő tétet teszel, akkor nyereményed a megszokott módon jóváírják.
   5. Ha viszont téted veszít, akkor 1.000Ft bónuszpénzt írnak jóvá számládon.


Részvételi feltételek
- A promócióban való részvételhez nem kell feliratkoznod, de a bónuszt el kell fogadnod.
- A bónusz elfogadása utáni első fogadásod lesz a kockázatmentes fogadás.
- A bónusz a mérkőzés ideje alatt (kezdés: 2017.08.17 21:00) lesz elérhető.
- A kockázatmentes fogadás értéke 1000Ft. A minimum odds 1.40.
- Ha fogadásod veszít maximum 1000Ft szabadon felhasználható bónuszpénzt írunk jóvá számládon.
- A bónuszpénzt forgatási követelménye sportfogadáson: 6X.
- A kockázatmentes fogadást csak a Partizan Belgrád - Videoton meccs alatt lesz elérhető és csak élő fogadásra használható fel.
- Ha a kockázatmentes fogadás értékénél nagyobb összegben fogadsz, akkor is maximum a kockázatmentes fogadás értékét kaphatod vissza.
- Játékosonként csak egy kockázatmentes fogadás érhető el.
- Mobilról elhelyezett fogadások is számítanak
- Minden fel nem használt bónusz elveszik az elfogadástól számított 30 napon belül.
- Egyszerre több aktív bónusszal nem rendelkezhetsz. Amennyiben egy második bónuszt is elfogadsz, úgy az előző és az abból származó nyeremények törlésre kerülnek.
- A promócióban csak a magyar számlával rendelkező játékosok vehetnek részt.
- Az Unibet fenntartja a jogot az ajánlat változtatására, vagy visszavonására.
- Az Unibet általános szerződési feltételei érvényesek.

Kockázat nélkül fogadhatsz A Videoton - Partizan Belgrád mérkőzésre az Unibetnél

A heves szurkolás mellett, ne felejts el fogadni sem, mivel az Unibetnél a mérkőzés teljes időtartama alatt 1.000Ft élő kockázatmentes fogadás lesz elérhető a számládon.
A 0:0-s belgrádi döntetlen szárnyakat adhat a magyar csapatnak. A Bordeaux-t kiejtő csapatnak legalább egy találattal kell többje legyen a meccs végén mint a Partizan Belgrádnak, hogy bekerüljön az Európa Liga csoportkörébe.


Hogyan fogadhatsz kockázatmentesen?
   1. Regisztrálj az Unibetre!
   2. Csütörtök 20:00-tól a mérkőzés teljes ideje alatt 1.000Ft élő kockázatmentes fogadás lesz elérhető a számládon.
   3. Fogadd el a bónuszt és az első mérkőzésre megtett fogadásod kockázatmentes lesz.
   4. Ha nyerő tétet teszel, akkor nyereményed a megszokott módon jóváírják.
   5. Ha viszont téted veszít, akkor 1.000Ft bónuszpénzt írnak jóvá számládon.


Részvételi feltételek
- A promócióban való részvételhez nem kell feliratkoznod, de a bónuszt el kell fogadnod.
- A bónusz elfogadása utáni első fogadásod lesz a kockázatmentes fogadás.
- A bónusz a mérkőzés ideje alatt (kezdés: 2017.08.24 20:00) lesz elérhető.
- A kockázatmentes fogadás értéke 1000Ft. A minimum odds 1.40.
- Ha fogadásod veszít maximum 1000Ft szabadon felhasználható bónuszpénzt írunk jóvá számládon.
- A bónuszpénzt forgatási követelménye sportfogadáson: 6X.
- A kockázatmentes fogadást csak a Videoton - Partizan Belgrád meccs alatt lesz elérhető és csak élő fogadásra használható fel.
- Ha a kockázatmentes fogadás értékénél nagyobb összegben fogadsz, akkor is maximum a kockázatmentes fogadás értékét kaphatod vissza.
- Játékosonként csak egy kockázatmentes fogadás érhető el.
- Mobilról elhelyezett fogadások is számítanak
- Minden fel nem használt bónusz elveszik az elfogadástól számított 30 napon belül.
- Egyszerre több aktív bónusszal nem rendelkezhetsz. Amennyiben egy második bónuszt is elfogadsz, úgy az előző és az abból származó nyeremények törlésre kerülnek.
- A promócióban csak a magyar számlával rendelkező játékosok vehetnek részt.
- Az Unibet fenntartja a jogot az ajánlat változtatására, vagy visszavonására.
- Az Unibet általános szerződési feltételei érvényesek.