SfScore - Május 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfScore - Május 2018

Nyeremény: 5€ Skrillen/szelvény!

Májusi Naptár:

1.Szelvény: Május 5.
2.Szelvény: Május 6.
3.Szelvény: Május 9.
4.Szelvény: Május 10.
5.Szelvény: Május 12.
6.Szelvény: Május 13.
7.Szelvény: Május 19.
8.Szelvény: Május 20.
9.Szelvény: Május 26.
10.Szelvény: Május 28.


SfScore Értesítő

Ha nem szeretnél lemaradni a szelvényekről akkor ajánljuk, hogy kérj értesítést.

Hogyan? A profil oldaladon, Beállítások doboz keretén belül van egy olyan, hogy Játékok értesítései. Ott kérheted az értesítőt, vagy akár le is iratkozhatsz róla.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:

#1 május 29, 2018, 14:35:35, SPF Admin
SfScore - Május 2018

Nyertesek:

Május 5.: juvefan18 - 5€ Skrillen keresztül
Május 6.: Bucak77 - 5€ Skrillen keresztül
Május 9.: Nezocsa - 5€ Skrillen keresztül
Május 10.: tharom2 - 5€ Skrillen keresztül
Május 12.: Hartmana - 5€ Skrillen keresztül
Május 13.: Hartmana - 5€ Skrillen keresztül
Május 19.: jopy02 - 5€ Skrillen keresztül
Május 20.: Agot Gamer - 5€ Skrillen keresztül
Május 26.: szcsab1 - 5€ Skrillen keresztül
Május 28.: ptposzi - 5€ Skrillen keresztül

Gratulálunk!  :beerchug:


Üdv! Elvileg megnyertem a Május 5. SFScore játékot, viszont az 5 eurót nem kaptam meg. Mi lehet ennek az oka?

Idézetet írta: juvefan18 Dátum május 11, 2018, 09:59:54
Üdv! Elvileg megnyertem a Május 5. SFScore játékot, viszont az 5 eurót nem kaptam meg. Mi lehet ennek az oka?

Hát kérem szépen, ennek az az oka, hogy annak idején, amikor az olvasást tanították az iskolában, akkor egy kőkemény járvány lehetett, s emiatt volt 1-2 ember, köztük te is, akik pont akkor hiányoztak. Egyedi alkalom volt. Csak akkor tanították, később soha.
Tudod, minden egyes játéknak van egy szabályzata, s egyesek vették a fáradtságot, hogy megírják azt. Tudom, hihetetlennek tűnik manapság, hogy írás, meg olvasás, de nem csak a képvilágról szól az élet. Szerencse, vagy szerencsétlenség, ezt már te döntsd el.

Szóval ha netalántán mégis tudnál olvasni, s esetleg vennéd a fáradtságot, hogy elolvasod az illető játék szabályzatát (mondjuk ITT), akkor felvilágosulhatsz, hogy jelen pillanatban még miért nincs a számládon a nyereményed. Én direkt nem árulom el, hátha sikerül rávenni téged, hogy elolvasd. Ha nem megy az olvasás, akkor megkérhetsz egy barátot, hátha segít.

De ne gondold, hogy egyedül vagy. Van még egy jó pár itteni fórumtársad, akik olvasási gondokkal küzdenek, heti szinten. Hajrá!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 11, 2018, 16:33:09
Hát kérem szépen, ennek az az oka, hogy annak idején, amikor az olvasást tanították az iskolában, akkor egy kőkemény járvány lehetett, s emiatt volt 1-2 ember, köztük te is, akik pont akkor hiányoztak. Egyedi alkalom volt. Csak akkor tanították, később soha.
Tudod, minden egyes játéknak van egy szabályzata, s egyesek vették a fáradtságot, hogy megírják azt. Tudom, hihetetlennek tűnik manapság, hogy írás, meg olvasás, de nem csak a képvilágról szól az élet. Szerencse, vagy szerencsétlenség, ezt már te döntsd el.

Szóval ha netalántán mégis tudnál olvasni, s esetleg vennéd a fáradtságot, hogy elolvasod az illető játék szabályzatát (mondjuk ITT), akkor felvilágosulhatsz, hogy jelen pillanatban még miért nincs a számládon a nyereményed. Én direkt nem árulom el, hátha sikerül rávenni téged, hogy elolvasd. Ha nem megy az olvasás, akkor megkérhetsz egy barátot, hátha segít.

De ne gondold, hogy egyedül vagy. Van még egy jó pár itteni fórumtársad, akik olvasási gondokkal küzdenek, heti szinten. Hajrá!

a szabályzatot többször elolvastam, de valahogy nem sikerült rájönnöm, mit nem értelmeztem belőle normálisan...

Felkerültek Május hónap új SfScore szelvényei (Május 12. és 13.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:


Felkerültek Május hónap új SfScore szelvényei (Május 19. és 20.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Május 19.: jopy02 - 5€ Skrillen keresztül
Május 20.: Agot Gamer - 5€ Skrillen keresztül

:beerchug:

Felkerültek Május hónap utolsó SfScore szelvényei (Május 26. és 28.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Szia RedMunchen!

Nem jelezte senki.

Én játékba tudtam küldeni a szelvényt.

Azért üzenek itt neked, mert azt írja a privinél, hogy blokkoltad az üzeneteimet. Ez arra enged következtetni, hogy valami elállítódott nálad.

Sziasztok én nem tudtam sem a mai sem a holnapi szelvényt beküldeni egyenlőre.

Idézetet írta: Lancer Dátum május 26, 2018, 18:24:51
Sziasztok én nem tudtam sem a mai sem a holnapi szelvényt beküldeni egyenlőre.

A mait én sem, a holnapit meg azért nem, mert nincs. Viszont a holnaputánit sikerült! :ok:

SfScore - Május 2018

Nyertesek:

Május 5.: juvefan18 - 5€ Skrillen keresztül
Május 6.: Bucak77 - 5€ Skrillen keresztül
Május 9.: Nezocsa - 5€ Skrillen keresztül
Május 10.: tharom2 - 5€ Skrillen keresztül
Május 12.: Hartmana - 5€ Skrillen keresztül
Május 13.: Hartmana - 5€ Skrillen keresztül
Május 19.: jopy02 - 5€ Skrillen keresztül
Május 20.: Agot Gamer - 5€ Skrillen keresztül
Május 26.: szcsab1 - 5€ Skrillen keresztül
Május 28.: ptposzi - 5€ Skrillen keresztül

Gratulálunk!  :beerchug: