Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!
Letöltöttem a bet angel demóját, de mind a két vírusirtóm erősen ellenkezett. Nem mertem az adataimat jelszót stb megadni és letöröltem(egyébként a bet angel hivatalos oldaláról szedtem le). Ez normális? Vagy minden ilyen kényes szoftvert így kezelnek a vírusirtók...

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum szeptember 25, 2018, 20:30:03
Sziasztok!
Letöltöttem a bet angel demóját, de mind a két vírusirtóm erősen ellenkezett. Nem mertem az adataimat jelszót stb megadni és letöröltem(egyébként a bet angel hivatalos oldaláról szedtem le). Ez normális? Vagy minden ilyen kényes szoftvert így kezelnek a vírusirtók...

probáld meg a botbeetle-t az sem rossz

Köszi, de azért próbálnámki a bet angelt, mert szar az angolom és találtam magyar nyelvű videót az automatizálására :D

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum szeptember 26, 2018, 14:19:45
Köszi, de azért próbálnámki a bet angelt, mert szar az angolom és találtam magyar nyelvű videót az automatizálására :D

okés, majd érdekel, mire jutottál és megy hogy megy a fogadás majd a progival
;)

Sziasztok!
Bocs,hogy eddig nem írtam,de eléggé húzós hetem volt. A lényeg,hogy csodák csodájára megérkezett a pénzem. Ha jól rémlik négyszer kellett chatolnom a supporttal,de megérkezett a pénz,szóval minden jól alakult!  :ok:

Úgy néz ki a geeks toyjal nincsen baja, most azon tanulgatok, de köszi:)

nem tudok feltölteni visa kártyáról

paysafecarddal ment a befizetés pár napja, de fent vannk a tétek, csak meg akartam volna tenni egy meccset és nem enged feltölteni
kifizetésem az utóbbi időben nem volt

kártyára jól mennek  ki és befizetések nálatok?

ezt irja ki befizetésnél..:An error has occurred while processing your request.
mindenütt zöld pipa, nem tudom, mi van, a lakat meg nem nyilik ki..

Sziasztok, eurot szeretnék leutalni OTP-re milyen árfoylammal vált most forintra az iroda? Vagy ez az OTP aktuális árfolyama?

Idézetet írta: Lancer Dátum október 12, 2018, 17:25:51
Sziasztok, eurot szeretnék leutalni OTP-re milyen árfoylammal vált most forintra az iroda? Vagy ez az OTP aktuális árfolyama?

csak a bankon múlik.. A betfair viszont levesz 5 eurót a banki kiutalásoknál..

Azt nézem, hogy Opera böngészőben turbo módban megy az eredeti címen az oldal. Ha jól tudom, ez a funkciója az Operának VPN-hez hasonlóan működik, azaz szerveren keresztül érem el az oldalt.

Valaki használja így a BF-t? Nem 'szólnak' érte?

Hali! nekem chromeban is megy már kb egy hete az eredeti címen.

Használja vki a Gruss software-ét? Mióta a Betfair egy új számlát adott nekem, próbálok dűlőre jutni a GeeksToy-jal (volt ott egy örökös licencem, de az új számlámhoz nem akarják hozzárendelni, vmint nem is akarnak felajánlani vételi opciót egy újabbhoz), de eddig sikertelenül, így új program után néznék. Ahogy láttam, a Gruss kapta a betfair oldalán a legfrankóbb értékeléseket, ráadásul ajánlanak egy 30 napos próbaidőszakot. Esetleg ha véletlenül van itt olyan, aki kereskedéssel foglalkozik, és mindezt a Gruss segítségével, tudna írni erről vmit? Számomra a Geeks-ben az volt a legszimpatikusabb, h egyszerre több piacot tudtam megfigyelni, a BA-nél ugye ez nem megy, de ezeken kívül mást nem próbáltam ki. Tetszik még így elsőre a Cynatic is, de ugyanúgy vagyok ezzel mint a Gruss-szal, h még nem próbáltam. Ha meg mégsem klappolna minden, akkor nekem még az ingyenes próbaidőszak is drága lenne. Köszönöm előre is!

Üdv! Valaki nagyvonalakban eltudná nekem magyarázni a bookmeker lényegét? A betfairen van leírás de mukkot sem értek belőle. nagy ritkán amikor minden lónál zöldet jelez, akkor is minuszos a buli, és nem értem miért...

Sziasztok.

P2p-nél mekkora %ot tart meg az iroda magának a nyereményből??

Köszi a választ előre is.

Idézetet írta: PetoPisti Dátum október 31, 2018, 13:37:29
Sziasztok.

P2p-nél mekkora %ot tart meg az iroda magának a nyereményből??

Köszi a választ előre is.
Tőlünk magyaroktól 7%-t von le.