Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Így lesz ezután.

Köszönöm a felvilágosítást. :)  Tapasztalatlan voltam ez ügyben. De akkor is írjanak már egy szabályzatot korrekten. Ne tőlem várják ennyi idősen hogy 1perc alatt átlássam a működését ennek a nyereménynövelőnek. Ha tudtam volna azt amit te, egyből feltűnt volna, hogy valami nem oké, de nekem a felvillanás a szelvényen elég volt ahhoz, hogy elhiggyem minden rendben.


Én az NB1 első tavaszi forduló utáni nehezen találtam meg, hogy hol is látom a free betet; épp mikor cseten segítséget kértem, akkor találtam meg; azóta mindig a Sportfogadás / főoldal / ingyenes fogadás / elérhető alatt nézem mi az aktivális!


Syasztok az lenne a kérdésrem hogy az ingyenpörgetésböl származó pénzt nem lehet vhogy átrakni a föszámlámra?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum március 11, 2018, 19:43:19
Syasztok az lenne a kérdésrem hogy az ingyenpörgetésböl származó pénzt nem lehet vhogy átrakni a föszámlámra?

De, meg kell forgatni 25 alkalommal.

De, meg kell forgatni 25 alkalommal.


h érted?   kaszinoban kell megforgatni?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum március 11, 2018, 22:46:16
De, meg kell forgatni 25 alkalommal.


h érted?   kaszinoban kell megforgatni?

Persze hogy ott.
Arra viszont figyelni kell hogy eloszor a sajat penzbol, a foszamlarol hasznalja a penzt a forgatas, tehat ha nem szereted a rizikot, vagy kerd ki a penzed, vagy regisztralj kesobbi pokerversenyekre, majd forgatas utan nyomj egy "unregister"t. Igy a bonuszt forgatja, nem a te penzed.

Unibet TV: A tenisz és foci hete - ÉLŐ közvetítések

Már teljes gőzzel zajlik az "ötödik Grand Slam" Indian Wellsben, és a hétvégén az angol labdarúgókupa negyeddöntőivel bővül a kínálat. Fogadj, és kövesd élőben az Unibet TV-n.



Persze hogy ott.
Arra viszont figyelni kell hogy eloszor a sajat penzbol, a foszamlarol hasznalja a penzt a forgatas, tehat ha nem szereted a rizikot, vagy kerd ki a penzed, vagy regisztralj kesobbi pokerversenyekre, majd forgatas utan nyomj egy "unregister"t. Igy a bonuszt forgatja, nem a te penzed.


és ha sikerűl hol tdom átrakni?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum március 12, 2018, 11:25:29
Persze hogy ott.
Arra viszont figyelni kell hogy eloszor a sajat penzbol, a foszamlarol hasznalja a penzt a forgatas, tehat ha nem szereted a rizikot, vagy kerd ki a penzed, vagy regisztralj kesobbi pokerversenyekre, majd forgatas utan nyomj egy "unregister"t. Igy a bonuszt forgatja, nem a te penzed.


és ha sikerűl hol tdom átrakni?
Nem kell atrakd.Ha sikerul tudsz majd fogadni is vele

Nem kell atrakd.Ha sikerul tudsz majd fogadni is vele



2 eurot meddig kell medforgatni?

Sziasztok!
Skrillőr belehet fizetni unibetre? Ma szerettem volna de nem találtam a lehetőségek között.

Nem. Legalabb 1eve nem.

Sziasztok!
Unibeten mennyi a maximális tét amit egy single meccsre fel lehet tenni?

Idézetet írta: Pippen33 Dátum március 19, 2018, 08:27:27
Sziasztok!
Unibeten mennyi a maximális tét amit egy single meccsre fel lehet tenni?
Változó.
Írd be a fogadószelvényre hogy 10000000 Ft (vagy €), nyomj egy fogadás gombot és akkor kiírja a max tétet.
Van, hogy a max fölött is elfogadják, de azt egyedileg bírálják el.

Köszi!

Az igaz, hogy az unibet 1-2 nagyobb tétes fogadás után már le is korlátoz?