William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy alternatív linket tudtok adni? Köszönöm előre is!

Megbüntették a W.H-t.
bbc.com/news/business-43124258

Az irodánál a számlám valami miatt zárolva lett. A sports.Williamhill.com/bet/hu oldalról a chat csak várakoztat.
A tegnapi nap elküldött e-mail-re jött egy azonnali automatikus válasz , miszerint a munkatárs hamarosan felveszi a kapcsolatot, de azóta semmi.
Kérem ha valakinek van a témában tapasztalata segitsen.
Köszönöm.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 08, 2018, 18:57:44
Lattam wh-n egy egesz jo promot (https://promotions.williamhill.com/offer/free-bet-week), kivalasztott angol meccsekre kell tenni 1.5 -os szorzon freebetert. Sajnos csak angol ugyfeleknek jar, de miutan a coral utan a wh nezi be a legtobbszor az ilyet, egy probat megert volna, par olyan fogadas utan amit talan amugy is megtennek, leeshetne egy pofas freebet. Nem osztonzok senkit, de lehet hogy tenyleg meger egy probat, nyilvan reklamalni nem erdemes.

Nalam sajnos sztorno. Facebookos promon nyertem egy 5 euros freebetet, egy ATP Sydney, WTA Hobart 1.73+1.4 szorzos kombira kemeny 1.65 eurot enged feltenni a freebettel, az 1.73 singleben 3.2 eurot engedne. Egy 5 euros freebettel!  ;D Eddig is volt egy kb 10 euros korlatom (max felteheto es max nyerheto), de ez igy elegge legalja  ;D

a Coral-t említetted,érdemes oda magyar IPröl beregelni freebetért? vagy kiszurják és nemadja meg? köszi

#1864 február 25, 2018, 07:51:00, slices
Idézet--a Coral-t említetted,érdemes oda magyar IPröl beregelni freebetért? vagy kiszurják és nemadja meg? köszi --


Magyarokat kiszórták, nem engednek regisztrálni.

Vajon a sport oldalon lévő free bet promó a mai angol rangadóra érvényes magyarokra? Nem találtam a részvételi feltételekben tiltásra utaló részt..

Idézetet írta: Schleck Dátum március 01, 2018, 19:29:08
Vajon a sport oldalon lévő free bet promó a mai angol rangadóra érvényes magyarokra? Nem találtam a részvételi feltételekben tiltásra utaló részt..

ez jár mindenkinek sztem,semmit nem ír korlátozásról,úgyhogy ha mégse adja meg simán lehet reklamálni

Idézetet írta: ereghard Dátum március 01, 2018, 19:39:13
ez jár mindenkinek sztem,semmit nem ír korlátozásról,úgyhogy ha mégse adja meg simán lehet reklamálni

kaptál valamit? Nagy nehezen megtaláltam a free bet részt a számlán, de nincs ott semmi..

Idézetet írta: Schleck Dátum március 02, 2018, 16:41:56
kaptál valamit? Nagy nehezen megtaláltam a free bet részt a számlán, de nincs ott semmi..

én se kaptam,úgyhogy írok is chaten nekik

a chates se oldotta meg,hanem továbbította,de már jött az email hogy jóváírták és ott is van valóban

Idézetet írta: ereghard Dátum március 02, 2018, 18:53:48
a chates se oldotta meg,hanem továbbította,de már jött az email hogy jóváírták és ott is van valóban

Nekem Józsi megoldotta chaten keresztül, igaz, 40 percig kellett várakozni a fejes válaszára.
Reklamálás nélkül eszükbe nem jutottam volna.. Gondolom hozzászoktak, hogy csak angolokra szokták kiírni a fogadási promókat..

Our pot of gold főoldalon pörgetős :)

Sziasztok!

A William Hillről mik a tapasztalatok? nNgy tétes fogadások esetén hamar korlátoznak?

Igen, a pinn, betfair exchange vagy az azsiai bukik fele kellene haladj. De erdekes ,h te ennek az ellenkezojenel kopogtatsz.  :cya:

Két számlánál lehet ugyan azt a skrill számlát használni? az első számlámnál a pokert letiltották a sportfogadás megy, poker miatt csináltam másik számlát azon megy a poker is, volt már rajta néhány be/kifizetés, de ingyen pörgetésnél valamiért mindig az első számlámnál jönnek a nagyobb a pénzek, ami be van azonosítva de még nem volt  rajta befizetés.