Csapat adatok, végeredmények (gyors help)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv minden olvasónak,
Azért nyitottam ezt a témát(amint megkaptam válaszom, törölni is lehet), mert sehol nem találom a régi oldalt ami sokat segített nekem a fogadásokhoz való felkészülésben. Esetleg ha nem pont azt, de tudnátok valami jót ajánlani?
Olyat keresek ahol vissza tudom nézni egy adott csapat utolsó 5-15 meccsén elért eredményét.
Amit én használtam az valami .... portal volt ha jól emlékszem, de ez sem biztos. (rég használtam már)

Nagyon sokat segítenétek benne, ha 1-2 linket küldenétek amit ismertek
Válaszokat várom! És előre is thx

Üdv.



Köszi az eddigi válaszokat, sajna Nem angolt tanultam, így kicsit nehezebb értelmezni ezeket, főleg hogy még idegen, de ha nem találok jobbat, majd megszokom.
Várom még a többi válaszadót!
Üdv.

Sfstats szerintem van annyira jó, ha nem jobb, mint a soccerway.


Tiedes.
Az oldalak javán van nyelvválasztási opció.  ;)


Várda64 linkjét (nekem) nem nyitja meg.

Köszönöm a válaszokat, kár hogy a régit nem találom, de ha mégis, feltétlenül felrakom ide.

Idézetet írta: Tiedes Dátum július 15, 2011, 13:13:39
Várda64 linkjét (nekem) nem nyitja meg.

Miután rákattintottál, menj a címsor végére, és üss egy entert!


Idézetet írta: Tiedes Dátum július 14, 2011, 21:44:45
Üdv minden olvasónak,
Azért nyitottam ezt a témát(amint megkaptam válaszom, törölni is lehet), mert sehol nem találom a régi oldalt ami sokat segített nekem a fogadásokhoz való felkészülésben. Esetleg ha nem pont azt, de tudnátok valami jót ajánlani?
Olyat keresek ahol vissza tudom nézni egy adott csapat utolsó 5-15 meccsén elért eredményét.
Amit én használtam az valami .... portal volt ha jól emlékszem, de ez sem biztos. (rég használtam már)

Nagyon sokat segítenétek benne, ha 1-2 linket küldenétek amit ismertek
Válaszokat várom! És előre is thx

Üdv.
Szerintem erre gondoltál:
http://www.fogadoportal.hu/

Valóban nagyon hasznos oldal és eléggé részletes is, mindig használom ;)


Idézetet írta: mario1012 Dátum július 16, 2011, 14:04:40
Szerintem erre gondoltál:
http://www.fogadoportal.hu/

Valóban nagyon hasznos oldal és eléggé részletes is, mindig használom ;)

Huhh.... ZSÍÍÍR !!! Igen erre gondoltam :D Sehol nem találtam, mert nem jutott eszembe a pontos neve :D
Nagyon köszi :D
És THX másnak is :)
Zárható a téma ha gondoljátok