NBA 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


DeRozan abban az esetben nyerhet, ha a Bulls megnyeri a főcsoportot (és lehet a ligára is szükség van), illetve továbbra is ezt hozza, amiket eddig (szerintem ez képtelenség). Igazuk van Bazskáéknak, sorsolással nem foglalkoztam, pedig az is fontos tényező lesz.

A másik, amit kihagytam: mennyi találkozón vesznek részt a játékosok? Nem igazán emlékszem olyanra az elmúlt 30 évből, amikor egy játékos 10-12-nél több meccsről hiányozzon az alapszakaszból és MVP-t kapjon. Még a 70-72 meccs és csücskös, de az, hogy mondjuk 82 meccses alapszakasz esetén 65-68 meccsel valaki nyerjen, esélytelen. Ennek fényében még megnéztem az esélyeseket, hány meccset hagytak ki:
- Steph Curry 2 találkozó
- Kevin Durant 5 találkozó
- Giannis Antetokoumpo 8 találkozó
- Nikola Jokic 5 találkozó
- Chris Paul 0 találkozó
- DeMar DeRozan 3 találkozó

A Durant - Antetokounmpo - Jokic hármas "veszélyben", elsősorban a görög, neki maximum még 2-4 találkozója lehet, amiket kihagyhat, míg a KD-nek és Jokicnak 5-7. És még a szezon feléhez sem értünk.

Egy kis Shaqtin` a Fool ::)


Westbrook szinte már állandó szereplő.  ;D

Közel 1000 nap kihagyás után, súlyos sérülések ide, súlyos sérülések oda, gondolta zsákol egyet az első meccsén:

Hétfő este válaszd az NBA-t

Körkapcsolás és hat NBA-mérkőzés a magyar csatornán! Olvasd tovább


Az öreg Nate meghúzta a váratlant  ;D

Őszintén ilyent még nem láttam, bár néztem életemben egy pár kosárlabda meccset, valószínű nem elegendőt.  ;D

Csak a lassitasnal lattam. Oriasi. ;D  ;D  ;D

Vendég sikerekben lehet az érték?

Két magyar idő szerint szombat hajnali mérkőzést vizsgálunk az NBA-ből.  Olvasd tovább


Január 4-én behúztam Giannis MVP-re, akkor az unibet 10.00-es szorzót adott rá. Most a bet365 3.75-ért adja, Curry náluk még favorit 2.80-nal, de Jokic maci és Embiid is jön felfelé. Durant ugye a sérülése okán kb kiszállt.
Az unibeten most 3.50-3.50 Curry és Giannis szorzója, Embiid és Jokic 6.00-6.00.
Jokic 6.00-oddsa is esni fog szerintem majd, érdekesség CP3 81.00-es szorzója, pedig azé, hát nem gyengét megy a Suns-szal. Szerintem ő most azon a 81.00-es szorzón 1-2 kb banán árát megéri, igazából ha elmegy, hát elmegy, de szerintem abban van némi érték most, ahogy volt Giannis 10.00-es szorzójában 20 napja. Remélem, Curry vergődése még folytatódik, és akkor túl rosszul már nem fogok kijönni belőle, bár összesen 10.000 Ft körüli összeget tudtam leerőszakolni az unibet torkán, azt is két számlán... Mondjuk sokkal többet nem is tettem volna Giannis-ra, de még rengeteg van hátra, nagyjából féltávnál tartunk, mert ez már megint 'normális' alapszakasz 82 meccsel.

Arra mindeképp jó ez a long term, hogy kövessem úgy-ahogy a történéseket, mert bevallom, azért ez a sok pihentetés, sérülés, covid nekem kicsit komolytalanná tette a ligát.


Nyugati rangadóval nyitjuk a hétvégét

A Memphis érvényesíteni akarja a papírformát a Utah ellen.  Olvasd tovább


Mégsem lesz olyan sima szezonja Hardenéknek?

Bajba kerülhet a szupercsapat, ha nem történik komoly változás.  Olvasd tovább



Itt most már a lét a tét!

Komoly bajban a James Harden, Kevin Durant és Kyrie Irving fémjelezte szupercsapat.  Olvasd tovább