bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


5 különböző fogadás. Nem tudtam, hogy ilyen is van, hogy hibázik a rendszer. Az egyik nem jött be, egy 8 ezres fogadás, a többivel nyertem. Az a nyertes, ami szintén 8000-es volt, és nyertem vele 68 ezret, a fogadástörténetben benne van, a sport nyereség/veszteségben nem stimmel, +110 körül kéne lennie, és csak 40 van. Hogy mennyivel fogadtam, az rendben van, bár ott is 34 vagy 35 ezer helyett. Korábbi fogadásom szerintem nem volt aznapra, pláne ilyen nagy.

Idézetet írta: zsolti Dátum május 09, 2019, 22:41:54
Nem ír semmilyen státuszt a kifizetésnél. Írtam már nekik, de persze csak azt kaptam, hogy várjam meg a 10 munkanapot. Korábban mikor szintén a számlámra kértem ki, akkor a bank visszaküldte a bet365nek, szóval valószínűleg a banknál van valami, de skrillen keresztül meg simán megkapom. Csak gondoltam megkérdezem itt, hátha tud valaki valamit.

Letelt a 10 munkanap, írtam megint, a bankhoz küldtek. Nem tudom mennyire legális/nem legális most külföldi irodánál fogadni, lehetséges hogy ez lehet az oka, hogy nem kapom simán meg a pénzem? Ma bemegyek a bankba érdeklődni, csak azért kérdezem, hogy tudjam mire számítsak.  :D

Bankfuggo szerintem a dolog :D Nalam legalis, pedig en csak egy sima kis takareknal vagyok :D A bankod valoszinu nem preferálja a szerencsejatekot. De miert oda akarsz kifizetni mikor elsore se ment, meg még mellette skrilled is van? Fizesd ki nekem, megadom a szamlaszamom, majd en atutalom aztan neked a penzt ;) :D

Idézetet írta: zsolti Dátum május 14, 2019, 11:21:15
Letelt a 10 munkanap, írtam megint, a bankhoz küldtek. Nem tudom mennyire legális/nem legális most külföldi irodánál fogadni, lehetséges hogy ez lehet az oka, hogy nem kapom simán meg a pénzem? Ma bemegyek a bankba érdeklődni, csak azért kérdezem, hogy tudjam mire számítsak.  :D

Az is megtörténhet, hogy a bank ül a pénzeden, s játszik vele. Semmi sem kizárt.

Ok, hogy van egy listájuk, hogy ettől meg ettől nem fogadunk pénzt, viszont az irodák nem direkt szoktak utalni, hanem közvetítőkön keresztül.

Idézetet írta: Csenii Dátum május 14, 2019, 13:03:14
Bankfuggo szerintem a dolog :D Nalam legalis, pedig en csak egy sima kis takareknal vagyok :D A bankod valoszinu nem preferálja a szerencsejatekot. De miert oda akarsz kifizetni mikor elsore se ment, meg még mellette skrilled is van? Fizesd ki nekem, megadom a szamlaszamom, majd en atutalom aztan neked a penzt ;) :D

A skrillem össze van kapcsolva google hitelesítővel, és pont új telóm volt, amivel még nem hangoltam össze, így nem tudtam gyorsan befizetni. Élő teniszt kellett gyorsan megfogadnom, ahol minden másodperc számít. :D Így közvetlenül bankkártyáról fizettem be. Kifizetésnél meg ugye alapból olyan módon engedi, ahogy az utolsó befizetés történt. Azthittem legutóbb csak egyszeri hiba volt, de gondoltam legfeljebb visszaküldik megint és akkor írok, hogy inkabb skrillre kérem. :D

IdézetOk, hogy van egy listájuk, hogy ettől meg ettől nem fogadunk pénzt, viszont az irodák nem direkt szoktak utalni, hanem közvetítőkön keresztül.

Tehát nem mondhatom, hogy a bettől várom a pénzt, mert tiltólistán vannak? :D Mindegy, azt hiszem ezután bankot váltok. :D

Idézetet írta: zsolti Dátum május 14, 2019, 14:17:50
Tehát nem mondhatom, hogy a bettől várom a pénzt, mert tiltólistán vannak? :D Mindegy, azt hiszem ezután bankot váltok. :D

Nem kell magyarázkodnod. Bemész a bankba, s megmondod, hogy külföldről vársz a számládra egy összeget. Ennyi.

Őket ne érdekelje, hogy kitől.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 14, 2019, 13:48:56
Az is megtörténhet, hogy a bank ül a pénzeden, s játszik vele. Semmi sem kizárt.

Ok, hogy van egy listájuk, hogy ettől meg ettől nem fogadunk pénzt, viszont az irodák nem direkt szoktak utalni, hanem közvetítőkön keresztül.

Nemrégen cikkeztek az újságok egy bankigazgatóról aki lenyúlta a bankja pénzét, mert komoly szerencsejátékos volt az ürge. Lehet hogy ennél a banknál kapott új állást, aztán most ő játszik vele. :D

Idézetet írta: Csenii Dátum május 14, 2019, 16:37:12
Nemrégen cikkeztek az újságok egy bankigazgatóról aki lenyúlta a bankja pénzét, mert komoly szerencsejátékos volt az ürge. Lehet hogy ennél a banknál kapott új állást, aztán most ő játszik vele. :D

Látod, ezért kellene betiltani a Tippmixet. Fogta a pénzt, átment a lottózóba, s rakta a tutit a Realra.  ;D

Idézetet írta: Csenii Dátum május 14, 2019, 16:37:12
Nemrégen cikkeztek az újságok egy bankigazgatóról aki lenyúlta a bankja pénzét, mert komoly szerencsejátékos volt az ürge. Lehet hogy ennél a banknál kapott új állást, aztán most ő játszik vele. :D

Akkor már lehet az én pénzemet is eljátszotta. :D De legalább kérhetett volna tippet is hozzá. :D

 :D ;D

Amúgy ez tökre nem vicces, pláne ha sok pénzről van szó. Menj be a bankba oszt verj szét mindent, ha nem adják ki a zsét.  :bash:

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogy MKB-s Mastercardrol mukodik-e a be- ès kifizetès?
Amennyiben nem, milyen egyéb lehetoségek vannak? :-\

Koszonom a segitsèget elore is


Idézetet írta: siciliano Dátum május 30, 2019, 13:25:37
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogy MKB-s Mastercardrol mukodik-e a be- ès kifizetès?
Amennyiben nem, milyen egyéb lehetoségek vannak? :-\

Koszonom a segitsèget elore is

Próbáltál befizetni vele, vagy csak most igényelnéd?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 30, 2019, 13:27:09
Próbáltál befizetni vele, vagy csak most igényelnéd?

màr igènyeltem, egyenlore mèg folyamatban van, de a pàr èvvel ezelotti cikkeket olvasva nem tul meggyozo a helyzet.. :(

Idézetet írta: siciliano Dátum május 30, 2019, 13:29:32
màr igènyeltem, egyenlore mèg folyamatban van, de a pàr èvvel ezelotti cikkeket olvasva nem tul meggyozo a helyzet.. :(

Aki mostanság befizetett a bet365 irodához az akár megerősítheti, vagy cáfolhatja, hogy be lehet fizetni Mastercarddal. A Visa kártyával viszont nem kellene gond legyen.

Bár az alábbi aktuális kép szerint nem kellene gond legyen:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 30, 2019, 13:35:41
Aki mostanság befizetett a bet365 irodához az akár megerősítheti, vagy cáfolhatja, hogy be lehet fizetni Mastercarddal. A Visa kártyával viszont nem kellene gond legyen.

Bár az alábbi aktuális kép szerint nem kellene gond legyen:

Remek, koszonom szepen! :)