Póker Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 22, 2009, 13:03:22
Szerintetek ez normalis? van 50 dollar bonuszod jatszasz vele marad csak 22 dollar, utana befizetsz 50 dollart A SAJAT PENZEDBOL es akkor ahellyett, h 22 bonusz es 50 rendes lenne megint 50 a bonusz es 22 csak a tied (es 50 a min kifizetes)?
Biztos, hogy nem az. Ilyen trükkel még nem is találkoztam. Ne hagyd semmiképp szó nélkül. Melyik szolgáltató vitte ezt véghez?

Idézetet írta: szumos Dátum május 22, 2009, 13:08:43
Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 22, 2009, 13:03:22
Szerintetek ez normalis? van 50 dollar bonuszod jatszasz vele marad csak 22 dollar, utana befizetsz 50 dollart A SAJAT PENZEDBOL es akkor ahellyett, h 22 bonusz es 50 rendes lenne megint 50 a bonusz es 22 csak a tied (es 50 a min kifizetes)?
Biztos, hogy nem az. Ilyen trükkel még nem is találkoztam. Ne hagyd semmiképp szó nélkül. Melyik szolgáltató vitte ezt véghez?

full tilt.

és nem engednek az álláspontjukból....nincs mit csinálni, na mind1...

Nagyon érdekes hozzáállás  a  full tilt részéről, még én sem hallottam ilyenről sehol.


Ez nagyon durva  :o

Ilyet nem minden nap lát az ember  :great:

ilyen csak a mesébe van :D



Fogadott erre valaki ? Nem rossz az a 10-es odds, például az online világranglista top20-ból kiindulva.



Egy vicces kép Bélabáról! ;D ;D ;D

Egy újabb pokershow - 2 millió 2 hónap alatt


Az új "2 Months, 2 Million" című póker valóság showban, 4 fiatal online profi 2 hónap alatt próbál közösen 2 millió dollárt összehozni. A hétvégén adták le a sorozat első részét. 
Dani Stern, Emil Patel, Brian Roberts és Jay Rosenkrantz természetesen egy vegasi luxus villában lettek elszállásolva. Külső és belső úszómedence, egy high-tech szoba felszerelve 4 high-tech géppel már úgymond alap. A rendezők igazán vicces találmánya a Tilt szoba, ahol a 4 fiatal profi kedvére zúzhat, törhet egy egy szerencsétlenebb session után. Egy igazi onlinepóker paradicsomról van szó.


Az első héten Rosenkrantz használhatta a legtöbbet a Tilt szobát, 116.000 dollár mínuszról állt fel, végül egy hét után +4.600-val zárt. A legrosszabban Stern végzett -19.500$ a mérlege. Büntetésül, egy étterem látogatás során balettszoknyát kellett viselnie. A hét legnagyobb nyerője Patel volt, aki 42.000 dollárral nyert.

A kitüzött cél nagyon messze van még. Talán Tom "durrrr" Dwan és Phil "OMGClayAiken" Galfond adott egy pár tippet a közös vacsora során. Örült fogadásokban Dwan-nak végülis van tapasztalata. :-)


Forrás:Pokerakadémia.com





Mimi Rogers egy szexikon volt a 80-as évek végén 90-es évek elején, nekem még mindig bejön, bár van vagy 50 éves. Nézz rá a gugliban, majd megtudod. Játszott mindenféle érdekes filmben, Tom Berenger-el valami testőrös  softszexes thrillerben, meg abban a hülyeségben, ami az űr Robinson-család volt (Lost in space), és Gary Oldman vol a gonosz. Sőt, ha minden igaz, ő volt Tom Cruise első felesége.

puszi Tibcsó

"Rogers is one of the "famous faces" due to being a regular player on the online poker website Hollywood Poker which is run in conjunction with Ongame Network. In July 2006, she finished in the money (33rd place) at the $1000 Ladies' No-Limit Hold 'em World Series of Poker event, winning $5,132.
She is now one of the celebrities playing on Hollywood Poker participating in promotional events."

Sport1-en is volt egyszer közvetítésben, ja és jól mondja szigo ő volt a Krúzó első felesége.

Most épp Bwinen tapasztaltam meg az internetes póker "szépségeit":

Kezemben 44, flop 234, allin, kedves barátomnak a kezében AQ, és mi jön a riverre?! Természetesen ötös!  :fakk2: :fakk: :fakk2: :fakk:

Undorító csalás!

Több szerencsét nektek!