bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


nekem nem tölti be rendesen az oldalt. csak a zöld fejlécet tölti be szöveggel együtt, a szürke hátterű részeknél (sportágak oldalt, élő meccsek középen) viszont nincs semmi. bejelentkezni nem enged, hibás kód/felhasználó nevet ír, ami nem felel meg a valóságnak.

van aki hasonló cipőben jár? átmeneti probléma ez vagy megint költözködés lesz?

Idézetet írta: hilles Dátum március 07, 2019, 23:37:44
nekem nem tölti be rendesen az oldalt. csak a zöld fejlécet tölti be szöveggel együtt, a szürke hátterű részeknél (sportágak oldalt, élő meccsek középen) viszont nincs semmi. bejelentkezni nem enged, hibás kód/felhasználó nevet ír, ami nem felel meg a valóságnak.

van aki hasonló cipőben jár? átmeneti probléma ez vagy megint költözködés lesz?

Töröld az előzményeket és a sütiket. Esetleg próbáld meg másik böngészőből is.
Ezek inkább böngésző problémára utalnak.

Idézetet írta: Tomka Dátum március 08, 2019, 07:56:24
Töröld az előzményeket és a sütiket. Esetleg próbáld meg másik böngészőből is.
Ezek inkább böngésző problémára utalnak.

köszi! más probléma volt, de megoldódott és újra elérhető az oldal!

Nektek küldtek ki a Bayern - Pool meccsre FB-t? Nekem igen, de az eddigi 50 euró helyett csak 10 jött :crazy:

Idézetet írta: petercrouch Dátum március 11, 2019, 17:43:01
Nektek küldtek ki a Bayern - Pool meccsre FB-t? Nekem igen, de az eddigi 50 euró helyett csak 10 jött :crazy:
Hali!
Igen küldtek, 10€
korábban is ennyit kaptam.

Ugy tunik csak elfelejtettek a mult heten, szerencsere  ;D En ugyanannyi ertekben kaptam mint eddig (15e Ft), de lehet hogy azert mert iden mar ketszer elfelejtettem kihasznalni, egyszer meg joval kevesebbel aktivaltam, mert keves volt a szamlamon.

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy miért nem tudom full screenre tenni az élő közvetítést mobilon? Régebben volt egy kis ikon, amire rákattintottam és kinagyította. Androidos telefonom van. A barátomnak Iphone-ja van, ott működik. Hogyan lehet megoldani? Mi lehet a gond?

Előre is köszi a segítséget.

Sziasztok!
Olyan problémám lenne,hogy nem tudok feltölteni Bet-re az új Magnetes bankkártyámmal pénzt. Ügyfélszolgálat nem tudott segiteni,szoval lehetseges,hogy maga a bank nem enged "fishy" oldalakra,mint a bet365 pénzt feltölteni? Eddig nem volt gond semmi kiés befizetéssel (illetve tippmixproval sem.)
+1 kérdés: Emiatt a probléma miatt most jódarabig tippmixpron fogadtam több-kevesebb sikerrel (főként liveban kisebb tétekkel,overekre),de szerintem nagyon hiányzik az,hogy ki lehessen venni a pénzt élőben. Nektek mi a véleményetek? Kis tétes élőzős fogadásra melyik oldalt ajánlanátok? (perpill egyiken sincs most pénz,szóval itt a lehetőség dönteni :D)
Köszi!

Idézetet írta: Leenath Dátum március 31, 2019, 01:05:10
Sziasztok!
Olyan problémám lenne,hogy nem tudok feltölteni Bet-re az új Magnetes bankkártyámmal pénzt. Ügyfélszolgálat nem tudott segiteni,szoval lehetseges,hogy maga a bank nem enged "fishy" oldalakra,mint a bet365 pénzt feltölteni? Eddig nem volt gond semmi kiés befizetéssel (illetve tippmixproval sem.)
+1 kérdés: Emiatt a probléma miatt most jódarabig tippmixpron fogadtam több-kevesebb sikerrel (főként liveban kisebb tétekkel,overekre),de szerintem nagyon hiányzik az,hogy ki lehessen venni a pénzt élőben. Nektek mi a véleményetek? Kis tétes élőzős fogadásra melyik oldalt ajánlanátok? (perpill egyiken sincs most pénz,szóval itt a lehetőség dönteni :D)
Köszi!

Erről beszélünk?
https://www.magnetbank.hu/

Ez teljesen újdonság számomra. Ha exkluzív magyar bankról van szó, akkor egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy megkapták az utasítást, hogy hova nem lehet utalni.

Milyen kártya? Visa? Mastercard?

Szia. Igen erről :) és Mastercard :) minden netes fizetés megy vele,kivéve a bet365 (bár tegnap a Skrillt sem akarta,mert gondoltam megkerülöm azzal a betet)

Akár 15.000 HUF ingyen élő fogadás a Man Utd v Barcelona mérkőzésre! 

Idézetet írta: csatarid Dátum április 09, 2019, 10:59:47
Akár 15.000 HUF ingyen élő fogadás a Man Utd v Barcelona mérkőzésre! 

akár 3000 HUF.

Idézetet írta: csatarid Dátum április 09, 2019, 10:59:47
Akár 15.000 HUF ingyen élő fogadás a Man Utd v Barcelona mérkőzésre!

Nem sikerült feltöltenem időbe, ha valaki igényelné írhat.

Idézetet írta: csatarid Dátum április 10, 2019, 14:04:04
Nem sikerült feltöltenem időbe, ha valaki igényelné írhat.

Megkaptam a pü-t, de nem tudom, hogyan lehetne ezt megoldani, mert valamelyikünknek kölcsönöznie kellene a másiknak, viszont ilyen esetben meleg a pite.
Megkérem a felhasználókat, hogy magyar lakcímmel rendelkező más fogadó kapott-e hasonlóan 15 rugós ajánlatot.

Idézetet írta: Quinn Dátum április 10, 2019, 16:04:52
Megkaptam a pü-t, de nem tudom, hogyan lehetne ezt megoldani, mert valamelyikünknek kölcsönöznie kellene a másiknak, viszont ilyen esetben meleg a pite.
Megkérem a felhasználókat, hogy magyar lakcímmel rendelkező más fogadó kapott-e hasonlóan 15 rugós ajánlatot.

Igazad van, fordítva biztos nem kölcsönöznék egy under100 hozzászólással rendelkezőnek.