Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: miss_szeri Dátum július 28, 2022, 12:25:29Köszi. Igazából regisztrálni sem szerettem volna, amíg nem todom, milyen befizetési módok vannak. Ezért beregisztráltam, de csak akkor mutat bármit, ha azonosítom a számlám. Fura, hogy regisztráció, meg azonosítás nélkül  nem tudni, milyen befizetési módok vannak. Én pl. Skrillt, vagy MyPaysafet szeretnék használni, de gőzöm sincs, hogy van-e náluk.

Nekem pl csak bankkártya, rapid transfer, meg muchbetter van, pedig régebben volt skrill. Most rákérdeztem a cseten, azt válaszolták, hogy:
"Nader: Sajnos a befizetesi lehetosegeket nem tudjuk kontrollalni, ezt idorol idore valtoztathatja az oldal sajat dontesere. Remelhetoleg a kozeljovoben ujra hozzaadjak."  ;D

A sugoban azt irjak a paysafecard 21 közepétől nem elérhető.

Idézetet írta: Carpeks Dátum július 28, 2022, 13:23:37Nekem pl csak bankkártya, rapid transfer, meg muchbetter van, pedig régebben volt skrill. Most rákérdeztem a cseten, azt válaszolták, hogy:
"Nader: Sajnos a befizetesi lehetosegeket nem tudjuk kontrollalni, ezt idorol idore valtoztathatja az oldal sajat dontesere. Remelhetoleg a kozeljovoben ujra hozzaadjak."  ;D

Köszi mindenkinek. Érdekes, hogy van akinek van, van akinek nincs.

Idézetet írta: miss_szeri Dátum július 29, 2022, 12:46:05Köszi mindenkinek. Érdekes, hogy van akinek van, van akinek nincs.

Meg lehet érteni ezt a döntést is, csupán kell látni, hogy mi folyik a háttérben. Nem hiába volt kivonva a Skrill pl.

Idézetet írta: Admin Dátum július 29, 2022, 15:01:23Meg lehet érteni ezt a döntést is, csupán kell látni, hogy mi folyik a háttérben. Nem hiába volt kivonva a Skrill pl.

Nem nagyon értem meg, főleg úgy hogy a bankkártyás befizetésnek 3%-os díja van.
Tegnapi 25%-os bónuszhoz 80ezret kellene befizetni a 20ezres bónuszhoz.
Ez 2,400 Ft-ba kerül. A bónusz 12%-a el is ment... :(

A 3% se mindnekinek van. Nekem nincs.


Az is milyen diszkrimináció már. :(

Idézetet írta: Admin Dátum július 29, 2022, 15:01:23Meg lehet érteni ezt a döntést is, csupán kell látni, hogy mi folyik a háttérben. Nem hiába volt kivonva a Skrill pl.

Köszi.
Bár továbbra sem értem és nem tudom, mi folyik a háttérben. De biztos majd én is jobban belelátok a dolgokba később. :)

Idézetet írta: miss_szeri Dátum július 30, 2022, 15:16:10Köszi.
Bár továbbra sem értem és nem tudom, mi folyik a háttérben. De biztos majd én is jobban belelátok a dolgokba később. :)


Szamlak es ewalletek vasarlasa.

Par eve amikor kb korlatlanul lehetett nagyon konnyen skrill szamlat csinálni es verifikalni(sima id kep es egy photoshopolhato lakcim igazolo szamla) nagyon megnott a szamlak kereskedelme. Foleg a bet365 szenvedett vele. A legtobb fogado oldalon a kyc tovabbra is konnyu, nem nagyon kernek szelfit, eleg egy sima kep es egy szamla. Ha felmesz instagramra pl es rakeresel a jogsi szora, millio talalat van ahol sok ostoba megosztja ahogy jogsit kapott. Egy ilyen jogsi sok helyen elég egy szamla verifikaciohoz, jogsinal nem mindig kernek hatso oldalrol kepet mert minden adat ami kell, dob,expiry date, signature az elso oldalon van.

Roviden az ewallet eleg kockazatos abbol a szempontból hogy konnyen visszaelhetnek vele.

Tegyuk fel elkerem a haverom szamlajat es skrilljet, hasznalom, a penzt leutalom a skrillre onnan meg a sajatomra es kesz. Ki van jatszva a rendszer.

Ezert az unibeten full egyedi dontes kinek van es kinek nincs. Persze akinek nincs az nem azt jelenti hogy ok csalnak, csupan nincs bekapcsolva anlehetoseg.

A forma1-es promo után megkaptátok a 2.000es freebetet?
Sehol semmi... :(

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 31, 2022, 13:08:31A forma1-es promo után megkaptátok a 2.000es freebetet?
Sehol semmi... :(
Nyugi csak a szokásos musor zajlik éppen...

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 30, 2022, 15:42:47Szamlak es ewalletek vasarlasa.

Par eve amikor kb korlatlanul lehetett nagyon konnyen skrill szamlat csinálni es verifikalni(sima id kep es egy photoshopolhato lakcim igazolo szamla) nagyon megnott a szamlak kereskedelme. Foleg a bet365 szenvedett vele. A legtobb fogado oldalon a kyc tovabbra is konnyu, nem nagyon kernek szelfit, eleg egy sima kep es egy szamla. Ha felmesz instagramra pl es rakeresel a jogsi szora, millio talalat van ahol sok ostoba megosztja ahogy jogsit kapott. Egy ilyen jogsi sok helyen elég egy szamla verifikaciohoz, jogsinal nem mindig kernek hatso oldalrol kepet mert minden adat ami kell, dob,expiry date, signature az elso oldalon van.

Roviden az ewallet eleg kockazatos abbol a szempontból hogy konnyen visszaelhetnek vele.

Tegyuk fel elkerem a haverom szamlajat es skrilljet, hasznalom, a penzt leutalom a skrillre onnan meg a sajatomra es kesz. Ki van jatszva a rendszer.

Ezert az unibeten full egyedi dontes kinek van es kinek nincs. Persze akinek nincs az nem azt jelenti hogy ok csalnak, csupan nincs bekapcsolva anlehetoseg.

Ott a lényeg.

Unibetes Fradi promo helyett válaszolok már erre.
Régen így volt, ahogy MessiÁs leírta, de most kb semmit nem lehet csinálni egy neteller/skrill számlával, amíg a webcamos azonosítást el nem végzed. Ennél mi kell több? - nagylabort, vagy dns vizsgálatot ne csináltassunk nekik, hogy valami alternatív módon is be/ki lehessen fizetni 2022-ben?

Ja, meg az alapvető kiindulópont, hogy ha nem korlátoznák a téteket, akkor nem kéne küzdeni a multiaccounting ellen...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 09, 2022, 21:43:05Unibetes Fradi promo helyett válaszolok már erre.
Régen így volt, ahogy MessiÁs leírta, de most kb semmit nem lehet csinálni egy neteller/skrill számlával, amíg a webcamos azonosítást el nem végzed. Ennél mi kell több? - nagylabort, vagy dns vizsgálatot ne csináltassunk nekik, hogy valami alternatív módon is be/ki lehessen fizetni 2022-ben?

Ja, meg az alapvető kiindulópont, hogy ha nem korlátoznák a téteket, akkor nem kéne küzdeni a multiaccounting ellen...

Teljesen igazad van.