SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum április 23, 2019, 17:58:34
Mar a szemem kiallt a keresestol, de letoltve a Pokerstars.eu klienst sehol nincs Home Games ???


Huh, majdnem lemaradtam itt a nagy utazgatásaimban, de érkezem én is!  :ok: :beerchug:


Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 23, 2019, 16:09:50
Aktuális tesztverseny adatai:
Holdem No Limit
Kezdőzseton: 2000
Kezdő szint: 15/30
Lebonyolítás: gyors
9 játékos/asztal
A nyertes visz mindent
Vakemelés: 5 percenként
Szerintem a kovetkezon lehetne 5000 a kezdozseton es hatpercesek a vakok...
Mas eszrevetelem nincs, sikerult behuznom a tesztversenyt - mondjuk jobb lett volna ha nem csak harman vagyunk :D

ez van ha kimarad egy hét, lemaradok a buliról  :bash:

5 és 10 perc vakemelkedés közt nincs semmi. A game speed-et lehet normálra állítani, kezdőzsetonból meg opció még a 10 és 20ezer.

Idézetet írta: szorzatos Dátum április 25, 2019, 20:45:13
5 és 10 perc vakemelkedés közt nincs semmi. A game speed-et lehet normálra állítani, kezdőzsetonból meg opció még a 10 és 20ezer.
Azt hittem lehet tili-tolizni a tornabeallitasokkal, de ez alapjan annyira azert megsem.

Idézetet írta: Greipel Dátum április 25, 2019, 19:07:02
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=profile;u=15284 Hubikával várjuk a visszaigazolást.  :beerchug:

Elnézést, de nem voltam gépközelbe. Holnap elfogadom a jelentkezéseteket.

Idézetet írta: junglefever Dátum április 25, 2019, 20:34:54
Szerintem a kovetkezon lehetne 5000 a kezdozseton es hatpercesek a vakok...
Mas eszrevetelem nincs, sikerult behuznom a tesztversenyt - mondjuk jobb lett volna ha nem csak harman vagyunk :D

Gratula. Reméljük, hogy idővel többen szerepelnek majd.  :cya:

Létrehoztunk egy privát Hold'em NL online Club #2181665 pókerasztalt PM 250/500 alappal.

Asztal neve: Fun SPF Poker

A nap folyamán bármikor be lehet ülni és el lehet kártyázgatni a többi klubtaggal.  :ok:

Következő verseny:

SPF Sunday
Időpont: Április 28., 19:00
Kezdőzseton: 5000
Lebonyolítás: normál
Vakemelés: 5 percenként

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 26, 2019, 10:41:47
Következő verseny:

SPF Sunday
Időpont: Április 28., 19:00
Kezdőzseton: 5000
Lebonyolítás: normál
Vakemelés: 5 percenként

Emlékeztető!  :beerchug:

Én megint lemaradtam. Volt egy tesztverseny, arra számítottam hogy azt követően beszámoltok a kezdődő bajnokság részleteiről. Nekem a mai verseny így egy második számú tesztversenynek tűnik, vagy tévedek?

Idézetet írta: szorzatos Dátum április 28, 2019, 09:09:04
Én megint lemaradtam. Volt egy tesztverseny, arra számítottam hogy azt követően beszámoltok a kezdődő bajnokság részleteiről. Nekem a mai verseny így egy második számú tesztversenynek tűnik, vagy tévedek?

Nem maradtál le semmiről. Ma este van egy újabb tesztverseny.