Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma is nyertem az ingyenes bingóval, de érdekes módon most készpénznek írták jóvá, pedig most is van bingó bónuszom.

A vasárnapi SPRING kódra ma jóváírták a második 2 fontot.

Unibeten 9 perc alatt 3 full house jött. :great: Sajnos jackpot nem társult hozzá.  :redchug:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 04, 2016, 19:12:27
Unibeten 9 perc alatt 3 full house jött. :great: Sajnos jackpot nem társult hozzá.  :redchug:
Gratulálok hozzá,ezt hogy csináltad?Én unibeten csak hajnalban tudtam nyerni,mert akkor játszanak a legkevesebben-20-30között,max szelvénnyel,akkor nyertem végre életem első bingóját és jp-75euro-legnagyobb összegét.Ez a maximumom 31szinten vagyok.Grand slamban viszont hiába vettem max szelvényeket,esélytelen voltam.Wh-n meg a kapott bónuszt 2x kell megforgatni,bogof teremben vettem 20szelvényt,majd elvittem 2sort,lett 4fontom,majd ebből jött 1,ami már meg is maradt.10-12emberke játszott csak.Tegnap már megkaptam a harmadik 2fontomat is.

Sziasztok! WilliamHill-en van olyan rendszeres ingyen bingó, mint beten a Super Star Bonanza terem?

Időnként, pl. most is van:
http://bingo.williamhill.com/promotions/this-months-specials/free-speed-bingo

A Bet365-ön hogy működik, meg mikor van az ingyen bingó? Valami leírást tudsz adni?

#396 május 07, 2016, 21:16:37, medwebor13
Minden nap 14-15 és 20-22 óra között. Néha vasárnap hosszabb.
Egyszer kell pénzt tenni a bingós számlára, hogy be tudjál lépni a terembe, de nem kell vele játszani.
Ha nyersz valamit, azt bónuszként írják jóvá és 4x kell megforgatni hogy kivehesd.

http://bingo.bet365.com/promotions/en/super-free-bingo/

A William Hillnél vagy 20 perce "haldoklik" a bingó rész, mindig szerver hibát ír, de aki be tud jutni, az "value" partikat játszhat, mert alig van játékos...   :P

Van, hogy csak 6-7 játékos van és 40 számot kell várni az első sorra.

(gondolom a napi 2 fontos bónuszokat bezsebeltétek az elmúlt napokban, aki nem forgatta még ki, annak ez egy jó esély)

Játszik valaki a bingohall oldalon?Nemrég regeltem,de már 3x küldtek 25dolcsit.Első kettőt elbingóztam,ma pedig sloton játszottam,amit nyertem azonnal a pénz egyenlegemhez irta.Volt már valakinek kifizetése innen?Wh-n vásárolom a super ticketeket,hát perszehogy akkor nem veszek mikor bingóm lesz.Unibeten is jött freen 4euro,este a grand slam teremben meg jön a szokásos semmi. ;D

Szerintem nem tudod lekérni azt a pénzt. Azt csak ajándéknak adják hogy legyen mivel játszani, viszont nem kifizethető. Sem a bónusz sem a nyereség. Hiába van a cashnél és hiába fizetsz be. De kérdezz rá naáluk

William Hill Time Out Tavern teremben van ma ingyen bingó este hat órától.

Én nem tudom,ki milyen szerencsés az unibeten,de már nagyon elegem van,hogy mindig csak 1nevet látok nyerni-frkbrodin2.Jackpottokat mindent visz naponta többször is,mig más ugyanannyi szelvényt vesz-maxot és sosem nyer semmit sem.Ma reggel megláttam,hogy nagyon kevesen 18 emberke van all atars teremben,2szelvényt veszel kapsz 1szelvényt ingyen,gondoltam 5sor van kevés ember max szelvény hátha...Persze ki nyer az 5sorból 4sort????természetesen a bingót is,frkbrodin2....elegem lett,betelt a pohár.Vettem jegyeket az ingyenesre,hát mit jelez ki ki nyeri reggel az arénában jackpottot?Frkbrodin2 természetesen,na Ő most vagy superman maga vagy a terminátor,de hogy nem ember az is biztos. ;D

#402 május 30, 2016, 17:20:15, alexthebest
Most néztem van minden órában egészkor free bingó a Community teremben. Utolsó pillanatban csíptem el, erre vittem a FH-t 40 fontot  ;D kár hogy bónusz...

*1x forgatás, nem is rossz így.

Valaki tud játszani a bet365 oldalán?Esetleg linket irni amin be tud lépni a bingóhoz?Azelőtt játszottam,most utaltam is pénzt a bingóra,de nem látszik a bingó a választható kategória között sem.

Angol nyelven katt a vegasra és akkor megjelenik a bingo.