Legutóbbi hozzászólások

TIPPMIX

Pardubice - Trinec /hoki/ - 1X2 + Gólszám 5,5:  Hazai és kevesebb  3,10
Edmonton - Los Angeles /hoki/ - 1X2 + Gólszám 5,5: Hazai és több    2,99
Toronto - Boston /hoki/ - 1X2 + Gólszám 5,5: Vendég és több    4,30
KTP - Seinäjoen JK 2 /foci/ - 1. félidő - 1X2: KTP    1,99
Hartberg - LASK /foci/ - 1X2 + Gólszám 1,5: Vendégés több    2,76
FC Bruges - Genk /foci/ - 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt: Hazai és igen    3,30
Crystal Palace - Newcastle /foci/ - Melyik csapat kap több büntetőlapot? Crystal Palace    2,29

Super Heinz + 7/3
Alaptét: 10 Ft
Eredő odds: 14552,54
Max nyeremény: 146525 Ft

Fogadás ára 1200+350 = 1550 Ft
Idézetet írta: jod076 Dátum Tegnap - 14:50:39TIPPMIX

Eisbären Berlin - Bremerhaven /hoki/ - 1X2 + Gólszám 5,5:  Hazai és kevesebb    3,50 :ok: 4-1
NY Rangers - Washington /hoki/ - 1X2 + Gólszám 5,5: Hazai és több    3,05 :ok: 4-3
Winnipeg - Colorado /hoki/ - 1X2 + Gólszám 5,5: Hazai és több    3,70 :noway: 2-5
Vancouver - Nashville /hoki/ - 1X2 + Gólszám 5,5: Hazai és több    3,65 :noway: 1-4
Arsenal - Chelsea /foci/ - 1. félidő - Melyik csapat kap több büntetőlapot? Chelsea    2,23 :noway: 2-2
Austria Lustenau - Wolfsberg /foci/ - Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5: Igen és több, mint 2,5    2,49 :ok: 1-2
Voluntari - FC Univ. Craiova SA /foci/ - 1X2 + Gólszám 1,5: Hazai és több    2,79 :ok: 0-0

Super Heinz + 7/3
Alaptét: 10 Ft
Eredő odds: 17980,47
Max nyeremény: 179805 Ft ------ 3 találat 2800 Ft :great:

Fogadás ára 1200+350 = 1550 Ft
3
Foci fogadások / Re:Premier League 2023/24
Last post by csabax - Ma - 17:26:38
Idézetet írta: Pozzato Dátum Ma - 13:15:35már a sokadik first option mondja vissza a csapatot és be kell érni most is egy Arne Slottal edzőként.
Sok másik Liverpool-szurkolóval ellentétben nekem az a véleményem, hogy teljesen mindegy, hogy egy nagyon eredményes edző után ki lesz az új edző. Számomra teljesen lényegtelen, hogy hívják azt, aki nemsokára meg fog bukni. Mindegy a név.
Ugyanis általában az szokott lenni, hogy a nagyon eredményes edzőt követő új edző belátható időn belül megbukik.
Sok példa van erre, nem sorolom fel, elegendő csak az egyik esetre emlékezni:
Szerintem David Moyes egyáltalán nem rossz edző, de hiába volt ő Sir Alex Ferguson kiválasztottja, hogy ő kövesse a nagyon eredményes skót legendát a tehenészek kispadján, hiszen a tehenészeknél David Moyes úgy is megbukott, hogy Sir Alex Ferguson személyesen választotta ki őt az utódjának. A bukást követően Moyest addig cikizték, amíg elmenekült Angliából. Majd visszatérése után az általa irányított West Ham United veretlenül nyerte meg az UEFA Európa Konferencia Ligát.

Idézetet írta: Pozzato Dátum Ma - 13:15:35Elvileg már csak 1.20 van Slot érkezésére, Romano is megírta, megmondom őszintén, ennél azért nagyobb névre számítottam (és nem feltétlenül kiégett egykori sztáredzőre gondolok, hanem lehetett volna az Amorim-féle fiatal tehetség is).
Amorim-féle fiatal tehetség korábban is több volt a portugáloknál.
Például Andre Villas-Boas, akit nemrégen úgy sztároltak, mint a következő Mourinho.
4
SPF Race to 10 / Re:SPF Race - tutisanya
Last post by tutisanya - Ma - 17:21:20
7.tipp
Tenisz, ATP FÉRFI- EGYÉNI: Madrid (Spanyolország); 2024.04.24.19:15
Moutet C. - Shang J.
Tipp: Moutet nyer
Odds: 1.58
Unibet   ;)  :)  :)
5
SPF Race to 10 / Re:SPF Race - tutisanya
Last post by tutisanya - Ma - 17:16:52
Idézetet írta: tutisanya Dátum Tegnap - 18:43:306.tipp
Tenisz, CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Savannah (USA); 2024.04.23. 21:00
Tábor C. - Krueger M.
Tipp: Krueger nyer
Odds: 1.59
Unibet  ;)  :)
Nyertes! +2 pont (0-2)
6
Foci fogadások / Re:LaLiga 2023/24
Last post by Pozzato - Ma - 16:46:35
Barcelona

Amit szeretett csapatom művel már évek óta, az kritikuán aluli. Ettől függetlenül Javier Tebas csak árt a LaLigának és az ország labdarúgásának, ha továbbra is maradni fog, akkor hiába konkuráltunk éveken át - sőt, le is győztük - a PL-t, mint legjobb topligát, de akkor a PL-lel karöltve elhalad majd még a Serie A vagy a Bundesliga is a LaLiga mellett...

Amikor Tebas került az elnöki pozícióba, akkor mindent is megígért:
- FFP betartása függetlenül a csapatok ismertségi státuszától
- könyvelések átnézése, kiegyenlített liga létrehozása, utóbbi esetében segítenek az újratervezett közvetítési szerződések
- bírói testület megreformálása

Annyi volt, hogy konkrétan fel sem tudnám sorolni. Az egészben az a legszebb, hogy miután elvileg eljött a "szigor korszaka", pont Tebas idejére datálható a legtöbb költségvetési csalás a kluboknál, Barcelona valami 1 milliárd eurót csalt el, Sevilla szintén "okosba" csinálta a költségvetést, Valenciának olyan elnöke lett, amilyen és még lehetne folytatni. Hirtelen Tebas érkezésével megszaporodtak a "kétes" befektetők is a LaLigában, miközben az elnök fogta és eladta a szaúdiaknak a szuperkupát, új tv-s közvetítési jogokat kötött, amiből tudtommal saját érdekeltségei is jól jártak, majd jött ugye a szivatás.

Barcelona full amatőr volt, amikor bedőltek Tebasnak, aki mondta, "elnézünk" megint mindent, mint a Bartomeu-korszakban, csak szavazzatok meg engem, szavazzátok meg a fizetésemelét is nekem, aztán el lesz rendezve a regisztráció, el lesz rendezve minden. Ha emlékszünk, akkoriban volt, hogy Laporta 4-5 hónapon át nem tudott választ adni, hogy akkor Messi regisztrálható-e vagy sem... ezért. Mert olyan szinten hülyére vették a Barcát is és a Sevillát is Tebasék, hogy rendesen kellemetlen.

Ettől függetlenül Laporta egy büdös kókler, de ezt már korábban is írtam, tipikus Orbán-féle politikus, aki ígérget, minden is lesz, csak szavazzatok meg... jön Haaland, jön Bernardo Silva, visszatér Pep Guardiola (kis túlzással azt mondták, leigazolják a Cityt  ;D ), na ezekből semmi sem lett. A Sevilla meg szintén felbosszantotta Tebast és a kedvenc kis szélsőjobbos pártját a Vox-ot (egyrészt a Kanouté-ügy), szóval őket is meg kellett szivatni, két év alatt le lettek építve... kíváncsi vagyok, hogy ilyen Girona vagy Bilbao mikor következik.

Mondjuk az a szerencse, hogy Tebas elismerte, hiába Real Madrid-drukker ez nem befolyásolja a döntéseit. Eközben a bíróknál már olyan korrupt lett minden, hogy ott is látszik Tebas "remek munkája", ki volt adva ukázba, hogy minél több sárga és piros lapot kapjanak a klubok, így növelhetik a bevételeiket a liga szervezői, érdekes, Real Madridot itt is megkímélték jobbára, bár volt, mikor már kilógott a lóláb, aztán egy-két bíró bekeményített és átesett a ló túloldalára (Valencia elleni meccs).
7
Közösség / Re:Viccek
Last post by csabax - Ma - 16:01:46
Az amerikai, az orosz és a francia szexológus beszélget, mikor felmerül, ki hány szexuális pózt ismer.
Francia:
– Én 100-at, én 100-at!
– Nyugi, majd Önt is meghallgatjuk!
Amerikai:
– Én bevallom, 5-öt.
Francia:
– Én 100-at, én 100-at!
– Nyugi, Önre is sor kerül!
Orosz:
– Mifelénk nem ilyen fejlett a szexuális kultúra, én sajnos csak a klasszikus, felül a férfi, alul a nő pózt ismerem.
Erre a francia:
– Én 101-et, én 101-et!
8
SPF Race to 10 / Re:SPF Race - Giggs
Last post by Giggs - Ma - 14:45:05
Labdarúgás, Magyarország
2024.04.24.  20:00

Nyíregyháza - Ferencváros
Tipp:Ferencváros nyer
Odds:1.34
Iroda:unibet
+
Labdarúgás, Franciaország
2024.04.24.  19:00

Lorient  - PSG
Tipp:1.5 gól felett
Odds:1.12
Iroda:unibet

Össz [email protected]
9
SPF Race to 10 / Re:SPF Race - Giggs
Last post by Giggs - Ma - 14:44:26
Idézetet írta: Giggs Dátum Tegnap - 16:51:04Kézilabda, Magyarország
2024.04.23. 18:00

Kisvárda - Ferencváros
Tipp:Kisvárda 22.5 gól felett
Odds:1.68
Iroda:unibet

Nyertes, +6 pont
10
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets tipp: Hihetetlen negatív szériában LeBron James és a Lakers

A Los Angeles Lakers nem hibázhat, valahogy meg kell törniük azt a rossz sorozatot, amibe a Denver Nuggets ellen kerültek.  Olvasd tovább