OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Final table élőben: https://www.twitch.tv/pokerstars

Györgyi "Ott van" Krisztián 7-2-vel nyitott, de most nem játszotta meg ;D


Idézetet írta: TiB Dátum május 04, 2018, 12:49:09
Final table élőben: https://www.twitch.tv/pokerstars

Györgyi "Ott van" Krisztián 7-2-vel nyitott, de most nem játszotta meg ;D



  ;D Csodalkoztam is, mikor olyan siman dobta... :-\ Azert a kezbol dama par az AK ellen meleg all in volt, de utana sajnos nem igazan adta neki az osztoneni a jo koroket, a vegen meg egy negyes drill ellen kikapni, na mindegy... Azert egy 1500 Ft-os nevezesbol osszeszedett ugy 58 milliot, nem rossz uzlet volt ez :D

Idézetet írta: peshark Dátum május 04, 2018, 17:26:56
  ;D Csodalkoztam is, mikor olyan siman dobta... :-\ Azert a kezbol dama par az AK ellen meleg all in volt, de utana sajnos nem igazan adta neki az osztoneni a jo koroket, a vegen meg egy negyes drill ellen kikapni, na mindegy... Azert egy 1500 Ft-os nevezesbol osszeszedett ugy 58 milliot, nem rossz uzlet volt ez :D

Otthon már várja a NAV-os levél. Így lesz az 58 millióból már csak 29.  ;D

Meg arról se feledkezzünk meg, hogy ilyenkor jelenik meg Feri rokon a másik hegyről, aki eddig leszarta Gyurikát, de most szüksége volna egy kis pénzre, s mivel Gyurika sztár lett, meg gazdag...

Elnézve a srácot, meg az adatlapját, a pénz is nagy dolog, de még nagyobb elégtétel, hogy megcsinálta. Még az ismerősei is leírták, ő meg odament, és odabaszott keményen. 8)

Az volt a kedvencem, amikor felhúzta a csuklyát, és készült a blöffre Q8-cal. Azzal a sráccal maradt a leosztásban, akit megszopatott a 72-vel. Az a hand annyira benne volt még az ellenben, hogy amint látta a csuklyát, kikerekedtek a szemei és durván elkezdett agyalni, hogy mi történik :D Aztán nem lett semmi a final table terhe miatt, pedig simán kiblöffölte volna megint.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 04, 2018, 21:47:02
Otthon már várja a NAV-os levél. Így lesz az 58 millióból már csak 29.  ;D
ha jól tudom külföldön él, így ha okosan csinálja akkor nem 29 marad belőle...

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum május 05, 2018, 11:59:21
ha jól tudom külföldön él, így ha okosan csinálja akkor nem 29 marad belőle...

Igen, Németországban él az emberünk, hátha nem csak a felét kapja meg az összegnek.. :D

Ha Németországban él, akkor még kevesebbet kap.  :P  ;D

Régóta nem követem a profi pókert, de most néztem, hogy a magyar srác mellett az ott Patrik Antonious volt.  :o
Kedvenceim közt volt Ziggyvel (Ilari Sahamies) karöltve. Megnéztem a hendonmob adatbázisában, eléggé jó szezonja van a finnek. 3 milla Makaón, két High Roller verseny dobogó. Nem panaszkodhat. Visszatért a szerencséje? Ziigmund meg emlékszem milyen jó arc volt, kezdetben használta még az fb-t, lehetett írni neki, lazán visszaírt stb., amikor még nem volt akkora szurkolói tábora.

Fedor Holzal mi a helyzet? Ahogyan látom ebből az évből nincsen értékelhető teljesítménye.

Gondolkodtam, hogy ideje nekem is a mobillal történő fizetést kipróbálnom!. Utánanéztem, és lelkes lettem, amíg nem kezdtem el az app alatti kommenteket olvasni. Egyik kedvenc hozzászólásom igazi velős és lényegre törő mondanivalójával akár a gumiszobába is mehetett volna :D


Ismerőseimnek az OTP-s alkalmazás, a Simple egész jól működik. Parkolójegyet, mozijegyet, de még talán levegőt is azzal vesznek.

Szexbabákkal dobják fel a hangulatot az oroszok

A világbajnokság házigazdái nagyon készülnek a vendégek fogadására, Moszkvában megnyították az első szexbabás bordélyházat, ahol panaszkodó lányokkal biztosan nem fognak találkozni a kuncsaftok. Tovább



én azt nem tudom megérteni, hogy egy februári lopást miért most raknak ki? kamerafelvételeket ilyen lopásokról mindig 2-3 hónapra raknak ki, MIÉRT???

Idézetet írta: hubika88 Dátum május 17, 2018, 22:11:44
én azt nem tudom megérteni, hogy egy februári lopást miért most raknak ki? kamerafelvételeket ilyen lopásokról mindig 2-3 hónapra raknak ki, MIÉRT???
Mert eloszor megprobaljak a sajat adatbazisuk alapjan azonositani az elkovetoket. Ujjlenyomatok, terfigyelo kamerak (ha 2 utcaval kesobb autoba ultek akkor rendszam alapjan keresni stb.), korabbi hasonlo buncselekmenyek elkovetoi kozott esetleg van olyan akire illik a leiras, esetleg van olyan orgazda aki leadta nekik a drotot h. valakik megprobaltak elsozni tiz iphonet, ilyesmi.
Mivel minden nyom kihuloben van aranyosan az eltelt idovel, ezert az ilyen lakossagi felhivasok mar tenyleg a vegso stadiumai egy-egy ilyen nyomozasnak, de nem egyszer vezettek sikerre, mert van h. rokon, ismeros siman feltolja oket mert esetleg nem kapott reszesedest a szajrebol.
Itt inkabb az a vicc, hogy a demos telok mar aznap reggel le lettek tiltva a bolt altal, ellenben ha a Macbookokat szedik ossze a telok helyett avval meg csinalhattak volna egy kis bizniszt akar.

Egyedi törvények a világbajnokság helyszínéről

A nők vodkás zuhanyzása kérdőjelesnek tűnik, de lehet hogy csak féltik a nemzeti italt, melyből egy csepp sem veszhet kárba. Tovább