Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Winmasters ID az a felhasználónév, ugye? Vagy itt is van külön számkombináció, mint az unibet vagy sportingbetnél?

Segítségetek előre is köszönöm!  :ok: :beerchug:

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum szeptember 02, 2015, 13:22:43
A Winmasters ID az a felhasználónév, ugye? Vagy itt is van külön számkombináció, mint az unibet vagy sportingbetnél?

Segítségetek előre is köszönöm!  :ok: :beerchug:

Felhasználónév. Szívesen. :beerchug:

Köszönöm a szülinapi ingyenes 1500ft-os free bet-et ! és a bónuszt pluszba :laugh: :laugh:

-persze a Man.City el is vitte  :bash:

Sziasztok!
Éppen holnap(pénteken) fogok beregelni ide,remélem jó tapasztalataim lesznek!
Ahogy itt olvastam elég igéretesnek tűnik :)

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy még augusztus 21-én nyertem az "Foci EL selejtezők Play-Off I." tippjátékkal 10€ Winmasters bónuszt. Viszont ezt a pénzt még nem írták jóvá a számlámon. Megnéztem, hogy 2 hetente külditek el a nyertesek listáját a fogadóirodához, úgyhogy már rég meg kellett volna érkeznie.
Mit gondoltok, mi lehet a baj? Esetleg el kell fogadni valahol a bónuszt, mint az Unibet-nél?

Automatikusan megjelenik.

Idézetet írta: Diesel014 Dátum szeptember 18, 2015, 14:59:18
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy még augusztus 21-én nyertem az "Foci EL selejtezők Play-Off I." tippjátékkal 10€ Winmasters bónuszt. Viszont ezt a pénzt még nem írták jóvá a számlámon. Megnéztem, hogy 2 hetente külditek el a nyertesek listáját a fogadóirodához, úgyhogy már rég meg kellett volna érkeznie.
Mit gondoltok, mi lehet a baj? Esetleg el kell fogadni valahol a bónuszt, mint az Unibet-nél?

Talán a tippjátékkal kapcsolatos kérdéseket a tippjáték topikjában kellene feltenni, s akkor gyorsabb választ kaphatnál.  :ok:

Hétfőn, 5  ingyenes pörgetés 14-16 óra között a Neon Staxx vagy a Jack Hammer nyerőgépen!

Kemény 16ft-ot nyertem a pörgetéssel.... :noway:

Idézetet írta: mitya84 Dátum október 05, 2015, 14:14:51
Kemény 16ft-ot nyertem a pörgetéssel.... :noway:

Neon Staxx - 0,00 €

én szintén neon és 0,52€ fel is használtam sportra

Nem voltam gép előtt tegnap, és így is elértem annyit, mint Red  :laugh:

Erről én is elfeledkeztem...
Pedig jó lett volna innen is ingyen húszkiló, mint a bwinen hétvégén.

A napokban küldtek emailben  egy 9000 ft-os, 50%-os újratöltési bónuszajánlatot.

A kezdőbónuszukat élő fogadásokkal pörgettem ki, de nem lehet náluk "emlékezetből" játszani, mert az Újratöltési Bónuszok Általános Feltételek pontban már ez is szerepel:

d)      Az élő-fogadások nem számítódnak bele a bónusz megforgatási feltételekbe.

Valamiért eléggé eldugták... (ÁSZF 14. pont / 10. pont)
Érdekes módon ezt a pontot nem reklámozza a küldött emailjük sem.

Talán az ilyen kis apró huncutságok miatt nem törekednek rá, hogy látható legyen a bónusz forgatása a játékosok számára is, mert milyen jó lesz erre a pontra hivatkozva közölni az ügyféllel, hogy mégsem teljesítette a forgatási feltételeket.  :)

#44 október 17, 2015, 23:44:14, Salvio
Másnál is akadozik az oldal?
Engem vagy be se enged érvénytelen felhasználónév vagy jelszóra hivatkozva, vagy ha be is enged nem látszik az egyenlegem, tehát használhatatlan.

Szerk: Már megjavult