Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 30, 2012, 14:07:11
Köszi a választ Pukk :) Pl nekem már volt befizetésem Bet365re banki utalással.Lehet hogy majd még oda szeretnék Skrillel is utalni viszont levenni pénzt meg szerintem már rögtön a banki számlámra szeretném.Ez megoldható? Vagy tényleg csak pár fogadóirodánál müködik ez az ötlet?
Tényleg csak párnál.Bet365-nél nem fog menni.Valamilyen (számomra átláthatatlan) számításokkal megállapítják mennyit vehetsz ki banki átutalással mennyit Skrillel ebben az esetben.

Amikor küldenek pénzt MB-re, el is kell fogadni ?

Idézetet írta: csaby18 Dátum október 02, 2012, 08:47:32
Amikor küldenek pénzt MB-re, el is kell fogadni ?

Nem kell elfogadni, de enélkül nem is fogod megkapni.


Idézetet írta: csaby18 Dátum október 02, 2012, 09:05:55
Ezt meg, h értsem?

Ha nem fogadod el, nem kapod meg. Ha elfogadod, megkapod.


Valami nem tiszta. Csak akkor kell "elfogadni", ha olyan e-mail cimet adtak meg küldésnél, ami nincs regisztrálva. Ilyenkor vagy nyitsz egy Mb számlát ha nincs, vagy a meglévőhőz hozzá tudod rendelni az e-mail cimet és úgy kapod meg. Más esetben nem tudok elfogadásról. Kaptál valami értesitést e-mailben?


Gondoltam, hogy elküldtétek a nyereményt és nem kaptam meg, azért kérdeztem.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 02, 2012, 09:33:20
Valami nem tiszta. Csak akkor kell "elfogadni", ha olyan e-mail cimet adtak meg küldésnél, ami nincs regisztrálva. Ilyenkor vagy nyitsz egy Mb számlát ha nincs, vagy a meglévőhőz hozzá tudod rendelni az e-mail cimet és úgy kapod meg. Más esetben nem tudok elfogadásról. Kaptál valami értesitést e-mailben?

Nekem már volt olyan, hogy magánszemély utalt és el kellett fogadnom, hogy jóváírják az összeget a számlámon.
Cégeknél szerintem automatikus a jóváírás.

Megnéztem, júliusban két, különböző magánszemélytől és külföldről érkező tételnél kaptam ilyen emailt:

X.Y. has sent you GBP 60.00. The transaction is currently scheduled on your Skrill (Moneybookers) account. Please visit our website - https://www.moneybookers.com. - and login to accept the payment. You can also choose to Auto-accept future payments during this process (recommended). The full details of the transaction are:

Na én ilyet még nem kaptam soha. Cégektől biztos, hogy automatikus az elfogadás, de én még magánszemélytől sem kellett soha elfogadjam. Ami biztos, hogy értesitő jön róla.

Üdv!

Szeretnék nyitni egy számlát,és ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem!

Ha az összes irodánál,ahol regisztrálva vagyok,forint alapú számlám van,de skrill-en euro alapú számlát akarok nyitni a kártya miatt,akkor az átutalásoknál milyen költségekkel kell számolnom?
És ha leutalom a pénzt a saját bankszámlámra,akkor a bank váltja át a pénzt forintra az aktuális árfolyam szerint?

Kösz a válaszokat előre is!

Idézetet írta: caps lock Dátum október 02, 2012, 19:07:39
Üdv!

Szeretnék nyitni egy számlát,és ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem!

Ha az összes irodánál,ahol regisztrálva vagyok,forint alapú számlám van,de skrill-en euro alapú számlát akarok nyitni a kártya miatt,akkor az átutalásoknál milyen költségekkel kell számolnom?
És ha leutalom a pénzt a saját bankszámlámra,akkor a bank váltja át a pénzt forintra az aktuális árfolyam szerint?

Kösz a válaszokat előre is!
1.kérdés:A skrill fog váltani 1 eurón 10-15 forintot is bukhatsz,nagyon szr árfolyamot használ, nem éri meg.
2.kérdés:Nem, alapesetben magyar számláról forintba utalnak és megintcsak a Skrill vált a fent említett "remek" árfolyamon.De például nekem eurós számlám van és ügyfélszolgálaton keresztül el lehetett intézni,hogy euróban utalja,így már a bank vált.

Köszönöm szépen a választ!

Még az lenne a kérdésem,hogy a regisztráció után azonnal utalhatok a bankszámlámra pénzt,vagy ahhoz is kell valamilyen hitelesítési folyamat? ( a kártyára való utaláshoz ugye van az,hogy levon xy összeget,amit aztán be kell pötyögni,stb..)
Ha igen,ez kb mennyi idő alatt jön meg?




Idézetet írta: caps lock Dátum október 03, 2012, 18:24:24
Köszönöm szépen a választ!

Még az lenne a kérdésem,hogy a regisztráció után azonnal utalhatok a bankszámlámra pénzt,vagy ahhoz is kell valamilyen hitelesítési folyamat? ( a kártyára való utaláshoz ugye van az,hogy levon xy összeget,amit aztán be kell pötyögni,stb..)
Ha igen,ez kb mennyi idő alatt jön meg?
Egyből utalhatsz ,bármilyen saját néven lévő bakszámláról.Bankszámlánál szerencsére nincs semmilyen "procedúra".