Szerencsejáték piac Magyarországon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A bet barmikor visszarakhatja az opciot amikor csak akarja. Es ha bankkartya nem lesz opcio, nem is lesz valasztasuk. Maximum kitalalnak mast az acc adasvetel ellen.

Idézetet írta: qilix Dátum június 08, 2023, 12:13:55Ez szuper annak a kevés embernek akinek ősidőkből származik az accountja. Akinek, nem annak már kevésbé.

Igen, hallottam hogy akinek nem régi az accountja ott már nincs Skrill opció.
Nem is értem, ha lehet Skrill, akkor mi az oka hogy a régi accountoknál van ilyen opció, az újabb accountoknál meg már nincs.

Idézetet írta: zero977 Dátum június 08, 2023, 13:17:13Igen, hallottam hogy akinek nem régi az accountja ott már nincs Skrill opció.
Nem is értem, ha lehet Skrill, akkor mi az oka hogy a régi accountoknál van ilyen opció, az újabb accountoknál meg már nincs.

Az elképesztő méreteket öltő acc adásvétel. Komoly iparág épült rá az egész világon.
Többek között ezért lett az autentikáció is.
Akinek 10éves a számlája az valószínűleg nem is fogja eladni, mert eleve nem is azért lett csinálva.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 08, 2023, 13:24:45Az elképesztő méreteket öltő acc adásvétel. Komoly iparág épült rá az egész világon.
Többek között ezért lett az autentikáció is.
Akinek 10éves a számlája az valószínűleg nem is fogja eladni, mert eleve nem is azért lett csinálva.

Ha nem korlátoznak le, akkor nem kell új számla.
De ezt már sokszor kitárgyaltuk. :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 08, 2023, 14:40:06Ha nem korlátoznak le, akkor nem kell új számla.
De ezt már sokszor kitárgyaltuk. :)

Tippmixet nem tudnak korlátozni, vagy?  :D

Egyébként viccet félre téve: ez egy gyenge kifogás.

Ha engem lekorlátoznak, akkor én ott hagyom őket. Ha kidobnak az ajtón, akkor nem megyek vissza az ablakon. Csak ezt el kell fogadni, meg fel is kell dolgozni. Tudom, hogy nehéz.

Idézetet írta: Admin Dátum június 08, 2023, 15:24:39Tippmixet nem tudnak korlátozni, vagy?  :D

Egyébként viccet félre téve: ez egy gyenge kifogás.

Ha engem lekorlátoznak, akkor én ott hagyom őket. Ha kidobnak az ajtón, akkor nem megyek vissza az ablakon. Csak ezt el kell fogadni, meg fel is kell dolgozni. Tudom, hogy nehéz.

Igen elég nehéz, amikor az embernek a megélhetése függ tőlük. :D

Idézetet írta: qilix Dátum június 09, 2023, 08:10:24Igen elég nehéz, amikor az embernek a megélhetése függ tőlük. :D

A sportfogadás az egy szórakozási forma, nem több.  ;)

Az, hogy egyesek mást látnak ebben, az megint egy külön téma.

A szerencsejáték-függőkre fordított pénzt inkább átirányítják a rezsivédelmi alapba

A játékkaszinók és online kaszinók játékadójának 3 százalékát eddig játékosvédelmi vagy karitatív célokra kellett fordítani, de a kormány hétfőn este megjelent rendelete értelmében ezt a pénzt a rezsivédelmi alapba csoportosítják át – derül ki a hétfőn este megjelent Magyar Közlönyből.

Forrás:
https://telex.hu/gazdasag/2023/06/19/szerencsejatek-kaszino-jatekado-jatekosvedelem-fuggoseg-rezsivedelmi-alap

Teljesen jogos.

Inkább olcsó legyen a gáz mint támogassák a függőket.. Hisz nincsenek is függők. Itt sincs egy se  :D

(irónia)

Sziasztok! Én inkább csak olvasgatni szoktam a fórumot, most viszont az OTP lesokkolt... :) Kaptam egy e-mailt, hogy július 1-től nem lehet befizetni külföldi sportoldalakra, és pénzt sem lehet azokról felvenni. Valamelyik banknál, talán K&H már régóta így volt, most ez lehet minden bankra vonatkozik majd? A Tippmixpro engem nem érdekel, bár persze ott is be vagyok regisztrálva. Ti bank kártyával "játszotok", esetleg neteller, skrill? Ezek mennyire megbízhatóak? És vajon lesz annyi eszük, hogy ezeket is tiltsák?

A neteller es a skrill teljesen megbizhato.

A sajat velemenyem az, es ezt a masik topikban is leirtam, hogy igy legalabb lesz a beten skrill es neteller. Unibeten van, igaz nem mindenkinek, de szerintem ok is visszateszik mindenkinek, kulonben massal nem lehetne befizetni.

"Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy 2023. július 1-jétől OTP Bank-os betéti kártyával nem végezhet külföldi elfogadóhelyen internetes szerencsejátékkal vagy fogadással összefüggő tranzakciót (azaz sem befizetni nem tud ilyen weboldalakon a bankkártyájával, sem a kifizetés nem érkezhet a bankkártyájára).

A változást a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény módosítása írja elő.

Üdvözlettel:

OTP Bank Nyrt."

Ez a szövege és engem is alaposan meglepett ???

Sziasztok, én is csak olvasó vagyok, de a mai OTP levél engem is kicsit megijesztett, őszintén szólva nem is voltam nagyon képben azzal, hogy lett valami ilyen változás. Bet365 és Unibet felhasználó vagyok, ezek közül mire vonatkozhat a korlátozás? Egyik sem a tippmix, meg a zrt. de az Unibet elég látványosan jelen van itthon (youtube, reklám, stb) talán őket nem érintené olyan komolyan a dolog?
Másik: Van Skrillem, de igazából sosem használtam, most beléptem és látom, hogy le lettem tiltva, amit bankkártya kivonattal tudnék helyreállítani. Na nekem ilyen soha nem szokott jönni, lévén hogy online intézek mindent. Netbankból lehet ilyet? Vagy kérhetek egyszeri bankszámlakivonatot? Mi ennek a módja? Köszi előre is :)

Idézetet írta: mndrs Dátum június 22, 2023, 16:57:16Sziasztok, én is csak olvasó vagyok, de a mai OTP levél engem is kicsit megijesztett, őszintén szólva nem is voltam nagyon képben azzal, hogy lett valami ilyen változás. Bet365 és Unibet felhasználó vagyok, ezek közül mire vonatkozhat a korlátozás? Egyik sem a tippmix, meg a zrt. de az Unibet elég látványosan jelen van itthon (youtube, reklám, stb) talán őket nem érintené olyan komolyan a dolog?
Másik: Van Skrillem, de igazából sosem használtam, most beléptem és látom, hogy le lettem tiltva, amit bankkártya kivonattal tudnék helyreállítani. Na nekem ilyen soha nem szokott jönni, lévén hogy online intézek mindent. Netbankból lehet ilyet? Vagy kérhetek egyszeri bankszámlakivonatot? Mi ennek a módja? Köszi előre is :)

A netbankbol letoltheto. De ha otps vagy akkor en ilyet csak az otpdirekt oldalon talaltam. Az appban soha. Az ott letoltott pdf tokeletes, egyuttal a lakcimedet is igazolhatod vele mindenhol. Ha esetleg nem egyezik, mert koltoztel, jelezd nekik hogy a cim ezert nem stimmel.

Frissítettük az alábbi cikkünket, melyben a július 1-i változásokról is szó esik (pl. hogy miért küld ilyen leveleket az OTP, vagy akár egyéb bank):

https://www.sportfogadas.org/hirek/szerencsejatek-torveny-megszuletett-a-vegrehajtasi-rendelet-johetnek-a-kulfoldi-irodak#bankkartya