Unibet befizetések és kifizetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milyen befizetési eszközökkel tudod feltölteni a Unibet számlád, és hogyan utalhatod ki a nyereményed? Mekkora a minimális összeg, és mennyi a maximum? Ezekről találsz az alábbiakban egy kis infót.

Működő befizetési eszközök:

Bankkártya (Visa/Mastercard/Maestro)
Megjegyzés: ellenőrizd, ha működik vagy sem számodra. Ha sikerült befizetned, akkor a nyereményigényléskor sem kellene gondod adódjon.
- minimum összeg: 3300 Ft

Skrill/Neteller
- minimum összeg (Skrill/Neteller): 4000 Ft

Revolut kártya / Wise kártya (eurós)
- minimum összeg: 3300 Ft

AstroPay
- minimum összeg: 4000 Ft

ApplePay
- minimum összeg: 10 euró

Működő nyereményfelvételi lehetőségek:

Bankkártya

Skrill/Neteller

AstroPay

Banki átutalás

Ajánlott fizetési mód

A leggyorsabb, és egyben legpraktikusabb számlafeltöltési metódus a bankkártyás, legyen szó Visáról, Mastercardról stb.
Egyre többen használják a Revolutot is, mint fizetőeszköz, így ha rendelkezel hasonlóval, akkor ez is egy jó opció lehet.
Végül, de nem utoljára a Skrill/Neteller elektronikus pénztárcákkal való számlafeltöltés jöhet szóba, de remek alternatíva lehet az AstroPay is.

Alapjáraton amivel feltöltötted számlád, oda tudod igényelni is az egyenlegeden szereplő összeget. Ha ez nem lehetséges, akkor banki átutalás által juthatsz hozzá nyereményedhez.

Javasolt cikk: Hogyan töltsd fel számlád egy online fogadóirodánál 2023-ban?

Segíts, hogy segíthessünk!

Szeretnénk egy minél pontosabb, részletes útmutatót nyújtani sportfogadó közösségünk számára, ezért szükségünk van a segítségetekre is.
Ha bejegyzéseinkben találtok olyan információt, melyet meg tudtok cáfolni, akkor nyugodtan jelezzétek, egészítsétek ki, hogy mi működik, mi nem, mekkorák a limitek (minimum/maximum) nálatok, milyen egyéb lehetőségek léteznek stb.

Ezen kívül osszátok meg tapasztalaitokat. Nektek, hogy sikerült feltölteni Unibetes számlátok? Hogyan, milyen módon igényeltétek a nyereményt? Bármilyen infó jól jön.

Köszönjük előre is.  :ok:

Sziasztok!

Úgy tudtam, unin meg kártyával a ki- és befizetés.

Azt látom be lehet kártyával, ki viszont nem
Ilyen opciókat látok:
-Banki utalás + revolut
-revolut kártya

Ez a 2 lassú.
-neteller, ez gyorsabb.

Revolut, neteller.. ezeknek van további költsége?
Melyik a jobb??


Sziasztok!

Akkor is működik a banki kiutalás, ha nincs Revolut számlám?
Csak simán a  KH Bankra szeretném kikérni.

Kösz a választ.

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 10, 2023, 12:54:19Sziasztok!

Akkor is működik a banki kiutalás, ha nincs Revolut számlám?
Csak simán a  KH Bankra szeretném kikérni.

Kösz a választ.

A kérdés mivel fizettél be? Mert csak oda fizetek ki. És én így fejből nem tudk olyan opciót aminél bankszámlára fizetnek ki, mint pl a beten a psc.

Utoljára Skrill volt, de volt már banki utalás is régebben.
A kifizetéseknél ezt a kettőt hozza, csak nem értem mit jelent a Revolut mellette.

Balfasz módon csinálták meg,cseteltem velük erről.Adél azt mondta hogy ezt nagyon rosszul csinálták meg,félreérthető és már jelezték az illetékeseknek.Nem számít ha a végére van írva a Revolut,onnan tudsz indítani banki átutalást és én pl.
másnapra megkaptam a pénzt(1% kezelési költséget vontak le).Előtte kártyával fizettem be (korábban nem sikerült,most meg igen,ki érti ezt? CIB bank).

Ha utoljara skrillel fizettel be oda fognak kifizetni. Vissza fogjak dobni a kifizetest, elvileg.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 10, 2023, 15:55:20Ha utoljara skrillel fizettel be oda fognak kifizetni. Vissza fogjak dobni a kifizetest, elvileg.
Nem dobjàk vissza nekem sose dobtàk.Mindig kàrtyàval fizettem be amikor játszottam és netellerre vettem ki

Regen valoban igy volt, en is ezt csinaltam. De tavasszal elkezdtek visszadobni. Mar a kartyas befizetest se tudtam bankszamlara lekerni hanem a bankkartyas opciot kellett valasztanom.

Te mikor porblatad utoljara a kartya-neteller opciot?

Úgy néz ki a magyarokat tiltották bent is maradt 25000

Idézetet írta: borsod1984 Dátum szeptember 12, 2023, 21:02:55Úgy néz ki a magyarokat tiltották bent is maradt 25000
Nem tiltottak a magyarokat es nem maradt bent penzed. Ha tiltanak a magyarokat akkor is kifizetnenek, ahogy ezt mindig mindenki meg is tette.
unibet.co.uk
Ezt hasznald bejelentkezesre, es ne irj be hamis infokat legyszi.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 12, 2023, 21:05:41Nem tiltottak a magyarokat es nem maradt bent penzed. Ha tiltanak a magyarokat akkor is kifizetnenek, ahogy ezt mindig mindenki meg is tette.
unibet.co.uk
Ezt hasznald bejelentkezesre, es ne irj be hamis infokat legyszi.



Nekem is írták de köszi a segítséget