Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy más is szív az unibet kaszinóban, vagy csak nekem van ilyen szerencsém? Évente egy-két alkalommal térek be a kaszinó oldalra valódi pénzes játékkal! A bónuszokat nem is szoktam elfogadni! Ma volt az egyik alkalom, de ismét beszo.....tam! Az egyik játéknál beadta a free speent, de a játék egyből le is fagyott! Azóta nem is enged vissza a  játékba, nem tölti be azt! Más játékot és ugyan ezen játékszoftver (NETENT) más játékát betölti, sőt azon játék játékpénzes verzióját is, ahol játszottam! Ügyfélszolgálat felejtős, lerázós szarok!
A játékelőzményben látom, hogy a free speen játék még nincsen befejezve! Más is járt így? Gondolom a free speen kipörgetése felejtős? 0,8 eurotéttel játszottam, nem egy nagy nyeremény volt kilátásban, de bosszantó a helyzet! Azt hiszem végleg felejtős nálam az unibet kaszinó!!

Idézetet írta: Apcsi Dátum február 04, 2016, 22:41:51
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy más is szív az unibet kaszinóban, vagy csak nekem van ilyen szerencsém? Évente egy-két alkalommal térek be a kaszinó oldalra valódi pénzes játékkal! A bónuszokat nem is szoktam elfogadni! Ma volt az egyik alkalom, de ismét beszo.....tam! Az egyik játéknál beadta a free speent, de a játék egyből le is fagyott! Azóta nem is enged vissza a  játékba, nem tölti be azt! Más játékot és ugyan ezen játékszoftver (NETENT) más játékát betölti, sőt azon játék játékpénzes verzióját is, ahol játszottam! Ügyfélszolgálat felejtős, lerázós szarok!
A játékelőzményben látom, hogy a free speen játék még nincsen befejezve! Más is járt így? Gondolom a free speen kipörgetése felejtős? 0,8 eurotéttel játszottam, nem egy nagy nyeremény volt kilátásban, de bosszantó a helyzet! Azt hiszem végleg felejtős nálam az unibet kaszinó!!


Szerintem a játéknak ott kell folytatódnia, ahol megszakadt, ha sikerül belépned.

Knappnak igaza van, a játék folytatódik tovább ahol abbamaradt, persze ha elindul  :) Ha van lehetőség rá, próbáld meg más gépről, esetleg ha van mobilos verzió is, azon is. És biztos ami biztos, legyen screenshot.

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 05, 2016, 04:13:34
Knappnak igaza van, a játék folytatódik tovább ahol abbamaradt, persze ha elindul  :) Ha van lehetőség rá, próbáld meg más gépről, esetleg ha van mobilos verzió is, azon is. És biztos ami biztos, legyen screenshot.


Üdv!

Tegnap a mobilos verziót kipróbáltam, be is tudtam lépni vele, de nem onnan folytatta a játékot, ahol lefagyott! Direkt 0,8 euro tétre raktam! A számítógépen ma sem tölti be a játékot. Próbáltam különböző böngészővel, de így sem ok.

Megpróbálom a magyar chat-et, hátha tudok velük egyeztetni!

Hogy milyen balek vagyok a kaszinóban, az is tükrözi, hogy a Bet365-nél is volt hasonló problémám kb. másfél évvel ezelőtt! Ugyan ez a probléma állt fent egy másik játékban. Ott az ügyfélszolgálat látta is, hogy valami nem okés a free speen kipörgetésével! Pozitívan álltak a dolog megoldásához, megajándékoztak egy 10.000 fT. bónusszal.

Idézetet írta: Apcsi Dátum február 05, 2016, 08:21:59

Üdv!

Tegnap a mobilos verziót kipróbáltam, be is tudtam lépni vele, de nem onnan folytatta a játékot, ahol lefagyott! Direkt 0,8 euro tétre raktam! A számítógépen ma sem tölti be a játékot. Próbáltam különböző böngészővel, de így sem ok.

Megpróbálom a magyar chat-et, hátha tudok velük egyeztetni!

Hogy milyen balek vagyok a kaszinóban, az is tükrözi, hogy a Bet365-nél is volt hasonló problémám kb. másfél évvel ezelőtt! Ugyan ez a probléma állt fent egy másik játékban. Ott az ügyfélszolgálat látta is, hogy valami nem okés a free speen kipörgetésével! Pozitívan álltak a dolog megoldásához, megajándékoztak egy 10.000 fT. bónusszal.

Unibeten kb minden nap van valami technikai gond, lehet az kavart be. Remélem megoldják, majd írd hogy mire jutottál.

#2180 február 05, 2016, 10:47:03, mathero
Idézetet írta: Apcsi Dátum február 05, 2016, 08:21:59

Üdv!

Tegnap a mobilos verziót kipróbáltam, be is tudtam lépni vele, de nem onnan folytatta a játékot, ahol lefagyott! Direkt 0,8 euro tétre raktam! A számítógépen ma sem tölti be a játékot. Próbáltam különböző böngészővel, de így sem ok.


Már jártam így más oldalon. Próbáld a cookie-t és az előzményeket törölni a böngészőből. Nekem megoldotta a problémát. A mobilos verzió szerintem természetes ,hogy nem onnan folytatja ahol lefagyott. Teljesen más oldal. Te nem ott "ragadtál" be a játékba.

Nekem is volt ilyen, pont mikor beadta freespint kifagyott...
Legközelebb amikor beléptem felugrott egy kérdés hogy elfogadok 10,2 €, vagy lepörgetem a freespint :D
Szerintem már mikor beadja a freespint megvan a nyeremény is hogy mennyi lesz ;)

Nem tudjátok az élő chat valamikor is elérhető,vagy ne is próbálkozzak( 3 napja próbálom őket elcsípni)?

Ha abaqoos-al fizetek be,akkor kifizethetek netellerre?

A kaszinójátékok mindig ott folytatódnak ahol megszakadtak, és valóban már tudható a nyeremény, amint beadja a freespint. Ez egyes oldalaknál meg is jelenik a főszámlán, ami egy picit zavaró, hiszen előre tudod már a nyeremény nagyságát. A sütik törlésének meg kell oldania a problémát.

 A bankártyás befizetésem során folyamatosan azt írja ki a rendszer. hogy hiba történt a bankkártya hozzáadása során. Mi lehet a probléma?

Küldtem e-mailt róbertnak de nem igyekszik válaszolni.

Valaki valami ötlet?

Lesz majd az NFL-re 3000 ft-os élő fogadásbiztosítás, de még előtte ma a csütörtökön elmaradt darts promót kompenzálják:

"Egy váratlan technikai hiba miatt az első heti kockázatmentes élő fogadást nem kapták meg játékosaink. A hibáért ezúton kérünk elnézést, kárpótlásként pedig február 6-án 16:00 és 18:00 (CET) között egy ugyanilyen kockázatmentes fogadás lesz elérhető minden játékosunk számláján."



A darts promó oldalán látszik legalul.

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 05, 2016, 08:28:05
Unibeten kb minden nap van valami technikai gond, lehet az kavart be. Remélem megoldják, majd írd hogy mire jutottál.

Üdv.
Sikerült belépnem bár ehhez le kellett töltenem a chrom böngészőt! Egyből a bónusz körre dobott be.
Csak a chrome működött az explorer, opera, mozilla nem volt okés.
Töröltem a sütiket, előzményeket is, de úgy sem volt jó!

Amint kipörgött a bónusz, megpróbáltam az eredetileg is használt mozillával visszalépni, ami sikerült is!

4500 Ft nyeremény jött, örülök, hogy nem veszett el ez az összeg, már "kamatoztattam" is sportfogadással.

köszi mindenkinek a segítséget.....

Hali!
Gondom adodott. Befizettem ma kozel 15 ezer forintot abaqoosal az unibetre. Kiirta, hogy a befizetésem sikertelen. Az abaqoosrol persze levonta a pénzem. Az unibetes szamlamon pedig sehol.  Namost, irtam chaten a supportnak, aki nehany szemelyes adat elkerese utan kozilte, hogy rutin ellenőrzés van az accountomon es hitelesitsem (megjegyzem korabban mar volt hitelesites, volt ki es befizetesem).

De meg ezzel se lenne gond. Ertem én, hogy hitelesitsem magam stb. De HOL A Pénzem?  A kettő nem gondolom, hogy ossze kene fuggjon. Meg ha kifizetest kerek es nem fizetik ki addig az rendben van, de hogy levonjak es nem irjak jóvá az a pofátlanság netovábbja.

Idézetet írta: McHaraps Dátum február 10, 2016, 19:41:07
Hali!
Gondom adodott. Befizettem ma kozel 15 ezer forintot abaqoosal az unibetre. Kiirta, hogy a befizetésem sikertelen. Az abaqoosrol persze levonta a pénzem. Az unibetes szamlamon pedig sehol.  Namost, irtam chaten a supportnak, aki nehany szemelyes adat elkerese utan kozilte, hogy rutin ellenőrzés van az accountomon es hitelesitsem (megjegyzem korabban mar volt hitelesites, volt ki es befizetesem).

De meg ezzel se lenne gond. Ertem én, hogy hitelesitsem magam stb. De HOL A Pénzem?  A kettő nem gondolom, hogy ossze kene fuggjon. Meg ha kifizetest kerek es nem fizetik ki addig az rendben van, de hogy levonjak es nem irjak jóvá az a pofátlanság netovábbja.

Használtad ezt az abaqoos számlát más nevén lévő unibet számlához is?
A pénzed szerintem megvan, csak az unibet parkoltatja az ellenőrzés végéig.

Nem használtam, kizárólag a sajatomat töltöttem fel vele. A problémám tovabbra sem az ellenőrzéssel van, hisz ezt elfogadom maximalisan. De talán ugy kellett volna kezdeni, hogy nem engednek befizetni es felszolitanak hitelesitesre, nem pedig hogy parkoltatjak a pénzemet, hisz az az enyém tudtommal. Ha tudom felrakom amugy az ablakrol a printscreent amit ezutan kidobott.