Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: McHaraps Dátum február 10, 2016, 22:36:38
Nem használtam, kizárólag a sajatomat töltöttem fel vele. A problémám tovabbra sem az ellenőrzéssel van, hisz ezt elfogadom maximalisan. De talán ugy kellett volna kezdeni, hogy nem engednek befizetni es felszolitanak hitelesitesre, nem pedig hogy parkoltatjak a pénzemet, hisz az az enyém tudtommal. Ha tudom felrakom amugy az ablakrol a printscreent amit ezutan kidobott.

Valamiért a befizetés után/kapcsán juthatott eszükbe az ellenőrzés.
Most még tart az ellenőrzés? Valóban most az abaqoos-nál akadt el a pénz vagy egyszerűen ők nem írták azt jóvá a számládon?

Az abaqoos-nál is érdeklődhetsz

Az abaqoos azt írta vissza, hogy ők elkuldték. Addig eszukbe sem jutott egyébként, amíg nem írtam chaten, hogy eltűnt a penzem az éterben. Elkerte a hölgy az adataim, majd kisvártatva elkezdte írni, hogy rutin ellenőrzés van a fiokomon,hitelesitsem azt. Semmi gond, mint írtam, elkuldtem már a kért dokumentumokat. Csupán a kérdésre nem kaptam választ, miszerint hol a pénzem. Remelem a mai nap pont kerül a végére.

Idézetet írta: McHaraps Dátum február 11, 2016, 03:35:41
Az abaqoos azt írta vissza, hogy ők elkuldték. Addig eszukbe sem jutott egyébként, amíg nem írtam chaten, hogy eltűnt a penzem az éterben. Elkerte a hölgy az adataim, majd kisvártatva elkezdte írni, hogy rutin ellenőrzés van a fiokomon,hitelesitsem azt. Semmi gond, mint írtam, elkuldtem már a kért dokumentumokat. Csupán a kérdésre nem kaptam választ, miszerint hol a pénzem. Remelem a mai nap pont kerül a végére.

Nyugalom, a dokumentumok ellenőrzése után megjelenik az összeg a számládon, ha minden rendben. Ha pedig gond van a papírokkal akkor a pénz visszakerül a bankszámládra (Abaqoos stb.).

Aki egy picit jártas az online fizetésekben, az tudja, hogy a pénz nem azonnal megy át. Mert azt mégis hogyan? Az oké, hogy úgy látszik, hogy azonnal átmegy a pénz, de ez a valóságban nem történik meg.

Nem egyszer megtörténik, hogy fizetünk valamit bankkártyával, a tranzakció sikertelen, a pénz meg sehol, de egy pár napon belül visszakerül a számlára. Sajnos van ilyen.

Sziasztok!

Segítsetek Nekem! Lenne pár kérdésem. Az egyik kérdésem az lenne, hol tudom megnézni az előző játékok nyerteseit, a másik hogy ha Voucher-ből vásárolom a szelvényeket akkor abban is kapom a nyereményt? Milyen megforgatási követelmény van itt? Az utolsó pedig, hogy a privát szobába ami ha jól értem hétfőn és pénteken van küldenek vmi értesítést ha elértem a szintet vagy Nekem kell számon tartani?

Köszi előre is a hozzászólásokat!

Sziasztok!

Nekem az a problémán, hogy kb. 1 éve regisztráltam az Unibethet, ahol akkor játszottam is valamennyi pénzzel. Tegnap szerettem volna feltölteni ismét, de sikertelennek jelezte. Chat természetesen elérhetetlen. Írtam egy mail-t, amire jópár óra múlva jött a válasz, hogy a befizetes azert nem sikerul, mert egy mar regisztralt bankkartyat probaltam ujra regisztralni.
Ezt nem igazán értem. Nem regisztrálni akartam, hanem játszani. A kártyám amúgy is 1 hónapja lecseréltem.
Szóval nem tudok tölteni. Ma még várok az újabb válaszra - megírtam nekik, hogy hívjanak fel - aztán regisztrálok máshol.

Hali!
Tud valaki kodot az esti pokerhez?



üdv mindenkinek!
gondolkozom azon hogy regisztráljak online fogadóirodához és a bet365 és az unibet közül szeretnék választani. otp junior kártyám van, azzal lehet e befizetni? ha nyerek kb. éves szinten 100-200 ezret milyen károm származhat belőle?adóhatóság?

Szia! Unibetre ne! Én másfél hete próbálom őket elérni, de nem tudom. Email-re választ nem kapok, csak egy automata jön azzal, hogy a magyar nyelvű ügyfélszolgálat nem elérhető, próbáljam chat-en. A chat gyakorlatilag szintén nem elérhető. Beleuntam. Regisztráltam máshol. Nem kevés pénztől estek el, de ez valahogy nem igazán érdekli őket.

A bet365-öt vagy a sportingbet-et javaslom. Attól függ mi a fontos számodra.

Van most olyan promóció, hogy a PSG BL továbbjutására emelt oddsszot ad. 2,1-ért adja. Elméletileg nincs semmi szigorítás, a nyeremény az normál nyeremény.

Gyönyörű sure betet lehet csinálni, akár az oldalon belül is...

Én inkább a 10-15 perces időszakos gólokat szoktam játszani. Ezért is jó a sportingbet. Ráadásul mindig 24 órán belül a számlámon a van a  pénz visszautalásnál. Élő cset várakozás nélkül és ez érvényes a telefonra is.
Sok Ausztrál meccs van, ahol rendszerint 5-7 gól esik. Én overezek általában.

Idézetet írta: Schleck Dátum február 16, 2016, 10:54:17
Van most olyan promóció, hogy a PSG BL továbbjutására emelt oddsszot ad. 2,1-ért adja. Elméletileg nincs semmi szigorítás, a nyeremény az normál nyeremény.

Gyönyörű sure betet lehet csinálni, akár az oldalon belül is...

Csak az a baj, hogy nem enged nagy tétet rá. Legalabbis nekem. Múltkor az Austral Openen volt Djoko győzelmére ilyen akció aztán kemény 600ft-ot engedett fetenni rá. Tegnap a Barcara volt ilyen akció és 450ftot engedett. Nálatok is vagy csak én vagyok korlátozva?

1000-vel egészen 19x fel tudtam tenni :o :o :o :D :D :D

Kb. másfél hete már levelezgetek velük. Semmi előrelépés. A vicc az, hogy azt magyarázzák, hogy sok embernek segítenek ezért nem elérhetőek. A problémámról még egy szó sem esik. Legszívesebben feltenném ide a levelezést. A vicc az, hogy be szeretnék fizetni, de a rendszer mindig hibát ír ki. Én kérem őket, hogy hadd fizessek be. Most már mindegy. Máshol használom a pénzem. Munkát azért adok még nekik.