Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Nyilvànos köszönet ragadozo93 forumtarsnak a rendkivüli korrektsègèrt !!! :great::angel:



Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a forint alapú moneybookers-es számlámat át tudom váltani euróra?
Ha igen, hogyan? (nem nagyon tudok angolul...  :(  )
Tudna valaki segíteni?
Előre is köszi!

FAQ-ban:
Can I change the currency of my Moneybookers account?
Once your account has been opened, a change of currency is not possible unless your transaction history is empty. If this applies to you, you should go to the Messaging Centre: 'My Profile' > 'I want to change the currency of my Moneybookers account'.

Miután nyitottál egy számlát, és már volt tranzakciód, onnantól kezdve nem lehetséges megváltoztatni a valutát. Ha még nem lett volna semmilyen tranzakciód, akkor meg tudod változtatni.
Messaging Centre: 'My Profile'-ba kell menni és erre kattintani: 'I want to change the currency of my Moneybookers account'

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum június 07, 2013, 14:37:56
FAQ-ban:
Can I change the currency of my Moneybookers account?
Once your account has been opened, a change of currency is not possible unless your transaction history is empty. If this applies to you, you should go to the Messaging Centre: 'My Profile' > 'I want to change the currency of my Moneybookers account'.

Miután nyitottál egy számlát, és már volt tranzakciód, onnantól kezdve nem lehetséges megváltoztatni a valutát. Ha még nem lett volna semmilyen tranzakciód, akkor meg tudod változtatni.
Messaging Centre: 'My Profile'-ba kell menni és erre kattintani: 'I want to change the currency of my Moneybookers account'

Ez elméletileg igaz, a gyakorlatban már többeknek sikerült "kikönyörögni" a változtatást az ügyfélszolgálaton keresztül.

Be kell záratni a régit, utána már megnyitható az eurós számla.

Idézetet írta: benson Dátum június 07, 2013, 16:05:12
Be kell záratni a régit, utána már megnyitható az eurós számla.
Így van.
Erről jut eszembe én most nyitottam egy forintost is az eurós mellé.
VIP silver szinttől lehet  +1 számlád más devizanemben..Bronz meg Gold szinten újjabb 1-1 plussz számla lehet.


Nagyon köszönöm a sok választ!  :ok:
megszüntetni nem akarom, így a másik verzióval próbálkozom.
Már csak egy kérdés: hol találom a "Messaging Centre: 'My Profile'"-t?
Bocs, ha hülyét kérdeztem...  :D

Idézetet írta: tonijani Dátum június 07, 2013, 16:55:32
Nagyon köszönöm a sok választ!  :ok:
megszüntetni nem akarom, így a másik verzióval próbálkozom.
Már csak egy kérdés: hol találom a "Messaging Centre: 'My Profile'"-t?
Bocs, ha hülyét kérdeztem...  :D
Na végre megtaláltam, de nem engedi.....
Akkor estleg segítene valaki egy "könyörgő" üzenetet összehozni angolul a supportnak?
Csak egy pár sor kellene, aztán innen bemásolnám...  :ok:

#834 június 11, 2013, 00:50:04, wzrds
az lenne a kérdésem hogy az available balance mért kevesebb 3ezerrel a számlámon mint a total balance? A kártyadíj 10euronak mindig a számlán kell lennie vagy ez miért van?

szerk.: egy kicsit olvasgattam, eddig egyszer vásároltam kártyáról kb ekkora összeget, a MB még nem könyvelte ezt le azért jelez annyit total balancenak?

Idézetet írta: wzrds Dátum június 10, 2013, 23:45:00
az lenne a kérdésem hogy az available balance mért kevesebb 3ezerrel a számlámon mint a total balance? A kártyadíj 10euronak mindig a számlán kell lennie vagy ez miért van?

szerk.: egy kicsit olvasgattam, eddig egyszer vásároltam kártyáról kb ekkora összeget, a MB még nem könyvelte ezt le azért jelez annyit total balancenak?

Igen, a két egyenleg akkor nem szokott megegyezni, ha még van könyveletlen vásárlásod.

Telefonszámot hogyan kell megadni? Nem akarja elfogadni egyben,külön,?

Idézetet írta: Larsson Dátum június 13, 2013, 08:48:07
Telefonszámot hogyan kell megadni? Nem akarja elfogadni egyben,külön,?

Az első rublikába az országhívó (pl+36), a másodikba pedig az összes többi, egybe (szolgáltató kétjegyű azonosítója + a hétjegyű telefonszám). Nálam így szerepel.


Balance available: 702.00 EUR (204,072.67 HUF)
Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling. Miért nem tudom használni? American exp. ről raktam pénzt monybokers re és bet re akkarok befizetni?

Idézetet írta: Larsson Dátum június 22, 2013, 18:15:49
Balance available: 702.00 EUR (204,072.67 HUF)
Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling. Miért nem tudom használni? American exp. ről raktam pénzt monybokers re és bet re akkarok befizetni?

Befizetésnél a non-gambling-et választottad ki (vagy az volt az alapértelmezett), így a befizetett összeget nem engedi fogadóirodákhoz átutalni.